Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
erol_brcak je napisao(la):
Tesko brate moj, ako stignem auto zavrsit rado, ako ne morat cemo se strpit do 18. kad ti dolazis ovamo :)
imam jos puno posla na autu, al nije nemoguce. Imam 20 dana, mozda i stignem

Nemoj da dolazim po tebe, :D a zavrsiti ces ti to aBd. A ja sam 100 % siguran u Brckom ako mi se poklope planovi pa kupim auto a najvjerovatnije hocu. ;)
 
Opet novo auto? Zado se pravo, al zao mi Skodilaka sto kupi prasinu.
Aj brate moj, nadam se u Sa pijemo, ako ne ista Brcko ostaje i obavezno da dodje noc prije, u subotu na partiju, ugostim te domacinski :)
 

OmO

Član
Felge vrh, krov ispao extra. Samo jos da skines foliju sa haube jer je po meni nekako ona sad visak na autu, al opet tvoje auto, ti odlucujes :)

I jos nesto, nekako mi ove felge gotivnije bez cepova, uzmes sebi ovakve lug nuts i furas bez cepova :icon_biggrin:

BWAC-L020GD.jpg
 
Član
napisa omo haman sve sto sam i ja htio :D kao prvo hondica je extra, mada i meni malo ova hauba odudara. sto se tice felgi, dosta bolje izgledaju bez poklopaca, jos ofarbas sarafe u crno, eventualno bijelo i mjera ;)
 
Sa dugim maticama :)

hm, ma znam, i ja sam konto o tome, al opet nije ovo tip felgi koji ide bez poklopaca. Imam neku ideju sta cu sa poklopaca, oni sa borbet a type sa heksagonalnim cepom (kao na bbs rs ili jeftinije bbs ra) bi leglo ekstra, samo valja nac. Bio kod tokara, 160 km da mi od plastike napravi ili 130 od alu ako ja donesem aluminijske ploce. Pre pre preskupo.
Zasad ostaje ovako, nesto sitno cu da skontam pa kasnije bumo vidjeli, vec sam s lovom prilicno istrosen.

Sto se haube tice, reko sam vec da folija ide vanka, uradit cu sa grbom, od dohc-a sto imam pa cu i na njoj nesto skontat, al ce se ovo vjerujem svima svidjet, o tom po tom :)
 
Član
Privremeno makar neki logo stavi na čepove... a ako ti ima neko uzet u Beogradu duge brezone (102mm) cijena je 4KM
 
4x4x4, uf, zasad previse s obzirom da treba i lug nuts onda uzet koji su u prosjeku stotinjak marki
dodje mi na isto ko napravit cepove po narudzbi kakve god hocu.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
4x4x4, uf, zasad previse s obzirom da treba i lug nuts onda uzet koji su u prosjeku stotinjak marki
dodje mi na isto ko napravit cepove po narudzbi kakve god hocu.

Prodaj Hondaru i kupi Golfa 2 onda, skup sport jebiga :D Kad hoćeš da se svi okreću za tobom :icon_biggrin: Ja sam dao 500 maraka i svi se okreću zamnom :lol:
 
Član
Imas po HR lug nutse, vazda neko prodaje. Raspitaj se... Nije neka cijena. Inace ove felge bih ja rolao bez poklopaca. Savrseno su ispale.
 
Član
zar ima ovaka civic u bih..mislim da sam koment par puta ali nije mi toliko zapela za oko...ovo je odlicno a za felge svaka cast sto si preporodio...:cool:
 
Top