Honda CRX mk1

Honda CRX mk1

RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

hoohoh sivac masinka :D jbg krenulo lose covjeka :)
bice bolje ... dobre ove fore na erolov racun :D
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

ma bit ce bolje sigurno,malo se treba smirit i po PS-u i to je to,sve ce bit extra,samo naprijed,, sta te briga,sad je Erol na tapeti,sad ce njega ganjat:icon_biggrin:
 
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Bjezi jbt, kako si me nasekiro sinoc, neam brate sad marke vise, nek me klepi 30 km, necu moc platit, to raste na 50, a vraga ce me klepit za 30, nace baksuzi sto k ako hoce :icon_rolleyes:

Uglavnom, ja vjerujem da on to konta da sam ja njemu u inat gaso, a nisam jbt, garant ga nisam vidio, kaze Sivac da je bio na trotoaru sam kad me spazio.
Probat cu se na pricu izvuc kad me ufati, pa bumo vidjeli :D

A za Sivca druga, a ne znam sta bi reko na tu temu, voli on to auto, samo je nepazljiv, trubim mu od pocetka da skine te folije sa zadnjih stakala, jer je i bez njih vidljivost nazad nula, al nece da slusa svog iskusnijeg kolegu pa eto :) i prati retrovizore majka mu stara, auto gasi cim te pajkan zove da izadjes iz auta, znaj da ce ti u 80% slucajeva pisat kaznu, al aj da ne zvucim ko Miso, necu, samo se cuvaj dalje, malo vise pazi kad vozis u rikverc, radije polako i oprezno pa nek komentiraju okolo sta hoce, bolje nego da ga klepis opet gdje, jer kako rekose, rijetko je ba auto, znas i sam, da je bar crx dvojka, i njih ima ko u prici na spram tog tvog rariteta :cool:
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

erol_brcak je napisao(la):
Bjezi jbt, kako si me nasekiro sinoc, neam brate sad marke vise, nek me klepi 30 km, necu moc platit, to raste na 50, a vraga ce me klepit za 30, nace baksuzi sto k ako hoce :icon_rolleyes:

Uglavnom, ja vjerujem da on to konta da sam ja njemu u inat gaso, a nisam jbt, garant ga nisam vidio, kaze Sivac da je bio na trotoaru sam kad me spazio.
Probat cu se na pricu izvuc kad me ufati, pa bumo vidjeli :D

A za Sivca druga, a ne znam sta bi reko na tu temu, voli on to auto, samo je nepazljiv, trubim mu od pocetka da skine te folije sa zadnjih stakala, jer je i bez njih vidljivost nazad nula, al nece da slusa svog iskusnijeg kolegu pa eto :) i prati retrovizore majka mu stara, auto gasi cim te pajkan zove da izadjes iz auta, znaj da ce ti u 80% slucajeva pisat kaznu, al aj da ne zvucim ko Miso, necu, samo se cuvaj dalje, malo vise pazi kad vozis u rikverc, radije polako i oprezno pa nek komentiraju okolo sta hoce, bolje nego da ga klepis opet gdje, jer kako rekose, rijetko je ba auto, znas i sam, da je bar crx dvojka, i njih ima ko u prici na spram tog tvog rariteta :cool:

jedan kolega sa foruma,policajac po profesiji mi je rekao da vise kazna ne raste za 20km ako je ne platis u roku od 8 dana,nego imas 3 mjeseca roka,prije nego te predaju u poreznu,a onda te oni valjda oderu. Tako mi je rekao da je po novom,jer sam ja skoro popusio kaznu,pa sam ga pitao
sivac sorry za off;)
 
Početnik
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

a ajde, uci se brate, nauci se, i onda uradi restauraciju, ha ja :)

btw, ne raste kazna ukoliko na licu mjesta potpises nalog, da se slazes...i onda mozes platit kad god hoces, ostaje ista...ukoliko trazis sudsko odlucivanje, a ne javis se na sud u roku 8 dana, dobijes +20 km sudskih troskova...nek dan ja placo kazne :D
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Ma mozete svi vi negativno pisat ovdje sta hocete, nista to mene ne jebe ! :icon_smile:

Jednostavno zadnja 2 mjeseca me prati neka losa sreca, ne ide mi od ruke nista. Kao da sam nekom nesto zgrijesio pa mi se sve to sad vraca ! Uglavnom, nadam se da nece potrajat, da ce me proc taj baksuzluk uskoro !

Sto se tice paznje u voznji...po gradu, nikad, ama bas nikad ne gasam ! Kad izadjem van grada, u vecernjim satima kad nema puno saobracaja i pjesaka, onda cijepam.

Ova 2 puta kad sam udario bilo je sa 20km/h, jednom snijeg (proklizo) drugi put nepaznja. Dokle god ne vozim po gradu i po guzvi u saobracaju 120, sebi sam najbolji !

@Armin - ma nista, jebes off ! :icon_smile:
@Oggy - kad dodje restauracija, nekad na ljeto, onda se vozi ko po jajima ! ;)
@Edo_benz - nasi (distrikt) imaju dobre plate, nesmiju rizikovat :icon_biggrin:
@Mario/Erol - bit ce zanimljivo Hondasi :lol:
 
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Hm nadam se da je tako ,to za kazne, jer imam tri neplacene po 40 km, ja sam to racuno da je vec poraslo na 60, pa eto nadam se da nisam upravu i da zapravo imam samo 120 za platiti,a ne 180 koliko sam racuno :)

Sivac, sori na off
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Ne pominjite mi kazne :icon_mad: Oko 1650 evra neplaćenih...Mislim da sam rekorder.
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Mala Hondica, nije spustena a ipak mogu podic nogu na krov, toliko o spustanju auta, nema potrebe ! Igracka. :icon_smile: Inace visok sam 175, nisam neki krakat da mogu tek tako podic nogu na krov auta, nisko samo od sebe. ;)

image0506y.jpg
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

zovite_sivac je napisao(la):
Ma mozete svi vi negativno pisat ovdje sta hocete, nista to mene ne je*e ! :icon_smile:

Jednostavno zadnja 2 mjeseca me prati neka losa sreca, ne ide mi od ruke nista. Kao da sam nekom nesto zgrijesio pa mi se sve to sad vraca ! Uglavnom, nadam se da nece potrajat, da ce me proc taj baksuzluk uskoro !

Sto se tice paznje u voznji...po gradu, nikad, ama bas nikad ne gasam ! Kad izadjem van grada, u vecernjim satima kad nema puno saobracaja i pjesaka, onda cijepam.
:lol: ma nedaj se ni ti a ni hondu ne prodaji... bit ce bolje! ;)
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Ma hajde boli te briga, od svojih para si ga kupio, sam ga praviš,sipaš,voziš,popravljaš.. Ti si njega kupio a ne on tebe i uči se na njemu, nije neko skupo auto pa da okrzneš i oplačeš.. Kad se fino ušteliš voziti komplet ga središ od A do Ž i kuliraš
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Schumi je napisao(la):
Ma hajde boli te briga, od svojih para si ga kupio, sam ga praviš,sipaš,voziš,popravljaš.. Ti si njega kupio a ne on tebe i uči se na njemu, nije neko skupo auto pa da okrzneš i oplačeš.. Kad se fino ušteliš voziti komplet ga središ od A do Ž i kuliraš
:cool:
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

@kolega hondas05 - Ja sam joj zadnji vlasnik, nema joj maknut od mene, ostarit cu zajedno sa njom i sjecat se momackih dana. :icon_smile::lol:

@Schumi - Do ljeta cu proc skolu i onda polako, cuvanje, mazenje, tepanje i tako ta romantika. :icon_smile:


Inace, danas skino foliju sa zadnje sajbe, tako da ubuduce drotovi nece previse tusit pricom i prijetit kaznama. Jos da nabavim lance, trokut i prsluk, pa da budem full opremljen da ne strepim kad ce me ko zaustavit i pisat kazne zbog nedostatka opreme. :icon_smile:
 
Član
RE: Honda CRX mk1 "druze izgori ti auto"

Evo jedna poslije pranja. Cini se cista, al i nije bas. :icon_smile:
Vratio spojler, sad je ljepsa !

image0507j.jpg


Vidi vrata bolan...nema okvira za stakla ! :icon_smile:

image0508.jpg
 
Top