Honda CRX mk1

Honda CRX mk1

Član
RE: CRX mk1

zovite_sivac je napisao(la):
jes' jes' ! al na suhom, s novim gumama i bar 4-5 mjeseci vozackog iskustva...i to samo na semaforu kad se cvaja kakva primi ! ;)

rijetko ko u Beogradu me je odero, malo socokotalo, svuda ja njega provucem :lol:
 
Član
RE: CRX mk1

vidit cemo na ljeto kako ce ic s novim gumama, ove trenutno su za hokeja idealne ! :icon_smile:.

a cuo sam ja za tebe u begesu, kazu da parkiras kako hoces i gdje hoces, da vozis kroz crveno ko i na zeleno..."sta ima, ludi bosanac" :cool:
 
Član
RE: CRX mk1

nisi nista ako opet ne nalijepis crno-bijelu sahovnicu na krov ! da bude in full :D
 
RE: CRX mk1

Nisam ja kriv majkem :lol:

jbg haj i mene je bacilo, nevjerovatno, znaci nit sam rucne darno, nit sam brzo vozio, samo me okreno, kontra nagib, nazad ljetne (nove,al dzaba) gume i samo me frknu, dzabe gas, dzabe kontra, dzabe sve, okreno se i gledam u zavoj i cekam samo ovog ugursuza da me pokupi, sva sreca zrtvovo je sebe zarad obojice :) pravi Hondas , ljubi ga majka :D

Popravit ce se, nije strasno, blatobram je puko sva sreca u dva ova dijela, nije se rasuo , znaci vrlo lako je popravljavi, taman eto prilike da ukines one "usise" na blatobranu. Branik je vec veceras presprican, ko nov :D
Nego ulijepili smo ga u drift fazonu, tako da je sad pravi, kazem ti ja , hajmo sutra do Djoleta u Saski nakupovat onih zipties-a, ne znam kako se kod nas kaze, prespricat ih u pink i tako pokrpat blatpbran.
Mislim na ovo:

http://chicaneculture.com/wp-content/uploads/2010/04/zip_ties_5.jpg

http://chicaneculture.com/wp-content/uploads/2010/05/zip_ties_7.jpg

hellyeah :)

Ako hos, udarim i ja negdje namjerno pa ga isto pokrpim i budemo u fazonu :D
 
Član
RE: CRX mk1

erol_brcak je napisao(la):
Nisam ja kriv majkem :lol:

jbg haj i mene je bacilo, nevjerovatno, znaci nit sam rucne darno, nit sam brzo vozio, samo me okreno, kontra nagib, nazad ljetne (nove,al dzaba) gume i samo me frknu, dzabe gas, dzabe kontra, dzabe sve, okreno se i gledam u zavoj i cekam samo ovog ugursuza da me pokupi, sva sreca zrtvovo je sebe zarad obojice :) pravi Hondas , ljubi ga majka :D

Popravit ce se, nije strasno, blatobram je puko sva sreca u dva ova dijela, nije se rasuo , znaci vrlo lako je popravljavi, taman eto prilike da ukines one "usise" na blatobranu. Branik je vec veceras presprican, ko nov :D
Nego ulijepili smo ga u drift fazonu, tako da je sad pravi, kazem ti ja , hajmo sutra do Djoleta u Saski nakupovat onih zipties-a, ne znam kako se kod nas kaze, prespricat ih u pink i tako pokrpat blatpbran.
Mislim na ovo:

http://chicaneculture.com/wp-content/uploads/2010/04/zip_ties_5.jpg

http://chicaneculture.com/wp-content/uploads/2010/05/zip_ties_7.jpg

hellyeah :)

Ako hos, udarim i ja negdje namjerno pa ga isto pokrpim i budemo u fazonu :D

Imam ja te 'ziptajse' na poslu, uzet cu 5-6 komada danas ako ne zaboravim, ti ako imas jos zelenog spreja nabacit cemo ga i pokrpat ono, a tamo gdje ostanu rupice nabacit cemo kit. Sto se pozicije tice, treba sklopit od neke plastike, frka samo sto ce nakaradno izgledat :)

Veceras cemo opet probat driftat, pa udari u nesto jebaji ga, nemoj puno, nek branik napukne tamo gdje ti je ona "strelica prema dole" ! :p
 
RE: CRX mk1

Ma uzmi vise od 5-6 ba, uzmi bar dva-tri tuceta :D

Uglavnom to je meni prejaka furka, necu ba udarat bezveze, to ako puknem dje, necu sigurno kitat branik, nego cu ga tako uvezat, pa na proljece kad se limarija bude radila onda krpimo sve redom.
 
Član
RE: CRX mk1

:lol:

Al' te krenulo, svaka ti čast.:lol:

Nije smiješno, al' ne mogu da se suzdržim, ti si mi smješan koliko si opušten, svaka čast.:cool:
Nego, ovo se po "naški" kaže VEZICA, kakav kurčev zipties.:D
 
Član
RE: CRX mk1

ma hajde, samo laganini, kad je nesto sudjeno ne moze se to izbjeci. ja se navozao po zimi, i ljetos u sred avgusta padne kisica i kucnem se sa likom, krivina, uzbrdica (njemu nizbrdica)... steta ce se namiriti nekako, a ljudska glava tesko. pamet u glavu i laganice po ovom vremenu... ;)
 
Član
RE: CRX mk1

-sanja- je napisao(la):
sivac, sad bi erol trebao udariti svoj auto da suosjeća s tobom? :)
omg..

Mozda ga negdje nekad rokne, vidit cemo ! Ja sam isp'o buddy i nisam ni pokusavo da prodjem pored njega jer bi me sigurno bacilo pravo na njega, tad bi sigurno razbio i farove i karambolku + njegova steta ! Ovako sam se "zrtvovao" ko pravi ortak, casno :icon_smile:



OggyBoy je napisao(la):
:lol:

Al' te krenulo, svaka ti čast.:lol:

Nije smiješno, al' ne mogu da se suzdržim, ti si mi smješan koliko si opušten, svaka čast.:cool:
Nego, ovo se po "naški" kaže VEZICA, kakav kurčev zipties.:D

Kad sam udario i izaso iz auta bio sam pod dojmom jos uvijek, malo sjeban ! Kad smo stigli na OMW i poceli lijepit ovo trakom i sam sam se poceo smijat, sta's ! Bar ce izgledat mocno kad stavim drecave zelene vezice, bit cu unikat u gradu, naJJaci ;)

Zasto sam opusten ? Svojim parama koje sam zaradio sam kupio auto, niko nije marke dao. Radio cak i po 12 sati u firmi, od 7 navecer do 7 ujutro, radio duple smjene, iz 2. u 1. (16 sati radim, 8 spavam) ! Doslovno pustio krvi na poslu, kad isijecem ruke na spenu (strugani metal ostar ko zilet), radio na +45 stepeni preko ljeta kad se ugrije u hali, trenutno radim na veoma hladnom mjestu...nista mi nije zao sto ja zajebem, sam cu platit !

Auto sam kupio u avgustu, pa tek onda krpio pare da uplatim vozacki ! Pokrpo auto sa ocem, uspio zajebat i popravit lamelu, ubr'o 2 kazne dok su drugi vozili a ja sjedio na suvozacevom mjestu. Vozio ga i ja po gradu dosta puta, rizikovo zabranu...sta cu, jednostavno volim <3
Vozacka dolazi u petak, inace sve od prvog pokusaja polozio ! :icon_smile:

U trenutku dok ovo pisem, stari uso u sobu da me pita smijem li majci na oci, jer njoj nisam nista govorio, on joj prenio vijest :icon_smile:
Kaze stari dok se smije, citiram : "reci im da je to prvo zimsko krstenje ljetnim vozacima", smijesno i njemu iako zna da ce i on tu imat posla da to 'opravimo ! :cool:
 
RE: CRX mk1

Haha, reko sam ti i ja to, krstio si auto haj, bolje da ti je takav prvi sudar nego nesto puno gore, ko meni npr :D

Al vezice sutra pravimo, nisam mogo danas ba, jaja mi se pocela mrznut :)
 
Član
RE: CRX mk1

nije to nista,neka je ziva glava. Vidim kako nastupas prema svemu pa sam onda siguran da cete vi to rijesit,jos cete se uspjet zajebavat neko vrijeme s tim. Treba ono svasta proci,to je skola za ubuduce, samo opusteno;);)
 
Član
RE: CRX mk1

ma ljudi ba, dok se udara i kucka na malim brzinama sa minimalnom stetom, sve 5, ko je zeljan rada oko auta i ko hoce to radit, lahko ce popravit :smajli23: :icon_smile:

hvala svima na dobronamjernim savjetima, ljubav & :smajli24: 'vaki ste mi ;)
 
Top