Honda CRX Andre udarena :-(((((

Honda CRX Andre udarena :-(((((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Joj brate jes mi krivo fkt,j*i ga nek si ti dobro j*o lim,ako sta bude trebalo da ides gdje po dijelove a nemas auta zovi ili bilo sta da treba pomoci tu sam;)
 
TDi Power je napisao(la):
Joj brate jes mi krivo fkt,j*i ga nek si ti dobro j*o lim,ako sta bude trebalo da ides gdje po dijelove a nemas auta zovi ili bilo sta da treba pomoci tu sam;)

hvala kume puno, znaci mi to vjeruj, pozzzzz
 
Član
Sreca tebi nista, i sam si rizikovao ako si je vozio ne reganu (koliko sam skontao mozda gresim).
Sretno u popravci i da bude jos bolja!
 
Član
Šteta :icon_sad:
Kako sam ja skontao ti je još nisi registrovao, a kriv si 100 %.
Kako će sad taj lik naplatiti? Odgovor jednostavan NIKAKO!
Jel dolazila murija, ako jeste kolika je kazna za ovaj belaj?
 
ma jeste dolazila, a lik ce naplatiti od svog osiguranja a mene ce osiguranje tuziti....
a kazna za sav ovaj belaj oko 500-600KM i mjesec vozacka... tako mi rekli, vidjecemo jos...
 
Legend
e jbg kume :(
bas mi je zao, znam da si uzeo bio one djelove i sve ono..
al ajd, sredit ces ti to, znam :))
 
E jbg...steta bas :icon_sad: Ovakvih stvari je mene jedino i strah i radi toga sto manje vozam auto dok je jos neregano...Jbg, svi imamo srece do neke granice i onda...nastane ovako nesto.Ajd opet si imao kolko toliko srece sto se tice udarca barem, moze se napraviti fino al kazna ti je stvarno... :icon_rolleyes:
 
Član
Opa još malo pa vozni park Hondi, pa neka ti je sa srećom još jedna.
Prelude je nekako više po mom ukusu, jer je malo veća. Potrudi se da je predstaviš i da je sliakaš kako bi je mogli komentarisati.
Predpostavljam da je i Prelude neregistrovana, jer ti je više postala tradicija vozati takva auta :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top