Incident u areni Zenica

Incident u areni Zenica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zatvoraš je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
stvarno zalosno,na ovakav nacin,bas me zanima sta je njima u glavi,ima sve snimljeno,nadrapat ce kako god okrenu,,dabogda bez posla ostali mater im *ebem seljacku

a de mi majke ti reci šta su trebali možda moli ti ga da krene ja da sam bio na njihovom mjestu isto bi postipio a ti misliš da se poso tako lako gubi drug moj to je njihov a takođe i moj posao

ja ne znam sta si se ti tu nasao u tome sto sam ja napisao,covjeka su priveli bez razloga,opirao se zato sto ne zna sto ga privode,ako su pogrijesili nek ostanu bez posla,zasto da ne
 
Legend
Sta boli q policajca sto je covjek burno reagovao na sudije, joj gluposti pa onda bi u nekim drugim ligama, gdje navijaci psuju sudijama, drugim igracima trebalo jedno 213213 policajaca da privede kompletnu tribinu ili stadion..da ne duzim..

ovo je sramotno sto se desilo, da te privodi policija u rodjenom gradu, zato sto si reagovao jer je DOMACA EKIPA privedena, mislim da bi zenicani, kao i svi navijaci kluba, i ljudi koji imaju bilo sta sa ovim trebali potpisati peticiju da se smjene svi ucesnici ovog "privodjenja" kao i PAPAK koji im je naredio tako nesto..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Sta boli q policajca sto je covjek burno reagovao na sudije, joj gluposti pa onda bi u nekim drugim ligama, gdje navijaci psuju sudijama, drugim igracima trebalo jedno 213213 policajaca da privede kompletnu tribinu ili stadion..da ne duzim..

ovo je sramotno sto se desilo, da te privodi policija u rodjenom gradu, zato sto si reagovao jer je DOMACA EKIPA privedena, mislim da bi zenicani, kao i svi navijaci kluba, i ljudi koji imaju bilo sta sa ovim trebali potpisati peticiju da se smjene svi ucesnici ovog "privodjenja" kao i PAPAK koji im je naredio tako nesto..

bravo noke,nek si im rekao,sad ce te zatvoras napast kao i mene:lol::lol::lol::lol:
 
Član
ja ne znam sta si se ti tu nasao u tome sto sam ja napisao,covjeka su priveli bez razloga,opirao se zato sto ne zna sto ga privode,ako su pogrijesili nek ostanu bez posla,zasto da ne
[/quote]

Ma ti nemaš poima o životu pišeš neke gluposti o tom što novinari serviraju pa zapitaš li se zašto je do tog došlo jel tebe nekad policajac uhvati za ruku i priveo te sigurno nije jer nije imao razloga za to a zašto nije prikazn snimak od samog početka pa da vidiš zbig čega je došlo do ovog da tebi neko dođe na posao i psuje šta bi mu ti pametnjakoviću uradio.Držiš se ko slijepac tog nek izgubi posao pa da se tako lako izgubi nebi ni jedan policajac ostao na poslu upotreba fizičke sile priikom opiranja hapšenju je dozvoljena.
 
Član
Cinjenica je da vecina policajaca svoje frustracije lijece prilikom hapsenja , ili uvodjenja "reda i mira" sto na utakmica sto negdje drugo..Imao sam par iskustava gdje sam bez razloga pendreke dobijao po ledjima..Znaci zatvoras nepricaj bezze..Ima seronja i to samo takvih ..;)) a sa saobracajcima nikakve zamjerke zasad..Nikad nisam imao problema...
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
ja ne znam sta si se ti tu nasao u tome sto sam ja napisao,covjeka su priveli bez razloga,opirao se zato sto ne zna sto ga privode,ako su pogrijesili nek ostanu bez posla,zasto da ne

Ma ti nemaš poima o životu pišeš neke gluposti o tom što novinari serviraju pa zapitaš li se zašto je do tog došlo jel tebe nekad policajac uhvati za ruku i priveo te sigurno nije jer nije imao razloga za to a zašto nije prikazn snimak od samog početka pa da vidiš zbig čega je došlo do ovog da tebi neko dođe na posao i psuje šta bi mu ti pametnjakoviću uradio.Držiš se ko slijepac tog nek izgubi posao pa da se tako lako izgubi nebi ni jedan policajac ostao na poslu upotreba fizičke sile priikom opiranja hapšenju je dozvoljena.
[/quote]

ok to,uredu,opiranje hapsenju,za to nisam nista ni rekao,ali vidio si trenera sta kaze,sve je pocelo oko trenera,niko ovog novinara nije ni gledao,dok nije krenuo da brani trenera,,tako da.....pogledaj ti jos jednom snimak,pa onda vidi,,i nemoj bezveze da me napadas,ako je to moje misljenje onda je glupo da pokusavas da mi ga promijenis,na bilo koji nacin,ako sam rekao da trebaju ostat bez posla onda trebaju,ali po mom misljenju,ti mislis drugacije i to je tvoje misljenje,nisam ti ja nista rekao,sto tako govoris ili nesto slicno,tako da ne vidim razlog za sto si se ti svezao mene,i mene napadas,,ha ya;););)
 
Član
ma bagra je to i gamad osim onih 5 posto postenih ljudi...a ovo je sramota kako covjek rece van svake pameti..to su sve iskompleksirani luzeri pa se prave vazni na omladini ili obicnom ljudima, gdje vide da mogu..a i drzava i u tome pomaze pravo al sta i ocekivati od sranja od ovakve drzave...a onim krimosima ljube guzicu i takvi im j*u mamu iz prve ako se probaju kurciti..mislim stvarno gdje smo mi prispjeli s ovakvim ljudima i moralom..a pouzdano znam da svako ko ode u stanocu dobije batine tako da logicno opiranje covjeka..

@PyTon covjek i treba da kaze 'snimaj' i da se ovakvi obiljeze i znaju.sta bi ti da se radi iza zavjese da te neko maltretira a nema to pravo ni 1 posto cak iako si napravio preksaj..za sve postoji zakon..a sila se moze upotrij*iti samo u odredenim situacijama..a moze se samo zamisliti koliko ima ovoga bas nesnimljeno i ne zna se..
SRAMOTA:icon_mad:
MISLIM LJUDI DA NE POZNAJEM POLICIJU I NJIHOVU KORUMPIRANOST, ISKOMPLEKSIRANOST, KURCENJE nebi nista rekao al bas znam i zato kazem ovo 100 posto pouzdano...i ako je to nacin nemam nista protiv 'grubljih metoda al ljudi bolan ni jedan policajac ne smije prici mafijasu a ovako radit 'novinar'...a ako je njegov cilj bio da pokaze kakva je nasa policija uspio je..
 
Član
stvarno glupost cista, pa nije covjek ubio nikog da se ovako s njim postupa....
skoro je u mom gradu, momak telefonirao u autu i zaustavi ga prasinar, napise mu kaznu, i momak ode na parking, i tu na parkingu ga neko nazvao on se javi, auto bilo upaljeno, i opet isti policajac doleti do njega i kao prica HOCES LI TI OPET KAZNU KONJU, sta se kurcis, ovo ono, odvedu ga u stanicu i dole dobije batine covjek bez razloga... al su se policajci malo zaj*ali, nisu znali da covjek radi u njemackoj u policiji:icon_twisted: tako da je momak to sve javio svojim ljudima, pa je to bila uzbuna u njemackoj, dirali njihovog covjeka,... i tada su dva policajca otpustena...to je bilo i u avazu...
 
Član
pusti te ljude da rade svoj posao kao što i vi radite svoj ima neko ko će u ovom slučaju odlučit ko je odgovoran za nastalu situaciju
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
daj Bože da je ovakvih policajaca više i strožijih, ja ne vidim šta je ovdje problem, nije mi samo jasno zašto nisu uhapsili i ovog debila koji je snimao, jer policijska akcija se ne smije snimati bez dozvole,
ja nisam nikakav policajac niti njihov fan, čak šta više ja lično imam kazni vjerovatno više nego pola vas zajedno i sve sam i platio zato što sam i kriv, nikad me nijedan policajac nije kaznio bez razloga,
vi ovdje pišete gluposti čiste, na snimku se ne vidi pozadina slučaja, samo čujemo priču nekog frajera koji eto samo gledao u sunce i policija ga počela maltretirati, sigurno je tako, a ono što vidimo je privođenje nekog čovjeka od strane više policajaca i to zato što je takva procedura, zbog njegovog dobra, jer se frajer očito opire, tako da je policajac bio sam vjerovatno bi ga morao privesti pendrekom ili pištoljem, ali u svakom slučaju niko ga nije udario, da je to lijepo Titino doba oni bi njega fino prebili ko mačku pa ga onda naglavačke ubacili u maricu čim povisi ton na policajca, ali ne u današnje doba svaki j*eni balavac misli da može pljunuti policajca ili ga čak "ganjati autom da ga zgazi" smješno stvarno,
onda kažete p*ice, ne smiju ništa mafijašima, pa nekim j*enim mafijozama normalno da ne smiju, stavite se na njihovo mjesto, ti ljudi imaju svoje porodice, zato i postoje specijalci sa maskama koji se bave tim slučajevima,
u svakom slučaju policiji treba dati ovlasti da tuku ko god zucne, pa da vidite onda red i mir u gradu

Slazem se!
Ovdje je samo prisutna mrznja zbog saobracajnih prekrsaja i ljudi se ne trude da razmisle o tome da je ovo sve nastimano da bi Zenicka policija bila najgora i oni se samo drze teze da je policija najgora na svijetu i kriva za stanje u drzavi a oni su svi savrseni, ustvari sve pocinje od ljudi jer i kad te policija uhvati da pretices na punoj kaze ti 100 KM i mjesec zabrane ti dajes 50 KM i nikom nista! i onda pricate kako policija ne valja a niko ne prijavljuje korompiranost...pa ljudi prijavite pa cemo onda govoriti o tome!
 
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-PvUxtf9AHc&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-PvUxtf9AHc&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Sve covjek objasni :icon_smile:
 

MTR

Član
haj nek mene privede :D ,
javna je tajna da drotovi prevlace vuznu,speed , bijelo itd za lovu naravno , isto tako unose u zatvore sve sto treba od gudrovine do cigara i prostitutki , sve je to normala

haj nek mi bilo ko objasni kako jedan drot saobracajac moze vozat Golfa 5 koji je star 2-3 godine , haj objasnite mi svega vam , garant je posten :D
 
Član
MTR je napisao(la):
haj nek mene privede :D ,
javna je tajna da drotovi prevlace vuznu,speed , bijelo itd za lovu naravno , isto tako unose u zatvore sve sto treba od gudrovine do cigara i prostitutki , sve je to normala

haj nek mi bilo ko objasni kako jedan drot saobracajac moze vozat Golfa 5 koji je star 2-3 godine , haj objasnite mi svega vam , garant je posten :D
potpisujem ovo...
90% drotova su veci kriminalci od polovine ovih sto se prave "kriminalci"...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top