Honda Prelude BB3

Honda Prelude BB3

Evo jedna svjeza :cool: :cool:
img0052resize.jpg
 
Little Dragon je napisao(la):
Imali slika one Vectre iza djeluje mi drugacije malo :lol: dobar hondas nema sta

Ono je koliko se ja razumijem fabricka sportska verzija vectre "opel vectra 2000".. ali opet ima ovde i pametnijih mnogo da kazu sta je :icon_smile:
 
Član
Jos jedna sitnica

Prije:
wk4ui1.jpg


Poslije:
13yia2d.jpg


Na slikama se bas i ne vidi toliko, ali uzivo su ispale nove stopke :)
 
Član
Vidis da me vidis kako slikam a da je na onoj prvoj matirano :)

Smirglao sa vodenim 1 000 pa sa 2 000 pa polirao sa G3 pastom.
 
Član
Evo opet mali update, stigli prednji diskovi, prednje i zadnje plocice, Landi Rezo sekvent plin i JLM Valve Saver Kit. Jos nije postavljeno nista ali bice skoro :)

2d7c2tc.jpg

2qwkl6c.jpg

k97k7.jpg

2cdxr39.jpg

8y6hhd.jpg

1608kjk.jpg


Pa posto ce bit pitanja evo odma, ovo kapa ulje u usisnu granu i tako podmazuje ventile kad auto radi na plin. Ima mnogo ljudi koji su za i protiv, ovaj sistem ima TUV certifikat i kazu da je testiran a poznajem par ljudi koji voze novija auta koji imaju ili keramicka ili kakva vec sjedista ventila i sa ovim se vozaju vec par godina bez ostecenja istih. Za honde inace kazu mnogi da plin ne bi trebalo bez ovoga, a u svakom slucaju ne moze da skodi :D

Sistem za plin nisam slikao, jer nije kod mene jos :) ostavljen je majstoru na proucavanje :D radi se o Landi Renzo OmegaS sistemu pa eto ako bi ko bio ljubazan i imao mozda program za to bio bih mu zahvalan na linku ili .... seme interfejsa sam nasao pa cu da ga napravim.
 
Član
Mali problemcic sa ventilacijom:

2en9u92.jpg


Na kraju sam zavrsio lemljenjem cijele ove ploce, jer je na par mjesta bilo sumnjivo pa onda da ne bi nagadjao sta ne valja sta valja ja predjem sve po redu :)

Folija za zmigavce, na slici i zamotana izgleda bas dobro i narandzasto:

34q7msz.jpg


kad se razmota malo losije:

33oi728.jpg


kad se nalijepi skoro zuta:

505ykh.jpg


ali kad se doda jos koji sloj onda postaje bolja:

5vzuo2.jpg


i na kraju izgleda ovako:

i5t05x.jpg


2d1ok5l.jpg


sey5uo.jpg


I mozda cu dodati jos jedan sloj jer je ipak malo drugacija boja od ovih gore.
 
Član
33oi728.jpg

505ykh.jpg

5vzuo2.jpg


Gdje se moze kupiti ova folija???
i kojih boja jos moze da se nadje?

Unaprijed Hvala,
Auto je extra poslozeno!
 
Top