Incident u areni Zenica

Incident u areni Zenica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta je pravi razlog to niko ne zna,ali uopste me ne cudi ovakva reakcija policije.Nasa policija je u najmanju ruku uzasna i samo slijepi ljudi to mogu da ne primjete.Ja sam cesto na ulici sa autom pa prisustvujem svemu i svacemu.90 % nasih policajaca u Tuzli pije kafe sa kriminalcima bez ikakvog srama,sto je najblaze receno sramota za citavu drzavu,naravno cast izuzetcima.Mene zaustave i galami na mene zato sto vozim poslije 23.00,prosipa silu a nisam mu nista osim dobro vece rekao,a kraj mene prolazi kriminalac u autu oni mu mashu govore jedno drugome,eno frajera,gazda carsije....ccccccccccccccccc...sraaaam vas bilo sveee...ponasate se ko stokaaa
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
PyToN je napisao(la):
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:

NEkompliciraj:icon_mad::icon_mad: ima dobrih drotova (5%) i onih shupaka,sto se kurce (95%)

Dobra statistika nemam rijeci na osnovu cega:icon_question:
 
Početnik
PyToN je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
PyToN je napisao(la):
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:

NEkompliciraj:icon_mad::icon_mad: ima dobrih drotova (5%) i onih shupaka,sto se kurce (95%)

Dobra statistika nemam rijeci na osnovu cega:icon_question:

na osnovu mog licnog iskustva i mojih poznanika i ovako gdje se vidi na tv-u ili po klipovima kako se nasi policajci kurce ... ima ih pravo dobrih al takvih je malo zato je ovakva statistika .. evo nek ovde ljudi kazu svoje misljenje kakva bi trebala bit statistika u procentima .. :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ovo zbivanje uopste necu komentirati,jer nisam bio tamo i neznam sta se desilo,a sto se tice policije jedno oko 10% ih je onih pravih lopova i mangupa sto se vole kurciti i sto ih nista na svijetu ne moze popraviti,80% ih je mangupa i lopova zato sto im drzava to dopusta,jer nema nikakvih sankcija,jer je bez zakona,a tih 80% bih radilo normalno svoj posao da ima zakona i na kraju ostaje nam onih 10%(mada sumnjam da ih ima i toliko)koji rade casno svoj posao i pridrzavaju se moralnih normi.Nije nama kriva policija,krive su guzonje,njima odgovara ovakvo konfuzno stanje,njima i mafiji.

Sagledajte malo stvari iz sireg ugla,stavite se malo u njihov polozaj pa analizirajte stvari.I njih j*e ko stigne,napisu mangupu kaznu,izj*e ih ko kante,kad sutra on zvao rodjaka,komanadira i kazna poderana ili kao sto je slucaj kod nas sto ih jedan tajkunov sin j*e,oni dok pisu kazne on uzme kola i voza se kroz crveno,ali plati kazne,zaboli ga sto je drzava glupa i kako bi vama bilo?zbog ovakvih i oni sto su dobri polude i istresaju se na normalne vozace.

ovakav tip hapsenja obicnog covjeka uopste ne podrzajem,nije covjek mafijas,ali treba buditi realan.

napravite statistiku normalnih vozaca u saobracaju i mangupa,sve ce vam se reci,a opet i zato je kriva drzava.
 
Član
suvisno komentarisat dovoljno da se pogleda i sjedne plakat sto zbog ove policije sto zbog novinara kojeg privedose
 
PyToN je napisao(la):
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:

a ti se ne bi opirao i derao da te hoce bez razloga privest.... ti bi ih pustio normalno oni su policajci rade svoj posao pa te onda bez razloga odvedu u stanicu odbiju ti bubrege i nema vezze....
ti il si drot il nisi dolazio u kontakt s murijom pa ne znas kakvih debila ima u policiji... ima njih i dobrih al kao sto raja navodi veoma veoma malo....
 
Član
OK pogresno priveden ali opet opire se a to mu ne ide u korist!

A u najmanju ruku sam kontao da su nekoga iznabadali
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
PyToN je napisao(la):
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:

a ti se ne bi opirao i derao da te hoce bez razloga privest.... ti bi ih pustio normalno oni su policajci rade svoj posao pa te onda bez razloga odvedu u stanicu odbiju ti bubrege i nema vezze....
ti il si drot il nisi dolazio u kontakt s murijom pa ne znas kakvih debila ima u policiji... ima njih i dobrih al kao sto raja navodi veoma veoma malo....

Pa naravno da bi pustio da me ljudi privedu jer ako nisam kriv nema razloga da me iko udara i da se opirem jos u ovom slucaju je bila i kamera pa je njegovo ponasanje bilo providno...ne znam samo ljudi kako ne mozete to da vidite ili se pravite jer izgleda da je ovdje samo u pitanju mrznja prema policiji a ne stvarni dogadjaj...a nista u zivotu nije bez razloga pa tako i ovo sto se desilo!
 
Član
zasnovano na mojim licnim iskustvima.... svi policajci su korumpirana gamad.... sramote i ovo malo "drzave" sto imamo i sve sto policijska uniforma treba da znaci :D
 
Član
Dobro odrađen posao jer ako nisam kriv zašto bi se opirao a većina ovdje mrzi policajce radi saobraćaja a ko zazluži neka i prođe ovako
 
Član
stvarno zalosno,na ovakav nacin,bas me zanima sta je njima u glavi,ima sve snimljeno,nadrapat ce kako god okrenu,,dabogda bez posla ostali mater im *ebem seljacku
 
BHT Ovisnik
sve bi bilo dobro da oni svakoga,ama bas svakoga hapse ovako,i kriminalce koje trebaju,te huligane,da mi je rođeni brat kad vidim da pravi belaj izudarao bih ga,al policija ne smije jer se boji za svojuobitelj kasnije
j*o ga ja ljudi trebaju da se boje policije,ako ovako već hapse nek hapse sve pa ce biti manje i kriminala i belaja,ovako mi je ovo sramotno
 
Član
ArminM je napisao(la):
stvarno zalosno,na ovakav nacin,bas me zanima sta je njima u glavi,ima sve snimljeno,nadrapat ce kako god okrenu,,dabogda bez posla ostali mater im *ebem seljacku

a de mi majke ti reci šta su trebali možda moli ti ga da krene ja da sam bio na njihovom mjestu isto bi postipio a ti misliš da se poso tako lako gubi drug moj to je njihov a takođe i moj posao
 
Član
daj Bože da je ovakvih policajaca više i strožijih, ja ne vidim šta je ovdje problem, nije mi samo jasno zašto nisu uhapsili i ovog debila koji je snimao, jer policijska akcija se ne smije snimati bez dozvole,
ja nisam nikakav policajac niti njihov fan, čak šta više ja lično imam kazni vjerovatno više nego pola vas zajedno i sve sam i platio zato što sam i kriv, nikad me nijedan policajac nije kaznio bez razloga,
vi ovdje pišete gluposti čiste, na snimku se ne vidi pozadina slučaja, samo čujemo priču nekog frajera koji eto samo gledao u sunce i policija ga počela maltretirati, sigurno je tako, a ono što vidimo je privođenje nekog čovjeka od strane više policajaca i to zato što je takva procedura, zbog njegovog dobra, jer se frajer očito opire, tako da je policajac bio sam vjerovatno bi ga morao privesti pendrekom ili pištoljem, ali u svakom slučaju niko ga nije udario, da je to lijepo Titino doba oni bi njega fino prebili ko mačku pa ga onda naglavačke ubacili u maricu čim povisi ton na policajca, ali ne u današnje doba svaki j*eni balavac misli da može pljunuti policajca ili ga čak "ganjati autom da ga zgazi" smješno stvarno,
onda kažete p*ice, ne smiju ništa mafijašima, pa nekim j*enim mafijozama normalno da ne smiju, stavite se na njihovo mjesto, ti ljudi imaju svoje porodice, zato i postoje specijalci sa maskama koji se bave tim slučajevima,
u svakom slučaju policiji treba dati ovlasti da tuku ko god zucne, pa da vidite onda red i mir u gradu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top