Honda Prelude BB3

Honda Prelude BB3

Član
Masina je sila te honde su stvarno dobre imao sam priliku da vozim jednu takvu ide strasno dobro.nej je sa srecom
 
Član
OmO je napisao(la):
Predobra i bez branika :D Jesil te zmigavce kupio takve ili si stavio narancastu foliju na njih ?

Kupio ovakve, al to gore su pozicije, a dole u braniku su zmigavci kojih nazalost nije bilo narandzastih pa sam morao uzeti bijele, pa cu na njih foliju lijepit samo dok vidim gdje erol krije svoju, zao mi je ali moracu da mu je otudjim :)

A imas u temi ranije pogledaj pise da su iz ameriku dosle i imas slike i jednih i drugih i trecih :D

Hvala svima, Erole rekoh ti pokusacu da budem tu u nedelju, ako ikako budem mogao, a ako ne onda cu s vladicom :)

Meni je ljepsa ovako bez branika nego sa, a mnoge Honde mi ljepse izgledaju bez branika, ne znam zasto ali eto tako mi se cini.
 
Član
Tek sutra se farbaju branici tako da me nazalost nema u BC u nedelju, najvjerovatnije cu ostati sklapati.

Pa znaci ponedeljak ili utorak ce bit koja slika valjda :)
 
Član
Dosla je u vozno stanje, sad se malo vozikam i sredjujem dalje, ima milion i jedna sitnica, danas se sarafalo i cistilo unutra cijeli dan :)

Evo jedna slicica na brzinu za sad, nesto nisam na ti sa slikama pa bice nekad i koja bolja, valjda, a nisam jos stigao do praonice necu da perem jos koji dan.

16gixzq.jpg


Malo je lonac poveci, ne znam sta da radim s njim, za drugi nemam niti dam para ovo je nov Sebring lonac ali je malo veci nego se cinio pa .....

Na neki nacin uzivo i nije los, nedostaje mi lajsna na zadnjem braniku pa se dole vidi pa za sad ostaje ovako.

Da pojasnim odma jer ce to prvo da zapadne za oko nekima :icon_smile:
 
:cool:;):icon_smile:kad dodjes za vikend u doboj ima da jt jos malo ocistim unutrasnjost ima da se sija juce je bilo samo povrsinski ociscena al nema sta auto je PRELUDO :lol::123:
 
Član
Vjerujte ljudi u prirodi mnogooooooooooooooo bolje izgleda jutros probao radi kao satic jedino malo bruji al bice i to oki ;)
samo naprijed:icon_smile:
 
Član
Nema vise da bruji, bilo puklo flex crijevo na auspuhu to je danas sredjeno, tako da se sad bukvalno ne cuje kao svaka prava Honda radi kao pravi tihi fen za kosu :icon_smile:
 
Top