Honda Prelude AB 1.8 12V

Honda Prelude AB 1.8 12V

Član
Malo si se usporio ali u stare dane foruma si bio non stop tu ;).
A vidi se da znaš sta hoćeš i odlično to radiš samo nastavi i izvjestavaj (a ja bih lično volio kos koju fotku unutra)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član

Hvala druže.

Malo si se usporio ali u stare dane foruma si bio non stop tu ;).
A vidi se da znaš sta hoćeš i odlično to radiš samo nastavi i izvjestavaj (a ja bih lično volio kos koju fotku unutra)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sad sam više vremena kući pa sam i više na internetu,biću aktivniji.
Trenutno pravim nove panele za vrata i radim komplet gepek ali evo jedna noćna.
Ove crvene diode se mogu ugasiti skroz,upaliti u vožnji ili da se pale prilikom otvaranja vrata,uživo svijetli dosta manje.

fblude_zpseuylubpi.jpg
 
Član
Odlicna strojnica. Fino enterijer uradjen

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
naaaaaaaaaaaaajs :D

Odlicna strojnica. Fino enterijer uradjen

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Hvala!

Zaboravim i ovo postaviti,ova svjetla koja sad imam nazad su LED.
Znači slike su u toku radova,na kraju su svi moduli zatvoreni pleksijem i dihtovani tako da se samo vide diode.

Imao sam raznih ideja i kombinacija i na kraju odlučim da ih postavim ovako da se vide direktno jer je tako najveća vidljivost.

Svjetla za rikverc sam premjestio u žmigavce jer je dio gdje su nekad bila sad crven.
Evo neke slike u toku radova,ove bjele trake od štopki se ne vide jer sam kasnije postavio crni pleksi preko njih
kao i na žmigavcima.
Planiram još u žmigacima ove bjele djelove od trake ofarbati tako da samo diode ostanu vidljive.

IMG_1502_zpsnzqhjov0.jpg


IMG_1501_zpspchsdtkh.jpg


IMG_1504_zpsjzzf5vkz.jpg


IMG_1503_zpspai1vfr1.jpg


z_zpskxnzfbbh.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Malo ti je ovo krpaza sa stopkama. Moras to ozbiljnije malo odraditi.

Послато са HTC One M9
 
Član
Malo ti je ovo krpaza sa stopkama. Moras to ozbiljnije malo odraditi.

Послато са HTC One M9

To su slike u toku radova dok sam lemio,na kraju sam sve module zatvorio pleksijem i izolovao da ne može ulaziti vlaga.
Sve je odrađeno na kraju kako treba i testirano mjesec dana.

Evo štopki izbliza.

DSC_0012_zpssbhmpwon.jpg
 
Član
Ma nisam nista rekao na samu proceduru ali mislim da ce ti trake rikavati. Trebo si kvalitetne uzeti i neki vid zastite uraditi

Послато са HTC One M9
 
Član
To je auto klasika, mislim da je ipak pretjerano ovo sa stopkama.. Ostalo super.

Nemam zasad drugog rješenja,kad sam postavio obične sijelice nije mi se vidjelo dobro.
Trebaju mi sjenila da bi se obične sjelice vidjele jer sam pravio svjetla sam iznutra su crna.
Ovo mi se sviđa kolega ima ovakve na BMW samo kad bi imao neki materijal da unutra reflektuje svjetlo, ili
ako ko ima iskustva sa krom folijom da mi kaže kako trpi temperature da se ne bi odljepilo.

LT-E362RPW-APC.jpg


Svaka cast druze, odlicna honda

Hvala drug,trudim se da bude što bolja :)

Ma nisam nista rekao na samu proceduru ali mislim da ce ti trake rikavati. Trebo si kvalitetne uzeti i neki vid zastite uraditi

Послато са HTC One M9

Trake su ubacite između dva plekisglasa i onda okolo dihtovano ,mogu se ubaciti u vodu ne bi im smetalo,
nisam baš dobro objasnio postupak :) Zasad radi sve dok ne smislim nešto drugo, gore sam pisao za krom foliju ,
pa vidjećemo šta bi se moglo još uraditi sa svjetlima.


Evo malo se slikao sa farovima.

DSC_0030_zpswkjl6itg.jpg


DSC_00229_zpspn25ebzy.jpg
 
Član
meni nikad led traka nije crkla, a nema gdje ih nisam koristio, i u kući, garaži... meni je ovo dobro, jednostavno, a radi... najbolje bi bilo na štampanu ploču radit smd/obične led, ali to je velik poso, ali zato dere guzove :)
 
Top