Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Član
OggyBoy je napisao(la):
Koje godiste? Bil' mjenjo, znas li?

Registrovan do 07.2009, 2157cm3, 136KW, 1997 godiste, benzin.

Proizvođač: Honda
Godina proizvodnje: 1997
Mobitel: 063848392

Zovi pa pitaj...
 
Član
Mogu mislit kako ovo ide blago tebi srecno i da predjes sto veci broj kilometara sa njom:cool:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Odlučila se i ti za prava auta :icon_smile: svaka čast i sve pohvale za izbor!Puno sreće i kvalitetno pređenih kilometara sa njom želim!I da, ništa bolje od H22 :icon_smile:

Hehe a što ću sad imam svoju pre-ludu hondicu i super sam zadovoljna, auto ide k'o ludo. Što me najviše fascinira je to da čak i pri visokim obrtajima i dosta veliki brzinama ona odgovara na gas k'o da je u 2. brzini i k'o da tek krećeš...

Opet velim samo te xenone ću riješiti i eventualno zadnje šajbe zatamniti, drugo ništa...

@Aditas:
moja honda ima 136 kW to kad se preračuna ima točno 184,95 KS-a, tako piše u prometnoj, a što se tiče modifikacija, samo joj je komplet usis zraka stavljen od K&N-a, a ispuh (cijela grana) od Remus-a, eto čisto da auto bolje diše.
 
Član
Ekstra, jednostavno K&N + ispusna grana... = koji konjic vise...:cool:
Znaci nije VTi.. ekstra.. VTEC je ipak bolji.. manje trosi od VTi-a a jednako dobar :cool:
 
Član
Aditas je napisao(la):
Ekstra, jednostavno K&N + ispusna grana... = koji konjic vise...:cool:
Znaci nije VTi.. ekstra.. VTEC je ipak bolji.. manje trosi od VTi-a a jednako dobar :cool:

je je VTi je ali je i VTEC, :icon_smile:
na autu ima onaj "badge" na kojem piše baš 2.2 VTi VTEC
uslikati ću ti pa ćeš vidjeti.:icon_biggrin:
 
Član
Nije to jedan te isti motor... to je neko nalijepio.. a auto je slagano, jer ima stariji motor u novoj sasiji...
VTi i Vtec rade na slicnom principu, ali nisu isti motori...

U tvoj model ide VTi, a imas VTEC... VTEC je iz starijeg modela...
 
Vidi se na prvoj slici da je dodano ovo VTEC al what ever bitno je da je VTEC pod haubom a oznake su sve nebitne i sasvim bespotrebne :icon_smile:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Vidi se na prvoj slici da je dodano ovo VTEC al what ever bitno je da je VTEC pod haubom a oznake su sve nebitne i sasvim bespotrebne :icon_smile:

@ djavolica: kako misliš dodano? misliš da je nalja dodana ili?

evo vam malo slika unutrašnjosti i mali photosession.

"cajger" - nepotpun doduše :D






tempomat (ima još jedan prekidač na lijevoj strani koji se treba stisnut da bi se tempomat upalio)


"školjkice"




(top još treba ispolirati da se sjaji)


okica


ovdje je prije valjda bio neki manji sub ili nešto...:icon_question:


eto vam nalje pa vidite da je sve to jedna njepnica i da nitko nije ništa naknadno lijepio
 
Član
Haman se ne razumijes najbolje u ono sto imas... a u Hrvatskoj ima lik koji pravi nalje...
To je novija gen. i u nju ide VTi... a kod tebe je ubacen VTEC... zato je i nalja Vtec VTI... jer je motor VTEC a sasija od VTi-a...


VTEC i 4.gen
[attachment=23869]

Vti i 5.gen
[attachment=23870]

Imas predobru masinu, Honda je Honda ...a tvoja je preeeellluuuda...
samo sam ti htio objasniti da je to slagano auto, kao sto i cajgere ima,remus, a nije stock itd.
 
Član
Ma glavno da ona meni ide k'o švicarski sat, pali na zub i da me služi općenito, to što je možda slagana me ne brine, očito je dobro složena....

A to što neznam oko honde nije neka novost, od mercedesa znam i opela ali japanci su novost u mome dvorištu pa sam zato malo laik još uvijek...
 
Top