Honda CRX mk1

Honda CRX mk1

Član
RE: CRX mk1

nije ni cudo sto te jebe to,sa dizela na benzinca,velika je razlika, nego samo budi uporan,sto rekose,niko se nije naucen rodio;);)
 
Član
RE: CRX mk1

zovite_sivac je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Samo polako niko se nije naučen rodio, vidićeš kako brzo se to savlada,samo vozi često...

dok ne skontam kako uredno krenut, to "samo vozi cesto" cu morat praktikovat iskljucivo na poligonu ili pisti...sramota me da se u gradu ucim :lol:

Hahahaha bitan je pozitivan duh :D

Malo mu digneš obrtaje prvo i onda polako puštaš kvačilo i rahat si :D
 
RE: CRX mk1

Ne samo sto je sa dizela na benzinca, nego je sa modernog dizela (golf mk4) sa el. pogonjenom papucicom gasa preso na staru beninski pilu CRX sa mehanickom papucicom koja ima bas britke odzive, pa mu je jos gore. Al zato se na kvacilo nemas sta zalit, lagano je, na pola hoda odvaja, milina.
 
Član
RE: CRX mk1

Nekad sam treniro fudbal i bio dobar u tome...izgleda da sam sad poceo trenirat voznju CRX-a :cool:
 
Član
RE: CRX mk1

hahahah sjetih se kako je bilo kad sam ga ja prvi put upalio i krenuo, kao traktor jebeni :D ali sam se navikao ubrzo, vec nakon nekoliko dana je bilo sve ''normalno'' :)
 
Član
RE: CRX mk1

ma samo lagano ;) a zato je najbolje ucit i polagat na nekoj starijoj "ohrdini", pa se kasnije lako navikne na bolje
 
RE: CRX mk1

To i ja svima govorim kad hoce polagat pa kontaju na kojem ce autu, ma na najvecem krshu koji skola ima :D
 
Član
RE: CRX mk1

I tako veceras ja odem sa Erolom malo da se vozamo, snijeg pao, minus upeko, poledilo sve ! "Zadriftamo" na 2-3 parkinga, na poligonu, i krenemo na OMW da sipnem malo benza...skrenemo preko parkinga ispred Merkatora, lagana uzbrdica, zatim skretanje lijevo pa onda nizbrdica...Erol bio ispred mene, skreno vec, nisam ga vidio uopste...skrecem pri brzini od 25-30km/h max. i vidim levata u po' nizbrdice, okrenut skroz (ceka da ga udarim) ! Sjebo se totalno, sta sad, refleks na kocnicu, tek da je dodirne. Rezultat toga je bio sljedeci :

14122010786.jpg


14122010790.jpg


Proklizem pravo, (nije bilo nikakve sanse da se zaustavim, a da sam pokuso skrenut skroz lijevo udario bi u kolegu Hondasa) ogrebem zid karambolkom a gornjim dijelom udarim u limeni hidrant i pri tom odvalim komad plastike sa blatobrana, raspem u komade poziciju, i izvalim plastiku sa zmigavca !

Od kad imam auto, sjebo sam lamelu, sprzio pojacalo, razbio blatobran, ubr'o 2 kazne...lamela i pojacalo su ok sad, i ovo cu pokrpat uskoro ! Stvar je u tome sto jos nemam vozacku, stize u petak !

Bivsi vlasnik[/align] Cucic fakat nije halalio auto ;)
 
Član
RE: CRX mk1

MAnje zajebancije i bice bolje, jer ipak si svjeze polozio! Popravit ce se sve ali kada ode glava to ne!
 
Član
RE: CRX mk1

@Sasa - sta's mi ti rec manijace jedan ! Gori si od mene 3x :lol:

@addo - upravu si, glavu nemo's popravit, al ovo nije bila zajebancija, da smo isli na to da se na ovoj lokaciji zajebajemo, steta bi bila mnogo veca :/

naJJaca stvar - dolazi lik iz obezbjedjenja hotela, ja se sjeba, valja platit i hidrant...pitam njega kome da se javim povodom toga, kad kaze on meni: "ma uredu je, vec je bio ranije udaren, sad cu ja to ispeglat, a vi bjez'te kuci...bas sam ceko kad ce ko naletit da ga opet udari" samo ga podize, ispravi lim rukama i ko nov :cool:
kad je reko jos da je cijena hidranta tog 800KM, lagano razgazim :D
 
Član
RE: CRX mk1

zovite_sivac je napisao(la):
@Sasa - sta's mi ti rec manijace jedan ! Gori si od mene 3x :lol:

@addo - upravu si, glavu nemo's popravit, al ovo nije bila zajebancija, da smo isli na to da se na ovoj lokaciji zajebajemo, steta bi bila mnogo veca :/

naJJaca stvar - dolazi lik iz obezbjedjenja hotela, ja se sjeba, valja platit i hidrant...pitam njega kome da se javim povodom toga, kad kaze on meni: "ma uredu je, vec je bio ranije udaren, sad cu ja to ispeglat, a vi bjez'te kuci...bas sam ceko kad ce ko naletit da ga opet udari" samo ga podize, ispravi lim rukama i ko nov :cool:
kad je reko jos da je cijena hidranta tog 800KM, lagano razgazim :D

Et' vidis da je bilo i srece u nesreci! :icon_biggrin: Dobro je opet pa je sve na ovoj razbijenoj plastici zavrsilo! :cool:
 
Administrator
RE: CRX mk1

eee pazi se po ovakvom vremenu... na snijegu i ledu nema kocnice, pusti gas i presaltaj u manju brzinu... pamet u glavu tek si polozio ;)
 
Član
RE: CRX mk1

MA PUSTI OVA UPUTSTVA, SAMO PUN GAS!!! HAHAHAHAHHHAAHAHAHA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: CRX mk1

jes' jes' ! al na suhom, s novim gumama i bar 4-5 mjeseci vozackog iskustva...i to samo na semaforu kad se cvaja kakva primi ! ;)
 
Top