Incident u areni Zenica

Incident u areni Zenica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR je napisao(la):
haj nek mene privede :D ,
javna je tajna da drotovi prevlace vuznu,speed , bijelo itd za lovu naravno , isto tako unose u zatvore sve sto treba od gudrovine do cigara i prostitutki , sve je to normala

haj nek mi bilo ko objasni kako jedan drot saobracajac moze vozat Golfa 5 koji je star 2-3 godine , haj objasnite mi svega vam , garant je posten :D

Pa jednostavno kredit kao i svaki gradjanin srednje klase... ne mora odmah znaciti da je lopov zato sto vozi Golf 5, stvarno...pa svaki drzavni sluzbenik moze uzet kredit i vozati dobro auto....
 

MTR

Član
500 KM rata + kasko za auto vrijednosti oko 30 milja , plata nek je 800-1200 , ne moze mu bit po svim realnim ekonomskim kalkulacijama , dje je hrana , struja , voda , grijanje , telefon , oblacenje , internet za djecu , sveske knjige , zeni frizura i cipelice , de ba dje ti zivis jarane
 
Član
MTR je napisao(la):
500 KM rata + kasko za auto vrijednosti oko 30 milja , plata nek je 800-1200 , ne moze mu bit po svim realnim ekonomskim kalkulacijama , dje je hrana , struja , voda , grijanje , telefon , oblacenje , internet za djecu , sveske knjige , zeni frizura i cipelice , de ba dje ti zivis jarane

Nidje veze... ne mora ga kasko osigurati a moze biti ne ozenjen i ne mozes suditi po jednom policajcu da su svi lopovi i da ne rade posteno svoj posao:icon_mad:
 

MTR

Član
ma brate kad ti kazem svi , sta mislis gdje zavrsi dop koji oduzmu sitnom dileru - kod veceg dilera za kojeg oni rade i od kojeg dobiju info ko dila itd , dobiju nesto sitno za posao i to je to . Nemoj da navodim dalje imam ja primjera kolko oces , posto ovo murija i cita eto nek znaju da se zna .
imam par za koje mogu rec samo pohvalne rijeci , npr. popijem kafu sa njim ujutro , poslijepodne me zaustavi i naplati mi kaznu - posteno do bola , posao je posao
 
Član
MTR je napisao(la):
ma brate kad ti kazem svi , sta mislis gdje zavrsi dop koji oduzmu sitnom dileru - kod veceg dilera za kojeg oni rade i od kojeg dobiju info ko dila itd , dobiju nesto sitno za posao i to je to . Nemoj da navodim dalje imam ja primjera kolko oces , posto ovo murija i cita eto nek znaju da se zna .
imam par za koje mogu rec samo pohvalne rijeci , npr. popijem kafu sa njim ujutro , poslijepodne me zaustavi i naplati mi kaznu - posteno do bola , posao je posao

Ma OK ne bi da ulazim u to, ja sam samo htio reci da nisu svi isti i vjerujem da ima svega, bolje da covjek ne misli o tome...
 
Član
MTR je napisao(la):
500 KM rata + kasko za auto vrijednosti oko 30 milja , plata nek je 800-1200 , ne moze mu bit po svim realnim ekonomskim kalkulacijama , dje je hrana , struja , voda , grijanje , telefon , oblacenje , internet za djecu , sveske knjige , zeni frizura i cipelice , de ba dje ti zivis jarane
Pa dođi u Tuzlu da ti pokažem moju platnu listu pa da vidiš od čega ja imam vlastiti stan a ako je samo preko droge lako doći do para interesu je me odkle onda tebi za A8
 
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/obCQOjdFDEc&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/obCQOjdFDEc&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Istraga Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Zeničko-dobojskog kantona (ZDK), pokrenuta zbog privođenja s lisicama na rukama novinara kakanjske televizije IC Osmana Drine, nakon košarkaške utakmice u Gradskoj areni u Zenici, 6. februara, još nije okončana, ali službena verzija događaja je "da je sila koju su policajci primjenili nad Osmanom Drinom srazmjerna njegovom otporu“.

Ovo je saopćeno na današnjoj konferenciji za novinare u MUP-u ZDK, o čemu su govorili načelnik Policijske uprave I Admir Gazić, načelnik Sektora uniformisane policije Nedžad Šečić i načelnik Jedinice za profesionalne standarde Abdulah Čimić. Istraga u ovom slučaju još traje i kada završi javnost će biti blagovremeno obaviještena.Ono što se zna je da slijedi prekršajna prijava protiv Senaida Mujezinovića, člana Uprave KK Čelik, zbog prijetnji sudijama i delegatima utakmice, te prekršajna prijava protiv novinara Osmana Drine zbog narušavanja javnog reda i mira, te ometanja službene radnje, rečeno je na današnjoj konferenciji za novinare.
Novinar Drino je u pokušaju da policajcima ispred svlačionica Arene objasni da je Mujezinović službeno lice uhapšen, te sa lisicama na rukama proveden u policiju, pri čemu je zadobio povrede ruke.
 
Član
pa ja ne mogu vjerovati kakve sve gluposti ljudi mogu pisati,vidjeli obicnu snimku,odnosno"cula kazala" tvrde da je to tako i cak bi ruku u vatru stavili da je tako,a povrh toga generalzuju stvari,znaci ako je jedan pripadnik drustva djubre,po vama je i citavo drustvo takvo,e pa i policija je dio drustva ove drzave onda ispada da smo kompletno svi djubrad.

briga vas sto neki policajac voze bolja kola koja ne vrijedi vise od 20milja,i odmah je korumpiran,a nije vas briga sto rejs voza s klasu,koja vrijedi vise nego citav vozni park polcijske stanice srebrenik,a a tu smo s klasu mi uzeli svojim parama,nije vas briga sto pojesini tajkuni voze slr-a ferari,a prije rata nisu imali ni za stojadina,to je vama uredu.

j*ete obicnim policajcima mater,jer ne hapse kriminalce,halo cojek bio sef SIPA-e,pa ga sj*ase i skidose,da mogu mutit,a vama sve jadni policajci krivi.Naravno da ce raditi prljave stvari jer su im mafijasi pravi sefovi,i to oni u vrhu i kad ti zaprijeti otkazom ili prijeti porodici,ma i ne mora ti prijetiti,dovoljno je da te ostavi bez posla,radili bi i vi svi sto vam se naredi.

Neznam eto,vi da ste obicni policajci,sta biste konkretno uradili?
Naveca zabluda ovog naseg naroda(mentalitet nam takav)je to sto hocemo da ubijemo zmiju udarajuci je u rep.
 
Član
Najbolje bi bilo da svi Vi koji očigledno iz Vaših privatnih razloga mrzite policiju otvorite novu temu pa da o tome pišete jer su mnoga mišljenja ovdje previše sugestivna s obzirom da niko nije vidio uživo šta se dešavalo a snimak je dio koji je izvučen iz konteksta događaja a svi mi istu stvar vidimo drugim očima , ne branim nikoga ali po onome što se vidi je očigledno da lice pruža otpor i oglušava se o naredbe ovlaštenih službenih lica a sila koja je upotrebljena je minimalna pa čak i u momentu kada je pokušao da im se otrgne . lično se zgražam na ponašanje bahatih mahalaca kao ovaj novinar , šupljira i hvata na galamu što naravno nije uticalo da policajci šutke i profesionalno završe započetu radnju. A što se tiče ovog trenera bolje bi mu bilo da malo posjeti koji seminar van granica BiH pa da vidi kako se njegove kolege ponašaju prema sudijama ali vjerovatno nije evropski orjentisan pa to može proći kod nas. Nažalost dolaskom demokratije smo svi odjednom svjesni ljudskih prava a niko ne poštuje građanske dužnosti, dajte malo ljudi spustite se na zemlju i pustite ljude da rade svoj posao, a te priče kako su svi korumpirani i ostale negativnosti su smješne jer katekorizirate populaciju kojoj je primarni cilj zaštita građana , naravno da i među njima ima nestručnih i korumpiranih ali to je neminovnost u cijelom svijetu i u svakoj instituciji. Lično imam pozitivno mišljenje o radu policije i kad razmislim nikad nisam džabe bio kažnjen pa sam samokritičan a ne zlopamtilo kao mnogi ovdje jer lakše je kriviti policajca nego sebe ali svako ima pravo na svoje mišljenje i mrziti drotove dok ja imam razumjevanja i zahvalnosti prema ljudima koji dok mi bezbrižno čatamo brinu o sigurnosti nas i naše djece po ovoj hladnoći...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Najbolje bi bilo da svi Vi koji očigledno iz Vaših privatnih razloga mrzite policiju otvorite novu temu pa da o tome pišete jer su mnoga mišljenja ovdje previše sugestivna s obzirom da niko nije vidio uživo šta se dešavalo a snimak je dio koji je izvučen iz konteksta događaja a svi mi istu stvar vidimo drugim očima , ne branim nikoga ali po onome što se vidi je očigledno da lice pruža otpor i oglušava se o naredbe ovlaštenih službenih lica a sila koja je upotrebljena je minimalna pa čak i u momentu kada je pokušao da im se otrgne . lično se zgražam na ponašanje bahatih mahalaca kao ovaj novinar , šupljira i hvata na galamu što naravno nije uticalo da policajci šutke i profesionalno završe započetu radnju. A što se tiče ovog trenera bolje bi mu bilo da malo posjeti koji seminar van granica BiH pa da vidi kako se njegove kolege ponašaju prema sudijama ali vjerovatno nije evropski orjentisan pa to može proći kod nas. Nažalost dolaskom demokratije smo svi odjednom svjesni ljudskih prava a niko ne poštuje građanske dužnosti, dajte malo ljudi spustite se na zemlju i pustite ljude da rade svoj posao, a te priče kako su svi korumpirani i ostale negativnosti su smješne jer katekorizirate populaciju kojoj je primarni cilj zaštita građana , naravno da i među njima ima nestručnih i korumpiranih ali to je neminovnost u cijelom svijetu i u svakoj instituciji. Lično imam pozitivno mišljenje o radu policije i kad razmislim nikad nisam džabe bio kažnjen pa sam samokritičan a ne zlopamtilo kao mnogi ovdje jer lakše je kriviti policajca nego sebe ali svako ima pravo na svoje mišljenje i mrziti drotove dok ja imam razumjevanja i zahvalnosti prema ljudima koji dok mi bezbrižno čatamo brinu o sigurnosti nas i naše djece po ovoj hladnoći...

;) Svaka cast
 
Član
Zenicki policajci imaju svijest na nivou devetogodisnjaka i poznati su po tome kako svoj posao obavljaju kao neotesana stoka. Sjetimo se samo Anera, navijaca Zeljeznicara. ACAB

R.I.P
 
Član
Fujjj pickeee :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ova tema stvarno postaje nide veze :D
sto zbog 100 razlicitih misljenja sto zbog drugih stvari koje necu navodit
sve u svemu ovo ne vodi nicem al eto :)
 
nemoj te mene hapsiti ja sam novinar .....Izo snimaj........
nemoj te mene hapsiti ja sa automehanicar....... Izo snimaj......
nemoj te mene hapsiti ja sam student........Izo snimaj.......

eh ako si na birou ........

haman se ne smije niko vise uhapsit jer mozda zna ministra ili mu je stari direktor
neka su ga uhapsili
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top