Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Hvala drugari, sutra odo u Tz po aparat, pa uradim neki kvalitetan shoot, bas cu da se potrudim, ima i neko natjecanje na fejsu za neki strani magazin, pa moram nesto da valja skontat :D jer, nevjerovatno, al Ameri bas briju na Sljivika, na svakom page-u lajkova ko u prici, na worldwide honda tek ih nekolicina ima vise.

;)

Nisam napiso u prethodnom postu, u Osijeku sam osvoji prvo mjesto u JDM klasi, nije bila neka jaka konkurencija, al prvo mjesto je prvo mjesto :cool:
 
Ovo je najbolje auto garantovano u BIH , što se tiče mog' ukusa .... ;)
Ide par slika u slideshow for desktop , zajedno sa ostalim JDM-ovcima :cool:
Auto je drama , jedva čekam uživo da ga vidim :123:
 
Joj drug, postidio si me :icon_biggrin:
hvala na lijepim rijecima, vidimo se nekad, slabo idem na dalji put sa njim, jednostavno me strah na sta cu naici, s obzirom da je auto u podu.

;)
 
Član
Meni je bolja sad sa ovom haubom :cool:
Svakom doradom sve više ideš naprijed za svaki refresh projekta po jedan pozitivan + :cool:

Mada mi malo naprijed nedostaju one maglanke dobar je i onaj stari branik bio al ajde malo promjene može se nekada i onaj ponovo vratiti ;)
 
Član
koliko god insan gledao kakvo si auto kupio i kako sad izgleda, ne mozes vjerovati jednostavno...
svaka cast na entuzijazmu, ljubavi i paznji koju posvecujes autu, stvarno je skoro pa savrsena, podigao si je na visok nivo i za svjetske uvijete ;)
 
OggyBoy je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
jednostavno me strah na sta cu naici, s obzirom da je auto u podu.

Pičkice. :D

Honda je drama.:cool:

Ništa ljepše od varnica u retrovizoru, navikni se.:D

jebes varnice, varnice su cool, al kad se nasadis podom, pa dignes na dizalicu, a auto puklo, e to ne valja ili kad se nasukas pa se djeca mogu klackat, e ni to ne valja :)

@Adi druze, onaj stari branik je zapravo ovaj sad branik, samo prepravljen :) nema povratka.

@Anel, fala drug moj, niko ne moze da vjeruje. Ni ja sam, ne znam jesam pricao ikad anegdotu o gnijezdu.
Prije neke tri godine, odlucio ja da ofarbam interijer u crno (lim, ne plastike) i uzeo drug da skida tapacir krova, ja vamo nesto na Lazinoj Fesi cacko s njim, kad drug poce jaukat, sovat, klet, ja do auta, kad gnijezdo , dal miseva il cega drito ispod tapacira, gdje dodje retrovizor. Nemoguce :icon_eek:
ili isti dan kad sam je uzeo i uvezo u garazu, zadigo tepih, ono mravi bruka itd, nema kraja opisivanju koliki je krsh na krshem bila, sa nula opremom i najslabijim motorom, kao i najstarijim godistem ovog modela :)
 
Član
Nisam odavno bio na forumu pošteno, a još "odavnije" nisam napisao post.. Ali jednostavno sam morao reći sada, svaka čast carino... Dugo nisam imao pojma dokle si s radovima, i sad kad sam otvorio baš sam se iznenadio. Nevjerovatna transformacija, kapa dole !
 
erol_brcak je napisao(la):
Joj drug, postidio si me :icon_biggrin:
hvala na lijepim rijecima, vidimo se nekad, slabo idem na dalji put sa njim, jednostavno me strah na sta cu naici, s obzirom da je auto u podu.

;)

Ma ništa drug , ako jedno auto zaslužuje pohvale , to je ovo .. ;)
Ma ne brini ništa , biće Tuning-a i SR-a gore kod vas , pa kad dođem ima da ga fotoslikišem čitavog' :lol: :123:
 
BHT Ovisnik
prezasluzeno 1. mjesto, neznam jel ijednu garazu vise pogledam kao ovu koliko mi je samo dobra honda, perfekcija s vana,a iz daljine prodire boja unutrasnjosti koja me odusevljava, jednostavno premocna kombinacija svakog detalja na autu, volio bih je i uzivo jos vidjeti:cool:

samo kada usporedim...:icon_eek: jos jednom svaka cast na trudu !

23032010235.jpg

9cba.jpg
 
Član
CoL3 je napisao(la):
samo kada usporedim...:icon_eek: jos jednom svaka cast na trudu !

Pa nije čovjek uredan u glavu i jebaji ga.:icon_cry:

:D

Erole, svaka, ali, SVAKA TI ČAST, nisi dobar, treba ti malo lijeka, doktor, neki k... ti treba kad imaš ovoliko volje i kad si ovo uspio.
Kapa do poda, svaka ti se dala.:cool:
 
Top