Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
vectra_tuning je napisao(la):
nema ovi iz gradacca kako su poceli...samo jos da imaju klub daleko bi stigli.pa zar nisam upravu?

adi moracemo naci kasu i ubaciti kod halima u garazu nista nam drugo ne preostaje
 
Član
sve ste dobro uradili,svaka čast ;)
honda je ekstra imam i ja taku samo sedan
koji je motor u civicu
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Wow svaka cast...Extra projekat...Jako temeljito i lijepo bez fusanja...Lijepo je vidjeti kad mladji tim radi u sadejstvu sa iskusnijim i starijim majstorom...Odlicni uslovi lakiranja...Pretpostavljam vrhusnki izlakirano...Neka je sa srecom...Jedva cekam da i ja svog ponovo raspakujem....

citavo sam vrijeme bio u komori dok je auto farbano i gledao da nece nesto iskrsnut hvala bogu sve je bilo kako treba
 
Član
Trozic je napisao(la):
sve ste dobro uradili,svaka čast ;)
honda je ekstra imam i ja taku samo sedan
koji je motor u civicu

da to sam zaboravio napisati motor je 1,3 16v sa 77ks auto ima svu opremu sem abs-a a motor ce sigurno ici drugi jer se nemogu priviknuti sa 125 na 77 znate to kako izgleda al zato imam jednog crx-a kojeg gazimo svi od reda tako da se tu opustim
 
sve je ok ,osim tog duplog spoilera,njega izbacuj pod hitno,dok te neko nije stavio u anti-tuning,hehehe,nemoj se ljutiti care,dobronamjerno mislim;)
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
sve ste dobro uradili,svaka čast ;)
honda je ekstra imam i ja taku samo sedan
koji je motor u civicu

da to sam zaboravio napisati motor je 1,3 16v sa 77ks auto ima svu opremu sem abs-a a motor ce sigurno ici drugi jer se nemogu priviknuti sa 125 na 77 znate to kako izgleda al zato imam jednog crx-a kojeg gazimo svi od reda tako da se tu opustim

šteta što je 1.3 :D
kod mog je 1.5 16V 90ks ide super :cool:
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
sve je ok ,osim tog duplog spoilera,njega izbacuj pod hitno,dok te neko nije stavio u anti-tuning,hehehe,nemoj se ljutiti care,dobronamjerno mislim;)

nema ljutnje svaki komentar je dobro dosao i svako ima pravo na svoje misljenje semo toga da sam htio mogo sam jednostavno ne staviti slike i gotovo ovako sam to uradio bas radi toga :)
 
Član
Super posao :icon_smile: , a što se tiće spojlera :D , ni meni se ne sviđa, ali o ukusima se ne raspravlja. Ako se tebi dopada heheh zašto ne :D:D:D
 
Član
šakal40 je napisao(la):
Super posao :icon_smile: , a što se tiće spojlera :D , ni meni se ne sviđa, ali o ukusima se ne raspravlja. Ako se tebi dopada heheh zašto ne :D:D:D

posto vidim lose komentare sutra ga skidam
pa cu vidit kako ce biti:)
 
too esma care! :)

kad ga prije zavrsi hebo ti sebe.zadnji put na msn sto ja vidje one angel eyes,hehe.

sta reci,nije po mom ukusu,ja bi to samo spustio,OZ ultraleggera,pocupo sve iznutra,vozacev sic samo i motorcinu uvalio,ali posto ti nisi istog misljenja onda cu reci da ako furas styling dobar si posao odradio osim te "rucke" o kojoj svi pricaju,zaista lose izgleda i ne stoji mu nikako,ovo stoji sam sedan-ima i to ne svim.dalje,zadnji branik je mogao biti bolji,ali jbg kad nema nema.hm,to je to,vece felge i bit ce jebenica:)

i nek se zna,meni najomiljenija generacija civica ;)

jedva cekam dalje radove i da vidim kako izgleda bez tog cuda na krovu :)
 
Član
Dobar projekat, sto bi se reklo iz korjena :)
Svaka cast i samo naprijed! (stavi mrezice i skini spojler) ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
too esma care! :)

kad ga prije zavrsi hebo ti sebe.zadnji put na msn sto ja vidje one angel eyes,hehe.

sta reci,nije po mom ukusu,ja bi to samo spustio,OZ ultraleggera,pocupo sve iznutra,vozacev sic samo i motorcinu uvalio,ali posto ti nisi istog misljenja onda cu reci da ako furas styling dobar si posao odradio osim te "rucke" o kojoj svi pricaju,zaista lose izgleda i ne stoji mu nikako,ovo stoji sam sedan-ima i to ne svim.dalje,zadnji branik je mogao biti bolji,ali jbg kad nema nema.hm,to je to,vece felge i bit ce jebenica:)

i nek se zna,meni najomiljenija generacija civica ;)

jedva cekam dalje radove i da vidim kako izgleda bez tog cuda na krovu :)

eto prije jedno 20 dana sam zavrsio sad ima jos nekih dodataka al polako sve ce doci na red boze zdravlja svega ce biti
 
Top