Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Član
djavolica je napisao(la):
Kod mene su isto svjećice nove stavljene prije pola godine i sad kad smo provjeravali jedna nije radila nikako skoro, na istom cilindru kabal i svjećica nisu nikako radili već X vremena...to je bio glavni krivac za takvo ponašanje auta :icon_smile:

Ma nadam s da je to, nadam se jer to i nije toliko kvar...
Meni je sad problem što su mi izbili pare iz džepa, pa nemam ni auta ni para. :D

A fali mi luda moja, a mogu je samo gledati i nadati se da će je napraviti što prije.:icon_rolleyes:
 
jenny je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Kod mene su isto svjećice nove stavljene prije pola godine i sad kad smo provjeravali jedna nije radila nikako skoro, na istom cilindru kabal i svjećica nisu nikako radili već X vremena...to je bio glavni krivac za takvo ponašanje auta :icon_smile:

Ma nadam s da je to, nadam se jer to i nije toliko kvar...
Meni je sad problem što su mi izbili pare iz džepa, pa nemam ni auta ni para. :D

A fali mi luda moja, a mogu je samo gledati i nadati se da će je napraviti što prije.:icon_rolleyes:
Mislim da bi to moglo biti u pitanju...ja sam sve i svašta do sad prošla sa tim i niko da napravi da auto radi..."velemajstori" sve i na kraju taj popravak me košta cijelih 10km=40kn :D
 
Član
djavolice iz tvojih usta u božije uši!
ako budu svječice, lako za to, ali u nju i tak i tak ide samo NGK i drugo niš'...
Kažem ti dala bih neznam kakve novce, što god treba samo da mi auto naprave jer moram na posao svaki dan i luda mi je every day car i teba mi stalno... Samo to majmuni ne kuže jbt...
 
jenny je napisao(la):
djavolice iz tvojih usta u božije uši!
ako budu svječice, lako za to, ali u nju i tak i tak ide samo NGK i drugo niš'...
Kažem ti dala bih neznam kakve novce, što god treba samo da mi auto naprave jer moram na posao svaki dan i luda mi je every day car i teba mi stalno... Samo to majmuni ne kuže jbt...

Probaj ti sama njih provjeriti i kablove i svjećice jer nikad se ne zna...i ako vidiš da nešto od tog ne valja probaj sa nekom ispravnom sjećicom ili kablom samo da vidis hoće li se popraviti stvar pa onda tek kupuj ako je do toga...da ne bacaš pare ako nije u tome problem mada meni barem sve ukazuje na to jer kao što rekoh isto apsolutno ponašanje auta bilo...
 
Član
nema sta 'PRELUDA' je.......mocno skroz,,,,,,honda je to ba....jedino sto mi se nikad nije svidalo na ovom modelu su farovi,,,,,,ostalo perfekcija,,,,,,,,a jos dama vozi,,,nema dalje.....;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
nema sta 'PRELUDA' je.......mocno skroz,,,,,,honda je to ba....jedino sto mi se nikad nije svidalo na ovom modelu su farovi,,,,,,ostalo perfekcija,,,,,,,,a jos dama vozi,,,nema dalje.....;)

thnx!
zašto se nikome na njoj ne sviđaju farovi...? :icon_question:

meni su baš lijepi izgledaju mi kao neke okice slatke...:icon_biggrin:


ekipa što velite za prelude turbo??? bio bi to strašan stroj ali brate kad sam vidjela da turbo kit za nju dođe 3000 dolara (2000 ojra) ....
 
Član
Odlicna preluda.....:cool: , turbo bi mu seo k`o budali samar.....prosto je stvoren za turbo, ukoliko imas viska novca, i te kako prepurucujem! samo napred :cool::cool:
 
Super Moderator
e ne bi mu ga ja platio vala
ja sam onog e46 karavana 4-5 puta vracao majstoru da mi isto popravlja... necu ja njemu platit a da mi za 30-40 km opet isto se desi
respect za hondu bas bi volio provozati jednu ovakvu i sretno dalje u radovima ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Odlicna preluda.....:cool: , turbo bi mu seo k`o budali samar.....prosto je stvoren za turbo, ukoliko imas viska novca, i te kako prepurucujem! samo napred :cool::cool:

e brate sjeo bi joj turbo odlično, samo košta kišu božiju para!!
provjerila sam cijene nekih turbo kit-ova po netu, kreću se oko 2500 3000 tisuće $, na našim prostorima cca 2000 ojra
 
Član
jenny je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
nema sta 'PRELUDA' je.......mocno skroz,,,,,,honda je to ba....jedino sto mi se nikad nije svidalo na ovom modelu su farovi,,,,,,ostalo perfekcija,,,,,,,,a jos dama vozi,,,nema dalje.....;)

thnx!
zašto se nikome na njoj ne sviđaju farovi...? :icon_question:

meni su baš lijepi izgledaju mi kao neke okice slatke...:icon_biggrin:


ekipa što velite za prelude turbo??? bio bi to strašan stroj ali brate kad sam vidjela da turbo kit za nju dođe 3000 dolara (2000 ojra) ....

hehe ma nisu losi farovi,,,mozda su u ocima njeznijeg spola 'slatke' dok momci traze vise nesto 'zestoko' ono bad lock posebno kad se radi o sport autu,,,al najvaznije da se tebi svidaju jer je tvoj auto tako da niodsto ih nemjenjaj kada si zadovoljna s njima....turbo je preeeskup i neisplativ ,al ako mislis voziti to auto jos duuugo onda je ok,,,naravno opet ako nisi zadovoljna tom snagom i trebas vise...pozzz
 
Top