Honda Prelude AB 1.8 12V

Honda Prelude AB 1.8 12V

Član
Hvala,
imao sam problema sa njenim svjetlima,plastika ostarila i stalno pucaju,ulazi voda pa sam odlučio praviti sam druga :)
 
BHT Ovisnik
Nema se sta drugo reci nego svaka cast. Posebno mislim na tvoje radove, stvarno vrhunski, pedantno i jako lijepo :)
 
Član
Bombonica pogovoto unutra.

Hvala ;),
unutra imam još u planu tapacirati krov i stubove u crno.

Nema se sta drugo reci nego svaka cast. Posebno mislim na tvoje radove, stvarno vrhunski, pedantno i jako lijepo :)
Hvala,drago mi je da ti sviđa,trudim se da je dovedem u što bolje stanje :)

super, dobro uradjeno
Hvala ;)


Hvala ;)
Inače Armin mi je dao i savjete oko folije samo mi treba još prakse :D ,radiću opet kasnije stakla biće bolje.

IMG_0707_zpstuiklk6k.jpg



Ovo sam ranije zaboravio postaviti,mod sa zadnjim amortizerima,pa ako neko još ima problema sa nabavkom originalnih
evo jednostavnog rješenja.
Zadnji amortizeri su mi bili propali,nove je gotove ne moguće naći,ima jedna firma ali su oko 400km,
prednje sam imao nove od bivše Prelude koje su isto koštali skoro 400km...


Skinuo amortizere,odrezao kućište na vrhu,izvadio klip i unutra u kućište ubacio prednje amortizere za VW Schirokko 1.8 1985god.
Na vrhu kućišta tokar je narezao navoj i postavio sam čep od Opela,uložak od VW je malo kraći morao sam dodati 4cm cijevi da
bi ostao isti hod i visina opruge na kraju.
Trvodoćom su kao i prednji Kayaba plinski,na cesti sad leži kao karting :happy:


2_zpspdawrhkq.jpg


4_zpsmuvrck5d.jpg
 
odlicna honda drug,mozes li ikako snimiti ubrzanje iznutra,prvom i drugom do blokade da cujem carburatore,nema boljeg zvuka :D:rolleyes:
 
Član
Honda prebolesno izgleda, kapa do poda za trud a rankana mi i za rad sve pedantno do zadnjeg detalja. To strašno volim i poštujem
 
Top