Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Član
Limp je napisao(la):
ozb? bez zajebancije?

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2012-European-Tyre-Test-165-70-R14.htm

Evo zadnjih test, al ovo što sam ti napisao to je bilo iz iskustva ne sa neta.

Na dva auta smo ih nabacili koaj su čitavu zimu "hodala" po Bosni, ne bih nikada rekao da su Barum i da toliko koštaju, da ne piše na njima, stvarno dobra guma.

Evo šta je tip iz Srbije napisao:

Surprisingly quiet tyre and comfortable. I had Toyo PX4 so far and I bought these some 3 months or cca 2000 miles ago and so far they are excellent. I live and work in the mountains of Serbia so I can tell that they are excellent in the mountains and a bit very good in the rain. Very good water drainage. In the snow and icey roads this is excellent tyre, There is no "time without reaction" from the road. Pulls very good in deep snow and you can drive it in mixed ice/snow roads. Will buy it again!


Uzeo mi riječ iz usta što se kaže.
 
Član
gdje sve u Sarajevu ima uzeti protekt gume i ako imate neki kontakt?

--------------------------------------------------------------------------------
 
Član
Limp je napisao(la):
narucene ;)
hvala drug na odgovoru :cool:

Nema na čemu ja mislim da ćeš se ugodno iznenaditi baš me zanimaju i tvoje reakcije, jer sam ja u prvoj vožnji izlazio i gledo da nije neko greškom namontirao Continental LOL

Javi utiske obvezno.

A može i na PM gdje si ih kupio.
 
Član
Prije nekoliko dana stavio dvije nove Hankook-ove i cept gume i od tog trenutka se svaki dan sve više i više iznenadim koliko su dobre.I po ovoj kiši drže pravo fino,tako da moje preporuke idu za njih.Dimenzija 175/65 R14.
 
Član
Moram i ja do tih u Lukavac onda kod nas su sava s3 110-115 KM
Za moje potrebe sava idealna vec imam dvije nove jos dvije ove zamijenit i to je to :icon_smile:
 
Član
SAVA%20Eskimo%20HP.jpg


http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Sava/eskimo-hp.htm

danas montirao ovu novu savu eskimo hp, 195/55/15... poprilicno raje je hvali, preporucilo sto voze od prosle godine na njoj..., najveci popust na nju dobio u unitradeu-asd vitez(15%, za kes i na 4gume), 149km komad- naravno komplet sa montazom, balansom i ventilima, dot svjeze 9mjesec 2012-te... pa sada vicemo, valjda ce slusat :icon_rolleyes: a malo nize koji kilometar, kod nuica, 25km skuplja. al hankook je kod njega povoljniji zato, al samo 2 ostale, garant mtr pokupio :lol:


dosta nepopularna/poskupa dimenzija za 15-ke, pa je izbor poslab, ima guma starijeg dota npr. prve sedmice 2011-te i slicno, a kod nas uvijek upitno gdje su stajale, jednom se opekao, sve iskocili oni bubrezi na "starijoj" gumi(2godine stara, ni milja kilometara, skladistena tko zna gdje i kako), pa sada daj sto mladje meso :D
 
Član
svirexx je napisao(la):
I od kad je obavezna zimska oprema bilo je govora da je od sutra ili 15.11.?


Od 15 je samo ne znam jesu li mjenjali sta.
Ja sam sebi danas stavio, pa ide antifriz i to, da spreman udjem u zimu :icon_smile:
A ne kad sledi sve onda kupovat gume i antifriz ;)
 
Član
Ja kupujem Continental TS 850 definitivno...
Po testovima najbolje se pokazala na snijegu a to je ono što mi treba...
 
Član
nookey je napisao(la):
Ja kupujem Continental TS 850 definitivno...
Po testovima najbolje se pokazala na snijegu a to je ono što mi treba...

U mene je TS 830P savršene su, vjerujem da su 850 i bolje, sretno ;);)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nookey je napisao(la):
Ja kupujem Continental TS 850 definitivno...
Po testovima najbolje se pokazala na snijegu a to je ono što mi treba...

U mene je TS 830P savršene su, vjerujem da su 850 i bolje, sretno ;);)

Eh hvala, ma ne sumnjam da će biti dobre, prije njih sam vozio na UG7 i 5 godina sam bio miran, možda ovu zadnju godinu da sam imao hajmo reći problema sa vožnjom po snijegu ali sve u svemu, koliko para toliko muzike.
 
Top