Izmjene i dopune ZOBS-a: P obavezno, voznja nakon 23h dozvoljena

Izmjene i dopune ZOBS-a: P obavezno, voznja nakon 23h dozvoljena

Član
Ako su fabricki zatamnjena a ti uvezao auto, to ce da pise u carinskoj deklaraciji, i ako je to slucaj ti sad ne bi pitao ovde, a posto nije jedino ako mozes da izmuvas takvu carinsku deklaraciju sa starim datumom onda mozes nesto napraviti.

Ja mislim da isto vazi i za americke crvene zmigavce i jos mnogo stvari za koje nasi dragi nam policajci i nemaju pojma da mogu da kazne ali suti nemoj da ih napominjemo sad na sve.

Ja sam platio dvije kazne za tri i po godine ostalo sam se uspio nekako izvuci tako da eto kako mozes imati.

A razlog te zabrane zatamnjenih stakala su mi svi i koji su me kaznili i koji nisu naveli da me oni ne vide i da ja mogu iznutra drzati uperen pistolj u njih i nedaj boze ih ubiti pa zato je zabranjeno. ??????????

Sto ce reci oni se mene boje ? Valjda ? Tako sam ja to razumio, pa pitao zasto bi ja vas ubio ? Da i ja znam mozda ima razlog sta znam, pa su mi rekli ne znaju oni to al da ne bi slucajno ??????????

A u zakonu ne znam dal ima ovo oko carinske deklaracije ali mislim da ima nesto oko specijalnih vozila, pa sad sta je to spec. vozilo ne bih znao tacno, osim sto nagadjam da su to vozila za prevoz i zastitu drzavnih sluzbenih guzonja i diplomata i njihove blize rodbine :D

Kojekakvi kombiji za prevoz novca i kakvih vrednosti sto voze ovi securitiji i banke i tako dalje, i tako dalje....

Pa da skratim i sumiram pricu, ja sam pokusao na mnogo nacina da to nekako napravim legalno al ne ide, ne daju tacnije, onda sam se pomirio i vozio tako da cim ih vidim otvaram prozore, i kazem joj sro je vruce danas :D
 
http://www.pik.ba/artikal/135717/zatamnjivanje-auto-stakala-033-639-143-ugradnja-folija-auto-folije/#sta=slike

Jel problem zatamniti stakla kao na ovoj Hondi ili ovom Mercedesu, ili na novom BMW 5 :icon_question: Ako je bitna zastita od sunca, i ovo je dovoljno, ne propusta stetne zrake, ali druga je stvar sto ljudi idu na to da ih niko ne vidi.

Taj s bijelim golfom gore je mogao nepismenim policajcima drzati spiku kako je tako fabricki zatamnjeno.
 
Član
Ma ja ni sam ne znam sta da radim koja je to stoka vise... ni da se vadim jer mi se prepirat sa seljacinom ne da,niti skidat jer odmah kvarim izgled auta :) znaci zakon je ovdje pravljen da se normalnim ljudima otimaju pare,a onaj ko je zatamnjen (znase na koga mislim) ti se vozaju i pucaju i rade sta hocea policija mene dere kaznama :)
 
Član
kad bi se mi malo vratili na topik, pa vidjeli sta je na kraju ukinuto, a sta nije :icon_confused::icon_exclaim:
 
Član
jbte ko papagaji sve ukrug se prica .....
provjeri svako u svojoj policijskoj stanici i eto...
il ako ne vozaj se poslije 23h ak te zaustave platis kaznu onda znas da se ne smije i et....:lol::lol:
 
Član
a dobro, imal ko da voza, da ga zaustavljaju iza 23.00, a da je "mlad", a ne traze da se stagod plati, barem na kaficu :lol:
 
Jucer dodje od jarana rodjak, koji radi kao saobracajni policajac u RS, kaze da ne vazi vise taj zakon ni za slovo i zabrana voznje poslije 23 sata, mene su zaustavljali, al' nista, mada ni prije nisam imao problema, sad ni ja ne znam vise u sta vjerovat' haha!
 
Top