Incident u areni Zenica

Incident u areni Zenica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da vidite nasu policiju sta rade jednom obicnom covjeku....
http://www.youtube.com/watch?v=O1Z7vyS_Gz4
Njih 5 na njega, kao da je diler droge ili mafijas neki.... sramota stvarno, da bogdom ovako se ponasaju prema lokalnoj mafiji...
 

MTR

Član
Ovi drvenjaci drotovi su sve same pizde j*em im mater seljacku , sve Babino i okolina , a onog sijedog drota sam ja ganjo sa autom po Crkvicama htjeo sam ga zgazit j*em mu nenu seljacku , utece mi dole prema kinu.
Kad su u civilu sve vrte okicama ocel mu ko sta rec , j*em im familiju mrtvu .
Cast izuzecima , ovo ostalo sve bagra , dokazuju moc na ljudima koji nisu nista napravili a tamo gdje treba posutare se ko hinje najnize klase .
 
Član
Ima debilnih policajaca...Al bas..Sto im je ovo trebalo...ccc....A ovaj "osteceni" ako bude pametan moze dobiti samo takve odstete..;))
 
ma zenicka policija najgrublja,pokazalo se milion puta,pogotovo kad su tekme :smajli21:

a ovaj ce ih frajer tuzit 100%,jer ima sve snimljeno i svjedoke ;)
on je inace novinar iz Kaknja...
 
Član
covjek novinar radi svoj posao od kojeg zivi a oni ovako... sto ovako ne postupaju sa mafijom..
 
Član
Nidje veze, frajer je samo iscenirao i izazivao policiju da ga udari a ljudi su pametno odradili svoj posao...samo ono Zovi Izo ministra, Izo snimaj... navodi na navlakusu, stvarno! Svaka cast policiji na odradjenom poslu i treba se znati da ne treba zabijati nos gdje mu nije mjesto i da za to postoje odgovarajuce sankcije ! Mislim da je ovo bilo unaprijed isplanirano od strane novinara. Jos moze odgovarati za opiranje prilikom hapsenja. ne mogu vjerovati kakve komentare pisete:icon_mad:!!!
 
PyToN je napisao(la):
Nidje veze, frajer je samo iscenirao i izazivao policiju da ga udari a ljudi su pametno odradili svoj posao...samo ono Zovi Izo ministra, Izo snimaj... navodi na navlakusu, stvarno! Svaka cast policiji na odradjenom poslu i treba se znati da ne treba zabijati nos gdje mu nije mjesto i da za to postoje odgovarajuce sankcije ! Mislim da je ovo bilo unaprijed isplanirano od strane novinara. Jos moze odgovarati za opiranje prilikom hapsenja. ne mogu vjerovati kakve komentare pisete:icon_mad:!!!

hajd ti fino sve procitaj,pregledaj klip,pa se ponovo javi ;)

http://www.zenicablog.com/index.php/vijesti/zenica/2958-videofotopolicija-napada-novinara-u-zenici
 
Član
pa kako ti znas da je on izazvao i iscenirao... jesi bio tamo? ja pricu ne znam ali po ovome sto gledam je cista zloupotreba polozaja, pa ne treba njih 5 za jednog ovakvog covjeka...
 
Član
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:
 
Član
ako znas, zasto su onda oni uopce krenuli prema njemu i upotrebili ovoliku silu i u ovolikom broju, pa nije covjek bilder neki...
 
BHT Ovisnik
kako bez razloga 3-4 policajca ga hapse:lol::lol::lol: haj svegha tio nek tebe hapse,ti ih jos pounudi kavom kad te strpaju u maricu
 
Član
PyToN je napisao(la):
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:

hajd ok sve i da jeste stimaljka ali zasto ovako ne postupaju tamo gdje je to fakat potrebno Jos nesto - sramota smijesno jako zalosno da 5 policajaca hvataju jednog covjeka Kakva je to fizicka spremnost jednog policajca Da su kojim slucajem bila dvojica ne bi smjeli reagovati posuto bi ih ovaj novinar kojem skidam kapu zbog predhodnog gesta koji je predhodio ovome
 
Početnik
PyToN je napisao(la):
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:

NEkompliciraj:icon_mad::icon_mad: ima dobrih drotova (5%) i onih shupaka,sto se kurce (95%)
 
Član
niksa je napisao(la):
PyToN je napisao(la):
Ja znam, pa ne bi pisao bezzze uglavnom sve je bilo nastimano...a zbog cega bi se onda opirao i derao se bez razloga razmislite...:icon_question:

hajd ok sve i da jeste stimaljka ali zasto ovako ne postupaju tamo gdje je to fakat potrebno Jos nesto - sramota smijesno jako zalosno da 5 policajaca hvataju jednog covjeka Kakva je to fizicka spremnost jednog policajca Da su kojim slucajem bila dvojica ne bi smjeli reagovati posuto bi ih ovaj novinar kojem skidam kapu zbog predhodnog gesta koji je predhodio ovome

Ne bi da ulazim u to zasto ne postupaju ovako tamo gdje je fakat potrebno...to je vec duga prica... samo znam da nisu nasjeli na provokacije. nije bitno koliko je bilo policajaca on se opirao i to ne dokazuje njihovu nesposobnost...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top