Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
Extra odradjeno auto samo trazi neke 17-ke felge i po meni trebo bi rijesit ovaj zadnji branik odudara od strukture auta a i ona tablica neuklapa se bas na ono mjesto neznam skontaj nesto,inace auto i radovi su za svaku pohvalu;)
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
Extra odradjeno auto samo trazi neke 17-ke felge i po meni trebo bi rijesit ovaj zadnji branik odudara od strukture auta a i ona tablica neuklapa se bas na ono mjesto neznam skontaj nesto,inace auto i radovi su za svaku pohvalu;)

ako uspijem ovo odraditi sto imam u planu najverovatnije da vracam u stock verziju i auto ide u pod sa novim oprugama i ovjesom a motor ce da bude iznenadjenje:)
 
Član
ako ima neko da poznaje neki otpad gdje ima hondinih motora 1.5 ili 1.6 neka javi 061/688-574 moram ovo da mijenjam
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
znao sam ja da ce prelaz sa 125 na 75 ks biti tezak:)

i to skroz tezak vec sam iskopo neka rjesenja samo mi treba materijal:icon_cry:rijesim i to brzo ako bogda sutra idem da trazim :lol::lol:

allroad je napisao(la):

trenutno mi je samo preostalo da kazem uh uh :icon_sad::icon_sad:
 
Član
vidio te prosle sedmice u gradačcu kad sam bio.. i tebe i adija... ja blica al nevjerujem da si skonto... polo crni sa "cudnim felgama" :D:D:D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
vidio te prosle sedmice u gradačcu kad sam bio.. i tebe i adija... ja blica al nevjerujem da si skonto... polo crni sa "cudnim felgama" :D:D:D
nisam te vidio stvarno inace sam u uvijek u nekoj zurbi kad budes sledeci put dolazio javi se idemo na pice :cool::cool::cool:
 
Član
Valja i meni mijenjati boju... ali eto nakon sto zavrsim sa plastikom.. ipak sam se odlucio..jedno po jedno.. pa na proljece a.b.d. na cestu sa novim licem.
Samo mijenjaj taj motor..da se ne sramotis bolan bolan...:icon_smile:
 

EJ2

Član
VR6Boki je napisao(la):
Znas li da neko prodaje ovakvu Hondu? Al bas ovu petu generaciju...

EDIT: nije cetvrta, nego peta, upravu si, jednu sam ja glupan preskocio, jbg

a druze ako hoces slucajno 16-ke felge sa ZIMSKIM gumama javi se, jer ja hocu vratiti 15-ke na svoju

evo slika ovdje: http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=13042

i svaka ti cast na poduhvatu, vjerujem da te zeza sto kod nas nema nekog izbora sto se tice dijelova

pozdrav
 
Top