Honda Prelude BB3

Honda Prelude BB3

Član
Sve se radi polako i temeljno ali i u skladu sa mogucnostima, ja bi najradije ogulio sve do lima pa polako ali to je samo san, i ovako ce biti fino kad se zavrsi. Po nekim planovima bi trebalo da se provoza do kraja mjeseca.

@Vladica, pa isto ti ga dodje samo sto je onaj u autu plav a ovaj tvoj crn, a ako uspijem uraditi sta zelim moj ce da bude i bolji i ljepsi od tog MOME :)
 
Eo prodam tri ja svoj Momo sa poliranim srcem i crnom brusenom kozom za stoju :icon_biggrin: ganjam dished OMP, Sparco ili cak dished klasicni drveni :)
 
Član
Vladice nije bas pijaca "Victor" je, ipak ima neka marka ako se ne varam italijanska i takodje ako se ne varam pravili su i ove sportske i one obicne za BMW volane sa airbegovima :icon_smile:

Tvoj Erole uopste nije los, jedino mi se ne svidja sto se malo okrece koza po njemu, odnosno nije bas tvrda i fiksna nego je malo nekako mekana ili je to do onoga ispod ne znam, tako da necu Momu nego cu zadrzat Victora dok vidim kakav ce bit kad se oblozi i bude crn, ako ne onda ce da padne neki Honda OEM :D
 
Član
Ako je to ta jedino mi se na njoj nije svidjao onaj natpis ferari :icon_mad:

Honda je ipak bolja pa zato :D
 
Član
a vidi ovih hondasa sto su se prosirili po forumu, ccc :D


valjat ce ovo, meni medju drazim modelima ;)
 
Početnik
sub3r je napisao(la):
a vidi ovih hondasa sto su se prosirili po forumu, ccc :D


valjat ce ovo, meni medju drazim modelima ;)

Neka Hondasa , meni su dragi , preko njih i ovog foruma zavolih ja ove Honde i JDM ;)

Prelijepa je druze. :cool:
 
Član
Hvala, evo jos malo :

256zg46.jpg

2cr55iu.jpg

ntamc.jpg

2ahxf9s.jpg

2el83nl.jpg

dc7qd5.jpg

2wcmzix.jpg

2zsm9hd.jpg


ICM i bombina nisu jos montirani ali eto spremni su ne znam gdje da ih turim :)

ICM - Ignition Control Module se nalazi inace u razvodniku, a posto je razvodnik zavrnut na motor ima tendenciju da se pregrije i crkne, pa sam ja odlucio da napravim externi.

Slicna situacija je i sa bombinom isto je u razvodniku, a i ova sto cu da je stavim je mnogo jaca i trebalo bi bit bolja :)
 
Početnik
Da je nesto drugo u pitanju znao bi turit :D

Nego mozda glupo pitanje ali me interesuje sta je ovo sa hladnjakom,procesor motora ili :icon_question:

Fino i pedantno radis :cool:
 
Top