Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
Trozic je napisao(la):
evo u ovoga kakav je zadnji branik,možda je i neki custom ko će ga znati :D


ovakav sam trazio licno i meni se ne svidja ovaj moj al nisam imo puno izbora uzeo sam sta sam imo mozda i ovaj zamijenim ako dodjem do boljeg :)
 
Član
Hondu sam danas vidio, skinut je alu spojler, predobro izgleda, uzivo je cak i ljepsa, boja joj je ista kao na onoj vectri iz Gradačca. Sve u svemu extra ti je auto, sto sam ti danas i rekao. Samo naprijed
 
Član
Tek sad vidio temu i mogu ti reci da mi se svidjela hondica! Spojler si vec skinuo sto mi se svidja! Boja extra! Zadnji branik nije nesto ali na tebi je da sredis da to izgleda kako treba! Sa srecom u nastavku radova!
 
@emirname Slicnosti je velika jer je ista ekipa radina na oba auta koliko ja znam... Takodje auto mnogo ljepse izgleda bez spojlera na krovu!!
 
Član
eMIRnAME je napisao(la):
Hondu sam danas vidio, skinut je alu spojler, predobro izgleda, uzivo je cak i ljepsa, boja joj je ista kao na onoj vectri iz Gradačca. Sve u svemu extra ti je auto, sto sam ti danas i rekao. Samo naprijed

a da to je gore na arizoni bilo moram samo jos slike staviti nisam sad bas sa vremenom al bit ce :) hvala u svakom slucaju:cool:

arminnn je napisao(la):
e svaka cast, spojler si skino jos samo vece felne. Sretno

felge sam nabavio jos samo gume da dodju :)
 
ma sta reci,ko zna zna,a ja kao ljubitelj ti krovni spojlera moram reci da mu taj nije sjedao nikako,il ostavi tako il nesto bolje nadi
 
pusti se spojlera, auto je hatchback malo pogledaj po netu..a i karambolke bi neke druge stavio.. farovi su extra legli
 
Član
Integra_Gsi je napisao(la):
pusti se spojlera, auto je hatchback malo pogledaj po netu..a i karambolke bi neke druge stavio.. farovi su extra legli

ako bogda ide drugi motor u nju vec sam naso nesto samo da bude stimalo a spojleri ko spojleri mogu se i skinuti :)

evo jos slicica bez spojlera i sa stoperima novim :)
 
Top