Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Član
Evo da predstavim svoj "novi" auto...
Radi se o Hondi Prelude pa evo da kažem par riječi...
model: PRELUDE 2.2 VTi
motor: H22 A
ccm: 2200
KS: 200 (slight mod's are made :icon_biggrin:)
kotači/gume:max 17" sa pirelli gumicama...
el. ovjesa: FK opruge
muzika: sony u kombinaciji sa JVC
oprema: full osim kože

eto jedino što bih ja na nju ugradila su xenoni, drugo ništa ni u ludilu jer mi je savršena...

:123:


evo slika










da vidim šta vi mislite..
 
Član
opaaa moram reci da nije losha ni sekunde :cool: cestitam i da bude veci broj kilometara bez problema ;)
 
BHT Ovisnik
kako je samo prelijepa:icon_sad: prelijep japanac,sa tih 200 ks dere guzove,nek je sa srecom:cool:;)
 
Član
hvala ekipa.... kupila sam je od frenda tako da sam točno znala kakav auto kupujem, dečko ju je držao k' o malo vode na dlanu, uvijek sve najbolje na nju... A tako i ja planiram.
Još uvijek se navikavam na nju jer je imam tek treći dan, a unutra je k'o space shuttle...
 
Član
prelijepa je drugarice, izgleda ko bombon, obavezno xenone i savjetujem skupi love izbaci FK govno ispod auta i gewinde nabaci ako postoje za nju ;)
 
BHT Ovisnik
e da,primjetio sam tablice 22 VT,nije se valjda tako potrefilo il je momak trazio :icon_biggrin:
 
Član
tablice gs 2200 vt ( 2200 ccm vti) dečko koji je bio vlasnik prije mene je tako tražio i ostavio mi je tablice...:icon_smile:

a xenone moram nabacit kad se izguštam...
 
Član
da baš... san...
i moj je dugo dugo bila, ali evo ja sam svoj san ostvarila uz puuuno muke.
 
BHT Ovisnik
pa zato i pitam,gs je normalno,al za 2200 vt tek uocim da ide sa motorom:cool:
jos jednom nek je sa srecom,a xenoni nisu skupi:cool:
 
Član
Svaka cast na ovom izboru,Hondica je prelijepa,neka ti je sa srecom i da te dugo dugo sluzi i da sa njom predjes dosta kilometara :):):)
 
Top