"htjeo">>>htio

"htjeo">>>htio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR je napisao(la):
ahahahahaha , modovi su na kursu gramatike :lol::lol::lol::lol:

:lol: Ne javljaju se danima. Vanredno osnovnu zavrsavaju:lol:
Zapelo im u skoli da li se kaze "HTJEO" ili "HTIO":icon_question:
:D:D:D:D:D
 
BaXRS4 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Bax kralj! :D

Pametuje li pametuje i na kraju napise "neznam" i "nemogu" huhuhuh,prejak coJek :cool::D

Inteligentan si ti dečko, samo ti je inteligencija upitna...
Ovo je za tebe pamotovanje?!, strah bi me bilo i pomisliti kako bi protumačijo kompliciran text?? U biti, kako nebi?? ;)

Naravno druze,tako je :D
 
Član
kAcA je napisao(la):
protumaciJo :lol:
Jao jao

I onda na to sve jos pametuje... :lol: Ja sam se bar dobro nasmijao na sve ovo, tako da tema ipak nije uzaludna. Mozda BAX nije 'htjeo' napisati ovo 'J', omaklo se, da ne kazem otelo... :icon_biggrin:

Ja sam za to da se tema preimenuje u off topic, pa da nastavimo.... :cool:
 
Član
e umro sam od smjeha:lol::lol::lol:zamalo:lol::lol:e pa ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji otvoreno tvrde da je HTJEO ispravno,,,,i jos druge podcjenjuje i omalovazava....i jos pise PROTUMACIJO,,, i pravi se pametniji od drugih a daleko je naj......,,,,pa ne mogu da vjerujem po drugi put,,,pa ovo je za 60 minuta,,,ma kakvi 60 minuta,,,,ovo je za Haga,,,,ma ljudi moji,,,,zene moje.....al' necemo spominjati o kome se radi zapravo:icon_smile:nije to fino u svakom slucaju, tako da sam morao reagovati,sorry,bar to svi znaju,, cak i oni sto nisu uzeli pravopis nikad u zivotu,,'triput mjeri,jednom sjeci',,,,et probudi se radi ovog maksuz:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
AnDel je napisao(la):
e umro sam od smjeha:lol::lol::lol:zamalo:lol::lol:e pa ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji otvoreno tvrde da je HTJEO ispravno,,,,i jos druge podcjenjuje i omalovazava....i jos pise PROTUMACIJO,,, i pravi se pametniji od drugih a daleko je naj......,,,,pa ne mogu da vjerujem po drugi put,,,pa ovo je za 60 minuta,,,ma kakvi 60 minuta,,,,ovo je za Haga,,,,ma ljudi moji,,,,zene moje.....al' necemo spominjati o kome se radi zapravo:icon_smile:nije to fino u svakom slucaju, tako da sam morao reagovati,sorry,bar to svi znaju,, cak i oni sto nisu uzeli pravopis nikad u zivotu,,'triput mjeri,jednom sjeci',,,,et probudi se radi ovog maksuz:lol::lol::lol::lol::lol:

ma on i tih 60 minuta pregleda za pola sata :cool:

al dobar ti post :cool: :lol:
 
Član
a ako napisem HTEO
jel treba prevod ili se zna sta pise :)

pravopisi se razlikuju, stoga ono sto je na jednom ispravno na drugom nije
 
Član
naravno da se zna, tako je u tvom govornom podrucju i tacno je...a HTJEO je tacno samo u brdsko-planinskim selima :D
 
Član
AnDel je napisao(la):
e umro sam od smjeha:lol::lol::lol:zamalo:lol::lol:e pa ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji otvoreno tvrde da je HTJEO ispravno,,,,i jos druge podcjenjuje i omalovazava....i jos pise PROTUMACIJO,,, i pravi se pametniji od drugih a daleko je naj......,,,,pa ne mogu da vjerujem po drugi put,,,pa ovo je za 60 minuta,,,ma kakvi 60 minuta,,,,ovo je za Haga,,,,ma ljudi moji,,,,zene moje.....al' necemo spominjati o kome se radi zapravo:icon_smile:nije to fino u svakom slucaju, tako da sam morao reagovati,sorry,bar to svi znaju,, cak i oni sto nisu uzeli pravopis nikad u zivotu,,'triput mjeri,jednom sjeci',,,,et probudi se radi ovog maksuz:lol::lol::lol::lol::lol:

fkt ti post bode u oci, probaj nekad iza zareza i tacke pritisnuti ovu najvecu tipku na tastaturi (citaj: SPACE)... ;)
 
ovo je grijeh zakljucati majke mi , najjaca tema na forumu trenutno :lol:

kod nas na mercedesklub.net je bio jedan lik , nikad posta nije tacno napisao , dobio lik dozivotni ban koliko smo ga isprovocirali :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top