Honda CRX mk1

Honda CRX mk1

Član
Nakon dugo vremena od javljanja u temi "novi clanovi" evo me i u garazi da po drugi put predstavim isto auto ! Inace ovaj CRX je bio u vlasnistvu clana foruma "SasaCRX" koji sad fura novu hondicu, slabiju :p

90% radova na autu je odradio moj otac, onih 10% spada u moje rastavljanje unutrasnjosti :)

Sve do sad sto se radilo, odnosilo se na karoseriju, tj. na krpanje...Bilo je mnogo posla al sve se odradilo, mnogo se varilo, al ko voli nek izvoli !

Auto se radilo u "radionici" ispred kuce ocevog druga, imali smo na raspolaganju sav moguci alat ( CO2 aparat posudili ) al smo bili losi s slobodnim vremenom tako da se radilo nekih 20-25 dana !

Dok je otac pripremo alat, ja sam poceo sarafat unutrasnjost i vadit sve sto se moglo odvrnut !

image0306p.jpg


Nakon nekih sat, sat i po' vremena skinut je tepih kao zadnja komponenta unutrasnjosti ! Osmijeh na lice, sarkastican ! Kontam : "Fakat ce bit posla (vise ocu neg' meni) al sta's Honda je to, vrijedi truda !"
____________________________________________________________________
Ispod suvozacevog sjedista crna rupa,
-Moze se to sredit - odgovorih ocu na njegov komentar "u jebote !" (i onako je u penziji, nema pos'o, mora nesto radit da ubije dosadu)

image0307.jpg


image0308u.jpg


Nakon sto se ocistila prasina i ispucali trulez ispod papucica nasli smo jos jednu-dvije rupe (ne vidi se na slici)

image0309g.jpg

____________________________________________________________________

Prvi varovi su krenuli sutradan ! Sav truhli lim je isjecen, pripremljen je novi lim ( citros ajkula - Citroen BX '84 godiste je isjecena maksimalno, postavit cu sliku nekad kasnije, nemam je trenutno ) !

image0318.jpg


image0321o.jpg


Ispod suvozackog sjedista mnogo velika rupa, pa evo kako izgleda !

image0328.jpg


image0329.jpg


Kolko tolko podignuto, dovoljno da se ispod zavari sto se treba, srecom bilo je manje posla.

image0413.jpg


image0398.jpg


image0408u.jpg


Ispod blatobrana truhlo, nije puno (valjda) !

image0412.jpg

__________________________________________________________________

Vanjski izgleda auta je bio manje vise ok, al na mjestima je trebalo na vrijeme sprijecit sirenje korozije, tako da smo i to odradili !

image0386.jpg


image0385.jpg


Skinut spojler (fabricki, guma-plastika, sta je vec) i zakrpane su sve rupe, od vijaka i nosaca spojlera, ali i visak rupa koji je bio tamo, koje su pocele korozirat i sirit trulez !
Poslije je stari samo nalijepio spojler na lim, dobro drzi. Kaze da ne moze ni na 230 km/h otpast !

46067157296316240511853.jpg



image0301g.jpg


image0303m.jpg


image0304l.jpg


image0314.jpg

____________________________________________________________________
 
Član
RE: CRX mk1

bit ce to sve dobro kad se zavrsi,ne moze ona istruhnut kolko vi mozete ukrpat;)
 
Član
RE: CRX mk1

svaka cast na projektu!;) samo naprijed! ovo me podsjeca na mene.. samo polako i ima da sve bude za 10! :cool:
 
Član
RE: CRX mk1

Jao Erole sta ti radis po Brckom, pa ljudi se lnalozili na hondice zestoko! Sto ih trujes toliko! :D
P.S svaka cast na trudu, ako ste zagrijani kao Erol za svoju hondu onda ce tu biti dosta ljubavi i truda ulozeno! A ja ti zelim mnogo srece u nastavku radova! :cool:
 
Član
RE: CRX mk1

addo je napisao(la):
Jao Erole sta ti radis po Brckom, pa ljudi se lnalozili na hondice zestoko! Sto ih trujes toliko! :D
P.S svaka cast na trudu, ako ste zagrijani kao Erol za svoju hondu onda ce tu biti dosta ljubavi i truda ulozeno! A ja ti zelim mnogo srece u nastavku radova! :cool:

Hvala, bit ce nesto od nje, ljubav je to :icon_smile:
 
Top