Honda Prelude BB3

Honda Prelude BB3

Član
Pa sta znam jos koji dan do farbanja, pa onda dolazi sklapanje svega to ne znam koliko ce trajati s tim ne zurim :)
 
Član
Sve je u spric kitu, spremno za farbu ceka se malo toplije vrijeme, ovo do sad je nekako u garazi uz grijalice i sporete radjeno, a i bolje malo da odstoji ovako pa da se tek onda ofarba do tad mali update:

15n0e1y.jpg


Posto su moje pozicije i zmigavci polomljeni, ovo je naruceno i krenulo prema meni neki dan, jedino nisam mogao naci naradzaste pa ce mi trebati malo narandzaste folije ako neko ima viska da mu je ostalo ili prodaje ili ...., ako ne snadjem se nekako posto hocu da bude ovako :

images


Pa ili cu naci neku foliju ili narandzasti sprej.
 
ja moozda odustanem od onih "zutih" farova pa cu ti dat svoju foliju, valjda ti nije hica jer moram se i ja skontat sta cu :)
 
Član
Evo par slika sa telefona, po magli, pred vece, sve po najboljim mogucim uslovima za slikanje ali eto za sad nema drugih :)

333blut.jpg

2e38jna.jpg

mjl17m.jpg

125qkg8.jpg

xnrwp2.jpg

16i87qe.jpg
 
Član
bit ce dobra! ;)

a za zmigavce najbolje da odradis folijom, ja sam radio, a i adi... i kod njega je super ispalo..
 
Član
mario05 je napisao(la):
bit ce dobra! ;)

a za zmigavce najbolje da odradis folijom, ja sam radio, a i adi... i kod njega je super ispalo..

Hocu ali nemam folije :D pa vidjecemo dal se Erol predomslo, ili gdje ste vi kpovali svoju, ili cu naruciti s ebay-a ali me mrzi cekati mjesec :icon_smile:
 
Odlicno, jos da damping odradis i bice ekstra :D

ae vidjet cemo za foliju, ja jos ne znam sta cu sa svoje, moze bit da cu odustat od one ideje za farove, pa cu ti javit.
 
Član
Hocu Erole sutra ne radim pa cu to da zavrsim :)

Evo stigle pozicije i zmigavci, obradova me komsija s paketicem od postara :)

wrjdau.jpg


2rms4eh.jpg
 
Top