Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Član
BlageD je napisao(la):
Imam priliku da kupim Uniroyal MS plus 66 po veoma povoljnoj cijeni.
Iskreno nemam nikakvih iskustava u vezi ove gume, pa me interesuje da li ima neko neko iskustvo u vezi navedene gume, da je imao priliku da je koristi, da znam ako je dobra za sarajevske zime da je kupim.
Pravo dobra, 4x kod mene i super se pokazala . Kada te okrene i zveknes od ivicnjak razbijes felgu i bacis, a guma ti ostane e tu je dobila plus kod mene :icon_biggrin:
 
Član
Franki je napisao(la):
BlageD je napisao(la):
Imam priliku da kupim Uniroyal MS plus 66 po veoma povoljnoj cijeni.
Iskreno nemam nikakvih iskustava u vezi ove gume, pa me interesuje da li ima neko neko iskustvo u vezi navedene gume, da je imao priliku da je koristi, da znam ako je dobra za sarajevske zime da je kupim.

Ako ne znas sta je dobro, znas sta je skupo :D;)

nije bas ni tako jednostavno, michelinko alpin a4 je pa najskuplji, al ne i najbolji, bolji stari model, nekoliko ljudi mi reklo sto je imalo stari pa novi, a citam i po forumima isto, nove imaju pa lose bocno drzanje na mokrom :icon_rolleyes: ...

isto kontam sta uzeti, valja sve 4 :lol: nesto me takodjer uniroyal privlaci, povoljan 3+1, vozao sam na njihovim rainexpert i bile su dobre, sada jedino kakve su zimske,...
 
Član
a golf je najbolje auto :D sry al morao sam :icon_exclaim:

nego imajul jos gdje akcije kakve, sko se sve 4 gume uzimaju :icon_question:... ovdje trenutno samo na uniroyal, ostalo sve ista cijena (barum, sava, fulda i tako ti nesto povoljniji) sa tim da gy, michelinko, conti i kompanija jos nisu ni stigli pa ne znaju tacno reci... jedino sto znaju da je oko 200-tinjak km dimenzija koja mi pase
 
Član
Skrabo je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
bola skrabo otidji u citluk za 50 maraka protekt namontiran i vozi cijelu zimu bez sekirancije na proljece ih prodas nekom dedi sta nema pojma za 150 KO NOVE i miran

Ma pusti mi te bola,kakvih 50KM :cool:
Nema ispod 80..Ako ima sibni neku stranicu,broj ili nesto ;)
A haj mi reci razliku izmedju ovoga 185/60/14 i 195/50/15 iskljucivo izlazak na brdo po snijegu :cool:
uzmi 165/70/14 to je isto kao i 185 dimenzija a uza je guma mada ce te isto posluziti i 185 ;)
 
Član
Raja može li savjet, imam zimske UG7 i evo sad će im biti peta zima, prezadovoljan sam bio s njima i kontam ove zime da kupim dvije UG8...
Kakva su vaša mišljenja, savjeti, preporuke?
Da napomenem da stanujem u jednoj strmoj ulici i da mi je borba svaki put kad padne snijeg :)
 
Član
Limpi je napisao(la):
a golf je najbolje auto :D sry al morao sam :icon_exclaim:

nego imajul jos gdje akcije kakve, sko se sve 4 gume uzimaju :icon_question:... ovdje trenutno samo na uniroyal, ostalo sve ista cijena (barum, sava, fulda i tako ti nesto povoljniji) sa tim da gy, michelinko, conti i kompanija jos nisu ni stigli pa ne znaju tacno reci... jedino sto znaju da je oko 200-tinjak km dimenzija koja mi pase

evo ovde imas neke akcije pa mozda nesto nadjeshttp://autoshop_maja.pik.ba/ ;)
 
Član
Ko hoće dobru gumu netreba se zaluđivati sad sa nekom markom i da pretplati, po meni najbolja opcija obići lokalne radnje i vidjeti šta nude na akciji i to uzeti iz top klase

gume tipa gudjer,dunlop,mšelin,conti su top klasa i razlika je samo gdje će te naći jeftinije i bolje proći..

Ja sam tražio gudjer a kupio conti i gume su stvarno ok...i neću da razmišljam o gumam bar još 5 godina...
 
Član
Limpi je napisao(la):
Franki je napisao(la):
BlageD je napisao(la):
Imam priliku da kupim Uniroyal MS plus 66 po veoma povoljnoj cijeni.
Iskreno nemam nikakvih iskustava u vezi ove gume, pa me interesuje da li ima neko neko iskustvo u vezi navedene gume, da je imao priliku da je koristi, da znam ako je dobra za sarajevske zime da je kupim.

Ako ne znas sta je dobro, znas sta je skupo :D;)

nije bas ni tako jednostavno, michelinko alpin a4 je pa najskuplji, al ne i najbolji, bolji stari model, nekoliko ljudi mi reklo sto je imalo stari pa novi, a citam i po forumima isto, nove imaju pa lose bocno drzanje na mokrom :icon_rolleyes: ...

isto kontam sta uzeti, valja sve 4 :lol: nesto me takodjer uniroyal privlaci, povoljan 3+1, vozao sam na njihovim rainexpert i bile su dobre, sada jedino kakve su zimske,...

A gdje imaju te 3+1 Uniroyal, pošto ja nisam baš to našao, da uporedim cijenu:icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
nego imajul jos gdje akcije kakve, sko se sve 4 gume uzimaju :icon_question:... ovdje trenutno samo na uniroyal, ostalo sve ista cijena (barum, sava, fulda i tako ti nesto povoljniji) sa tim da gy, michelinko, conti i kompanija jos nisu ni stigli pa ne znaju tacno reci... jedino sto znaju da je oko 200-tinjak km dimenzija koja mi pase

Probaj u ASD Vitez...davali su popusta za kupovinu kešom, čini mi se 10%.
 

MTR

Član
juce metnute nove Hankook zimnjace Winter i*cept evo ( 195/55R15 ) , vidjecemo sta i kako ce bit na snijegu , na kisi sinoc extra
 
Član
Limpi je napisao(la):
dal postoji zastupnik, uvoznik nokian guma za bih :icon_question:

Negdje sam vidio reklamu al se ne mogu sjetiti da me ubijes... ako se sjetim ili vidim ponovo javljam.
Ja sam ih nekidan kupio u AT NOKIAN WR D3
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
dal postoji zastupnik, uvoznik nokian guma za bih :icon_question:

Negdje sam vidio reklamu al se ne mogu sjetiti da me ubijes... ako se sjetim ili vidim ponovo javljam.
Ja sam ih nekidan kupio u AT NOKIAN WR D3

at, to neka radnja sjevernije kod vas gore hehe :icon_question: ne isplati mi se sada zapucati daleko za gume, a i nema se bas vremena maksauz negdje ispalit... nego da nema negdje u blizem krugu, nezz kako ih nema oko viteza, milion radnji tamo ima, il ih ja nisam vidio



MTR je napisao(la):
juce metnute nove Hankook zimnjace Winter i*cept evo ( 195/55R15 ) , vidjecemo sta i kako ce bit na snijegu , na kisi sinoc extra

ciko ciko gdje su uzete i koliko izadju :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
dal postoji zastupnik, uvoznik nokian guma za bih :icon_question:

Negdje sam vidio reklamu al se ne mogu sjetiti da me ubijes... ako se sjetim ili vidim ponovo javljam.
Ja sam ih nekidan kupio u AT NOKIAN WR D3

at, to neka radnja sjevernije kod vas gore hehe :icon_question: ne isplati mi se sada zapucati daleko za gume, a i nema se bas vremena maksauz negdje ispalit... nego da nema negdje u blizem krugu, nezz kako ih nema oko viteza, milion radnji tamo ima, il ih ja nisam vidio

AT - Austrija:D:lol: uslovna skracenica:icon_smile:
A reklama sto sam vidio je bila za B. Luku ili Gradisku..:icon_rolleyes:
 
Top