Honda Prelude AB 1.8 12V

Honda Prelude AB 1.8 12V

Član
Nemoj mi reci da ces stance fazon raditi?!

Neću,to nije dobro za ležanje na cesti i upravljivost,njoj ne odgovara ako su nageti puno točkovi isprobavao sam prije,
možda samo napravim mali nagib da ne bi kačilo blatobran,ali sve u granicama da ostane stabilna.

Evo još malo radova,ranije sam pisao kako sam izradio naslon sad sam i konzolu i spojio je sa naslonom.
Konzola je šira od fabričke pa je bilo mejsta za prekidače i dodao sam kolut koji će upravljati tabletom.
Radim i led rasvjetu ispod konzole,ostalo mi je završiti kožu oko mjenjača i još neke stvari najviše detalja,
pa onda montirati u auto,ovo na videu sam je probno postavio.


IMG_4017_zpsasonwrnc.jpg

IMG_4039_zpsaz9ylo8n.jpg

IMG_4044_zpsa4iaulii.jpg

IMG_4062_zpsj6vpl134.jpg

IMG_4063_zpsirduxega.jpg

IMG_4066_zpsve8vulmo.jpg

IMG_4112_zpsnkmyybmc.jpg

IMG_4117_zpsfswena1m.jpg
 
Član
Drug kapa do poda, svaka cast

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Hvala druže,drago mi je da ti se sviđa :)

Auuu golemo drusže, svaka ti čast. Odlično odrađeno

Hvala,
gledao sam u Americi da na starim autima prave ove konzole pa sam i ja pokušao,ostalo mi je još na detaljima
poraditi i završiti komande za tablet.

Vratio sam 13 i zimske gume,ne vozi se inače zimi i po lošem vremenu ali da ispoštujem zakon :D

IMG_4133fb_zpsbsrxmiyd.jpg
 
Član
Evo da se i ja malo javim.
Honda je komplet ofarbana,sam sve radio,kod kuće, nije znači savršeno ali potrudio sam se da bude što bolje.
Malo sam poradio i na branicima,ukinio sam lajsne i povario rupe,povario sam i rupe od maglenki,izduva,ukino bočne lajsne povario rupe na vratima,na gepek sam dodao obrvice u uglu žmigavaca kao kod 3gen. Prelude.
Prednji lip je originalni od Prelude,radila ga neka firma iz Zagreba,kao i pragove ali sam njih doradio da se manje ističu.
Zadnji lip je originalni sa 3gen. Prelude prilagodio ga na moj branik...
Krov sam ofarbao u crno,boja auta je originalna fabrička Honda R44M metalik crvena

Odustao sam i od ATS feluga,nije mi bilo to to a našao sam 17" 8,5J sa gumama 205/40/17 i spustio sam je još 2cm...

Ukratko to je to,ljeto i sezona me prošla u poslu bio sam po terenu pa je nisam vozio i obilazio skupove,bio sam samo u Mostaru neki su me vidjeli upoznali smo se i družili...

Evo malo slika

IMG_5625.jpg
IMG_5662.JPG
6.jpg
6a.jpg
7.jpg
8.JPG
18157586_1152735021522410_2717811284748584133_n.jpg
13.jpg
15.jpg
1.jpg
3.jpg
4.jpg
IMG_0012hp.jpg
2.jpg
 
Član
prelijepa vozilica. odlican posao si odradio sa limarijom bar sto se sa slika vidi. koje velicine su felge? imao sam nekada iste takve, i dan danas su mi srcu drage.
 
Član
prelijepa vozilica. odlican posao si odradio sa limarijom bar sto se sa slika vidi. koje velicine su felge? imao sam nekada iste takve, i dan danas su mi srcu drage.

Hvala! Trebalo bi je još ispolirati,lak i boja su dobro izašli,bolje nego kad sam plaćao druge da mi farbaju neke stvari :)
Feluge su 17 8,5J širine, lijepo izgledaju moram samo falc polirati,sad je na njemu plastifikacija
 
Top