Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Član
UG 8 145,10
UG 7 140,40
FRIGO 2 103,00
SAVA ESKIMO 3 115,85
SAVA HP MS NOVI DEZEN 139,25
VREDESTAJN ARCTRAC 126,40

Na sve gume odobravamo rabat 10% besplatnu ugradnju i balansiranje

cijene u asd-u tuzla.. Prosle godine su bile jeftinije..
 
Član
Limp je napisao(la):
CONTI T830 su vrhunske gume samo se brzo trose... ja sam planirao uzimati GY UG 8 svi ih hvale valjda su dobre... ma koju god uzmes novu neces se pokajati samo je pitanje koliko traje...

Meni su dobre, na hladnom vozim normalno a kad ugrije malo sam pazljiviji (govorimo o zimskom periodu) inace i meni stvarno super guma
 
Član
u ROBNI PROMET na sickom GY UG8(7-icu nemaj) 130km, Fulda Montero 3 117KM, Conti nemaju

ove cijene se odnose na 195 /65 R15
 
Cuj Sava 115 maraka po komadu... pa u kojoj je to ona dimenziji ? Prosle godine je bila oko 70tak po komadu, i Tigar je bio tu negdje, ako ne i jeftiniji ;)
 
Član
110KM je sava bila pred proslu zimu u zenici,195/55 il 60;15-ke
stavljao ja na astru,samo ne znam tacno dimenziju,imam 5-6 pari guma
 
Član
Limp je napisao(la):
CONTI T830 su vrhunske gume samo se brzo trose... ja sam planirao uzimati GY UG 8 svi ih hvale valjda su dobre... ma koju god uzmes novu neces se pokajati samo je pitanje koliko traje...
nudi mi cojk ceske pa neznam jesu iste ko njemacke a meni nek budu dvije zime dobre i valjaju tj da mogu po ledu ja zimi prelazim oko 5000km ali imam jedno brdo zajebano.;)
moji kandidati 195/65/15 2011
1.cont ts 830
2.fulda krist montero 3
3. vredestein snoe track 3 sve me vuce na contija;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja sam mislio sebi uzet protekt za zime,al kaze mi vulkanizer da mi to ne preporucuje ako se malo vise vozam,izlazim na autoput i sl.,kaze dobra je ona za npr. za golfa 2,tko voza samo ovako i između gradova,al nije za brzine preko 120,kaze bolje skupi jos love pa radije uzmi savu

druze to je sve kako ko navikne.. ja na polu 9n dvije zime vozim zimski protekt bez problema(a prije toga sam na golfu kecu isto imao dvije godine protekt), (uzmem komplet set cetiri gume iskezim oko 200km i rahat) i nikakvih problema nisam imao, relacija svaki dan tuzla lukavac (20kilometara od toga 10km arsija i 10 km otvoreni put da ga nazovem) na jednom mjestu prema lukavcu ima pravca oko 2-3 km i moze se razviti brzina oko 100ke... nikakvih problema,ja inace mjesecno napravim 1300-1600 kilometara, a zimi i nemas sta voziti preko stoje :) vecinom su brzine oko 50, eventualno do stotke ako je lijepo vani.. :) (gume jesu malo teze nego normalne-obicne u tome je razlika :) )
 
Član
adams je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ja sam mislio sebi uzet protekt za zime,al kaze mi vulkanizer da mi to ne preporucuje ako se malo vise vozam,izlazim na autoput i sl.,kaze dobra je ona za npr. za golfa 2,tko voza samo ovako i između gradova,al nije za brzine preko 120,kaze bolje skupi jos love pa radije uzmi savu

druze to je sve kako ko navikne.. ja na polu 9n dvije zime vozim zimski protekt bez problema(a prije toga sam na golfu kecu isto imao dvije godine protekt), (uzmem komplet set cetiri gume iskezim oko 200km i rahat) i nikakvih problema nisam imao, relacija svaki dan tuzla lukavac (20kilometara od toga 10km arsija i 10 km otvoreni put da ga nazovem) na jednom mjestu prema lukavcu ima pravca oko 2-3 km i moze se razviti brzina oko 100ke... nikakvih problema,ja inace mjesecno napravim 1300-1600 kilometara, a zimi i nemas sta voziti preko stoje :) vecinom su brzine oko 50, eventualno do stotke ako je lijepo vani.. :) (gume jesu malo teze nego normalne-obicne u tome je razlika :) )

Moze i 250 ko se potrudi :D
 
Član
Zimi je period kada se normalnije vozi (cast opet pojedicima :icon_smile:) i mislim da za nasih puteva, i brzine kojom se vozi Tigar Wintera odradjuje posao kada je u pitanju odnos cijene i kvaliteta. Naravno vazno je tu gumu staviti pocetkom novembra i skinuti krajem marta jer je to zimska guma, ne voli sunce i toplotu to je deformise, i kada se koristi tako moze biti cetiri zime sigurno. ;)
 
Član
PROtuning Centar Sarajevo,na Anexu,Safeta Hadzica 28,u ponudi imamo Phenix protekt gume,1god garancije na svaku gumu ;) a cijena jako pristupacna,dodite i uvjerite se ;)
 
Član
Ja ne znam, tko nije probao Goodyear, Micheline, Vredestein... može reći da je Tigar, Protekt i ostali otpatci dobra guma... A protekt ide i do 300km/h kad se zakoluta niz ledinu...


http://www.bswireless.hr/lifestyle/3310-adac-test-zimskih-guma-za-sezonu-20112012

ado-ado je napisao(la):
Vredestaim snowtrac ekstra guma ulozeno-dobijeno:123:

Potpisujem
 
BHT Ovisnik
@adams
to i govorim za brzine do oko 100-je,vikendom vecinom idem negdje,cesto relacija split gdje vecina autoput,a tu je minimum 130-140,kazu da nije preporucljivo takvo forsiranje za nju
 
Član
Chuza je napisao(la):
PROtuning Centar Sarajevo,na Anexu,Safeta Hadzica 28,u ponudi imamo Phenix protekt gume,1god garancije na svaku gumu ;) a cijena jako pristupacna,dodite i uvjerite se ;)

Sta jos imate u ponudi od brendiranih guma tipa i da li vrsite montazu i balansiranje? planirao sam uzimati i wsp replike 16ke gti felgi pa me interesuje vasa ponuda... hvala
 
Top