Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

;)

a nebitno, ne bi da se zajebavam sa duzim brezonima jer kasnije nek zbavim dje rs ili rm zbog dugih brezona necu moc uopce poklopce da stavim, a te felge iako nesto najljepse bez poklopaca su fuj.
 
Član
Da li je ovdje potrebno vise ista komentarisati!!?? Ja bih samo ukinuo komentare na ovu temu i uzivao u slikama! ;)
 
Zahvaljujem ljudi!

Ima gresaka da se ne lazemo, sjedista su mogla bolja, al sta je tu je, zaletio sam se, imao pare i poletio odma da uradim, nisam se ni raspitivao za majstore.

Nema veze, glavni posao je zavrsen, sad lagano sitnice, kasnije nekad volio bi sjedista ponovno uradit, no o tom po tom.

;)
 
Član
kao sto sam vec rekao kapa do poda za uradjeno, za snagu i volju za cijelim projektom. auto je boli glava
 

OmO

Član
Honda je predobra sad, mislio sam da ce lose izgledati ova tabla crna ali sam se prevario. Skines foliju i ja mislim da se vise na njoj nema sta raditi :icon_biggrin: :cool:
 
Član
Erole, svaka cast na autu ! Sad poprima pravi izgled, jedino pored skidanja folije s haube sto bih ja uradio jeste to da bih vratio lip koji je bio naprijed, nista vise...
 
Legend
sta da se kaze
uvijek sam govorio kad gledam one bolesne amerikance ,.... to je TO !!
slazem se za haubu , mislim da na trenutni izgled auta bi bilo bolje vratiti u normalu
 
Top