"htjeo">>>htio

"htjeo">>>htio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nista, otvoriti druge temu, i dovesti nekog lingvisticara da ispravlja:lol:

Ali stvarno tvrditi da je htjeo ispravno... pod dupli katanac ovo treba, momentalno:icon_smile:
 
Član
Htio, htjela, htjelo

Cesto se i za muski rod uzima navedeni oblik i kaze HTJEO ali to je pogresno ;)

To vam je to, sjedite, padate na godinu :lol:
 

187

Član
ibizasa je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
e umro sam od smjeha:lol::lol::lol:zamalo:lol::lol:e pa ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji otvoreno tvrde da je HTJEO ispravno,,,,i jos druge podcjenjuje i omalovazava....i jos pise PROTUMACIJO,,, i pravi se pametniji od drugih a daleko je naj......,,,,pa ne mogu da vjerujem po drugi put,,,pa ovo je za 60 minuta,,,ma kakvi 60 minuta,,,,ovo je za Haga,,,,ma ljudi moji,,,,zene moje.....al' necemo spominjati o kome se radi zapravo:icon_smile:nije to fino u svakom slucaju, tako da sam morao reagovati,sorry,bar to svi znaju,, cak i oni sto nisu uzeli pravopis nikad u zivotu,,'triput mjeri,jednom sjeci',,,,et probudi se radi ovog maksuz:lol::lol::lol::lol::lol:

ma on i tih 60 minuta pregleda za pola sata :cool:

al dobar ti post :cool: :lol:

hahahahahhahaha.... joj ovo je haski materijal xD

slucajevi x -- danas je u glavnom gradu Bosne i Hercegovine u jednom od kafica mladic rekao htjeo umjesto htio sto je dovelo do iburnih reakcija gostiju tog kafica, doslo je i do tuce xD....:lol::lol:
 

MTR

Član
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

treba zvat tri svjedoka , sedmericu patuljaka i dva notara pa da raspravimo ko je sta sceo uzest iz barake kod cockine hale

:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top