"htjeo">>>htio

"htjeo">>>htio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi da ne ispadne sad da se pravim pametan ali vidim da sve vise ljudi pise neki svoj text da fino zvuci i nekako ovo "HTJEO" onda bude smijesno pa eto ko procita ja mislim da je ispravno HTIO bar sam tako u skoli ucio.pozzz:cool::cool:
 
_vwfan_ je napisao(la):
Ljudi da ne ispadne sad da se pravim pametan ali vidim da sve vise ljudi pise neki svoj text da fino zvuci i nekako ovo "HTJEO" onda bude smijesno pa eto ko procita ja mislim da je ispravno HTIO bar sam tako u skoli ucio.pozzz:cool::cool:

:lol::lol:;););););)
 
Član
:lol:a je 'htio' pravilno,,,,al dosta mladih voli sve naopako pa makar i pogresno,,,koriste 'sleng' i slicno,,no ipak je bitno da se razumijemo,,nije forum pravopisa i jezika...a ok je i da tezimo ispravnom,,,:icon_rolleyes:
 
Član
To vam je isto kao DOLJE i DOLE, po Bosansko-Hercegovackom pravopisu je ispravno DOLJE a mi svi govorimo DOLE ;)
 

DSA

Član
jer ako kažeš DOLJE, onda si ljakse, zaboga:icon_question:
a istina je da je DOLJE ispravno, i po bosanskom i po hrvatskom pravopisu
 
Član
htio ispravno po ovom nekom novom pravopiso hehe
ali ja vala cesto pisem htjeo lakse ljepse zvuci i svasta nesta
 

LSD

Član
oj cime se vi opterecujete....treba zaposliti kakvog moda na forumu samo da ispraljva gramticke greshke na forumu.....
ajte ljudi pa razumijemo se svi.....ha ja reko ili ti ga rekao......isti djavo
 
BHT Ovisnik
bitno je da se mi razumijemo:cool: nikad mi ije i je nije islo,al nek mi jedne druge razumimo:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top