Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Da to sam i mislila, prava je ta VTi što stoji a VTEC je nalijepljeno a ev vidim i Aditas je objansio već sve.Ma glavno da je to kak treba i da je H22 unutra :icon_smile: a polako, nauči se sve, niko se nije rodio naučen :icon_smile: isto je i kod mene upoznavanje bilo prošle godine pa znam sve kako to ide ;)
 
Član
Honda prvi put sa mnom išla u Zadra noćas, natočila sam je do čepa kad sam krenula, vozila sam "solidno":D i kad sam parkirala pred kuću bilo je crtica iznad oznake za pol tanka. Tank je 55 l što znači da je za 250 km pri prosječnoj brzini od 180 km/h moja bebica potrošila cca 27 l. E da, od ulaza Zadar II do izlaza Gospić došla sam za 16 min.:icon_smile:
Zaključila sam sljedeće:

1.)obožavam svoj auto :icon_biggrin:
2.)moj auto i nije neki strašan potrošač pri uvjetno rečeno normalnoj
vožnji :123:
3.)svaki put kad sam prešla preko neke izbočine ili rupe opsovala sam
sve živo znači moram smanjit' psovanje.:icon_mad:
4.)kad budem htjela po rupama mičem svoje felge i uzimam one s
mercedesa
 
Član
evo nekoliko slikica s Tifona....




:icon_smile:

što mislite kako bi ovakve felge izgledale na hondi?


ovo su MAK Matrix Mirror

ovakve su sada na njoj (Mak Matrix)


 
Fine su i te što imaš sad na autu i te z koje pitaš pa sad...sve stvar ličnog ukusa opet :icon_smile: Mirror recimo ljepše malo radi ovog crnog dijela al ne fali ništa ni tim na autu što su smao da ih recimo oneseš nekome da ih uradi, ispolira ili ofarba bile bi i one odlične.Što se tiče potrošnje, japanci inače nisu neki potrošači a brzi su pa tako da je to jedna velika predost :icon_smile:
 
Član
A zašto opet iste felge?
Jedino ako misliš ove postojeće preurediti.
Crno/polirani model izgleda bolje,ali ja bi više išao na neke više JAP felgice.
Neš od ovih:
Enkei EDR9 - Black
Enkei ES6 - Gun Metal
Konig Afterburner - Black
Tenzo R DC-5 - Black - Black/Red
 
Član
Ma neću ja felge sad ni lida mijenjati jer ove joj odlično stoje, napravila sam usporedbu mirrora i matrixa (i tražila vas savjet) samo zato što bih možda u dogledno vrijeme oradila svoje da izgledaju k'o mirror, znači farbanje u crno unutra i poliranje "lica", ali o tom po tom...
 
Član
Samo ne kontam kako idu sportsko auto i drvenarija (fake ako se ne varam) unutra!!!JAPANCI
Super auto i predobro izgleda
 

EJ2

Član
Super autic, nema sta... i hvala bogu sto nije automatik :cool:

steta samo sto je ta generacija unutra nekako "obicna", kao da si sjeo u golfa.. dok je prethodna bila vise futuristicki orijentisana sto se meni licno vise dopada

sretno s njom i pazi da ne parkiras preblizu ivicnjaka radi 4ws-a ;)
 
Član
EJ2 je napisao(la):
Super autic, nema sta... i hvala bogu sto nije automatik :cool:

steta samo sto je ta generacija unutra nekako "obicna", kao da si sjeo u golfa.. dok je prethodna bila vise futuristicki orijentisana sto se meni licno vise dopada

sretno s njom i pazi da ne parkiras preblizu ivicnjaka radi 4ws-a ;)

i ja kažem hvala bogu da nije automatik, a što se tiče 4ws-a, nemam ga...:icon_smile:

a ljudi moji kako ona krivin guta, luda sam za ovim autom....
:123:
 
Top