Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
VR6Boki je napisao(la):
Fina, sta ce biti pod haubom? :icon_rolleyes:

Znas li da neko prodaje ovakvu Hondu? Al bas ovu petu generaciju... I evo jedna vesela vijest za sve Honda fanove, uskoro se kod nas otvara predstavnistvo Honde, sto znaci da cemo ih cesce vidjati na cesti :icon_biggrin:
tesko da ces naci ima ih al su rijetke ja sam na ovu ceko godinu dana al ipak se isplatilo
 
Član
Sve mi je extra, osim ovog alu spojlera, nekako mi ne lezi na ovom autu, al to je samo moje misljenje.
Samo naprijed extra si ga sredio.
 
Član
Svaka cast na trudu ... kombinacija boja i prednji branik su extra ...

Ali ovaj spojler na krovu nikako ne stoji, previsok je ... pokusaj negdje kod nekog tokara da napravis nize nosace, tako da spojler dodje na svega par centimetara od krova i to ce biti to

Zadnji branik je, po meni, mogao biti malo ljepsi ...

I trazi vece tockove pod hitno ...

U svakom slucaju lijep autic i fina podloga za dalje radove ...

Samo napred!
 
Član
eMIRnAME je napisao(la):
Sve mi je extra, osim ovog alu spojlera, nekako mi ne lezi na ovom autu, al to je samo moje misljenje.
Samo naprijed extra si ga sredio.
nisam mogo naci drugi spojler to je samo trenutno ima jos radova na autu npr felge koza itd....
 
Član
Kao sto mtopic rece, bar ga probaj malo skratit, al sve u svemu super je ispalo, samo naprijed ima tu posla jos.
 
Član
mtopic je napisao(la):
Svaka cast na trudu ... kombinacija boja i prednji branik su extra ...

Ali ovaj spojler na krovu nikako ne stoji, previsok je ... pokusaj negdje kod nekog tokara da napravis nize nosace, tako da spojler dodje na svega par centimetara od krova i to ce biti to

Zadnji branik je, po meni, mogao biti malo ljepsi ...

I trazi vece tockove pod hitno ...

U svakom slucaju lijep autic i fina podloga za dalje radove ...

Samo napred!
to cu i uraditi samo da dodjem do vremena
ima jos i stopere zadnje sam dobio pa moram i to postaviti
 
Član
Sad tek vidjeh spojler, skidaj to sa auta, pa neces letiti. Il ako bas hoces veliko, ovdje u sarajevu ima jedan izgoreni helikopter, pa dodji i uzmi mu elisu, pa nakaci gore :)
 
Top