Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Znam drugari, i meni se hauba sad gadi bas, ne lezi nikako na ovaj trenutni look :)
a i za lip takodje imam neke seme dileme, sa drugom cu da mijenjam za Hondin oem sa 1.6 modela.
 
Član
Malopre video slike na shuto forumu i mogu reci odusevio sam se :cool: enterijer felne krov svaka cast :cool:

samo sta se desava sa poklopcima od felni,msm da bi bile lepse sa njima nego sad ovako..
 
erol_brcak je napisao(la):
Mislis kako su uradjeni ili opcenito?

Uradjeni su da su mogli bolje, al inace ovi nasloni su meni bruka dobra stvar :)

nasloni kao nasloni su ok...ali nekako savovi i kako je skrojeno nikako mi ne sjeda uz ostalu ljepotu :D
za drugo sta da se kaze,da se sjede da se place....tacno pozelim imati ovakvo auto :icon_biggrin:
ali neka sredicu i ja svoju hondicu :D
 
Jbg, reko sam i sam da nisam zadovoljan kako je snajder odradio svoj poso, jbg, radit cu kasnije nekad ponovno sjedista, do tad nek se ova prvo dobro izlizu, izderu i isprljalju :D

za cepove, ne znam ni ja, svi kazu da je bolje bez cepova, a ja ni sam ne znam. Zelim one sa Borbet A sa heksagonalncim cepicima, imam jedne za uzet, al sam presusio sa kesom, doce i oni na red, polako :)
 
Član
ja sam mislio da odradis ovako,kao na dezent felgama

url


znaci da ti ostanu sivi ovaj centralni krug i obruc gde su kao ovi imbusi a izmedju da bude boja srca felne ;)
 
Član
Kad pogledam slike sa 1 strane i ovo sad sto je sve uradjeno zadje sto si postavio nemam rijeci, drasticna je razlika , kad si se svadjao sa svojima oko kupovime auta:D

Sva cast na ovim radovima ..da bude jos bolja abd..;);)
 
Hvala drugari moji, znaci mi podrska vasa ;)

moram se pofalit da sam dobio dvije ponude za objavljivanje Honde u jednom casopicu i na jednom sajtu. Sto se casopica tice, radi se o nekom njemackom, javio mi se lik, fotograf Igor Vucinic, radi za taj neki njem. casopis i kao trazi tako auta sa nasih prostora da ih objavljuje. A sto se sajta tice, u pitanju je bud3.net, srbijanski online magazin ili blog, ne znam kako bi ga nazvao. Radit cemo shoot uskoro, vjerovatno u Osijeku.

Presretan sam :)
 
Fala drug! Bice update za koji dan, opet sam se ufatio posla, nemam mira ni 10 dana :)
radim branike i haubu od dohc-a. Hauba gotova, a branike jos radim, zatvaran zadnje maglenke, a prednji branik kombinacija civicovog stari tip i crx-ovog novi tip :D
 
temu za komentare slobodno zatvori...na ovo se nema sta reci
Samo mogu biti rijeci hvale cega si ti naravno i sam svjestan ;) svaka cast hondasu
 
Top