Honda Prelude BB3

Honda Prelude BB3

Član
Nije zuto Vladice, zute ce bit maglenke dok ih sklopim :D

FlamingO ima ih kupiti samo na ebay koliko ja znam, i ja sam tu narucio, kod nas niko ne radi to, a boja ima kakvih pozelis:

M031NO0118001_des1-1.jpg


M031NO0118001_des3.jpg


M031NO0118001_des11-1.jpg
 
Član
Super ti luda komso,mislim da sam je vidio u nedelju,kad je trebao biti turnir,prolazis kroz Pijeskove :)
 
Član
Snap! je napisao(la):
Super ti luda komso,mislim da sam je vidio u nedelju,kad je trebao biti turnir,prolazis kroz Pijeskove :)

Jesi, jesi, tad sam bio malo visok napred sad sam se opet spustio iliti poravnao sad je ko i nazad, bice neka slika ajde :)

Sto nisi mahao ili se bacio pred mene da mozda i stanem :D
 
Član
imate tih folija i kod nas

http://www.pik.ba/artikal/2666531/transparentna-folija-za-farove-stopove-maglenke-zmigavce/
 
Član
Tu je 30 x 30 15 KM a ja platio 30 x 60 6KM ali istina ima i kod nas :D

6KM + 3.10 KM u posti ako vam postar ne donese kuci ili ne budete kad donese.

mario05 je napisao(la):
menjic je napisao(la):
NinoMarjanovic je napisao(la):
deug gdje da kupim zmigavce kao u tebe te dole...treba mi prednji desni .kristalni bijeli .. :)


:D:D:D


da li su isti zmigavci od civica 1991 i ove prelude?


odlicno si uradio...bas po mom ukusu..sve narancasto.. ;)



:D:D:D tako je najljepse, a mislim da nisu ni blizu civica, jer je kod njega 2 zmigavca i malo manja koliko ja znam, a ovde ima 4 komada i malo veci, sa strane ovaj dio je pozicija a napred zmigavac i tako s obe strane.
 
Član
menjic je napisao(la):
Snap! je napisao(la):
Super ti luda komso,mislim da sam je vidio u nedelju,kad je trebao biti turnir,prolazis kroz Pijeskove :)

Jesi, jesi, tad sam bio malo visok napred sad sam se opet spustio iliti poravnao sad je ko i nazad, bice neka slika ajde :)

Sto nisi mahao ili se bacio pred mene da mozda i stanem :D

Haha,ja bio na poligonu,imao ekipu za turnir,pa bukvalno cekao kisu..Ne sumnjam da je po ps-u kod tebe :)
 
Član
NinoMarjanovic je napisao(la):
deug gdje da kupim zmigavce kao u tebe te dole...treba mi prednji desni .kristalni bijeli .. :)
Ovo je najjeftinije za sad sto ja vidim, ali sa ebay-om je tako, moras malo cackati traziti i cekati pa se pojavi i jeftinije cesto:

http://www.ebay.com/itm/4pc-Depo-Chrome-Housing-Clear-Lens-Front-Bumper-Turn-Signal-Lights-92-96-Prelude-/310415814798?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3APrelude%7CYear%3A1992&hash=item484639708e&vxp=mtr

To ti je cca 100 i neka marka sa postarinom ali sve komplet to na braniku, ne vjerujem da ce bas cesto biti samo jedan zmigavac za kupiti ali vidjao sam i to ponekad.
 
menjic je napisao(la):
NinoMarjanovic je napisao(la):
deug gdje da kupim zmigavce kao u tebe te dole...treba mi prednji desni .kristalni bijeli .. :)
Ovo je najjeftinije za sad sto ja vidim, ali sa ebay-om je tako, moras malo cackati traziti i cekati pa se pojavi i jeftinije cesto:

http://www.ebay.com/itm/4pc-Depo-Chrome-Housing-Clear-Lens-Front-Bumper-Turn-Signal-Lights-92-96-Prelude-/310415814798?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3APrelude%7CYear%3A1992&hash=item484639708e&vxp=mtr

To ti je cca 100 i neka marka sa postarinom ali sve komplet to na braniku, ne vjerujem da ce bas cesto biti samo jedan zmigavac za kupiti ali vidjao sam i to ponekad.



jbg nemam bas iskustva s tim ebay.. nisam nikad ni napravio profil.. kamo li registrovao karticu i to .. pa neznam bas to ..moram vidjeti s nekim da mi to kupi a ja mu dadnem lovu .. i samo jos jedno pitanje.. gdje da nabavim rucicu mjenjaca kao u tebe? to mugen ?? jel to rucica mjenjaca ili grijesim ? L.P.
 
Član
Jeste rucica, mogla bi biti i originalna ja sam je dobio na poklon a izvadjena je iz honde civic eg koja se vozila na trkama a dosla je iz njemacke pa tako ne znam sta da ti kazem osim opet ebay :) tamo sve ima jbg.
 
Top