Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

nacitah se fino u ove sitne sate :)
fina strojka no bit ce to jos bolje dok se sredi sve
i aaajde lakiraj to pa neke zaj*ane fotkice opali
i naravno
punnnnnnnn :lol:
 
RE: Honda Civic ED7

Jebo te kako sam sinoc bio pospan kad sam pisao ovo vjeruj da se ni ne sjecam pola stvari sto napisah:D

Vidim i slike mi idu nidje veze redoslijedom,moram to prepravit malo.

Hvala Igy,a lakiranje ce sacekat jos,dosao sam nafuran sa rejsa i gledam sad da gume nove pazarim,jer su ove katastrofa,obrukale su me na rejsu u pocetku dok je kise bilo.
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

danas jedino novo mozes kupiti ,da nema ulaganja....neizbjezna stvar ali fino si to utego'

polako sve ce doci na svoje , vazno je da sluzi 24/7 kako kazes , fin autic pravo;)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

lijepa honda,nekako mi ljepsa nego crx,dobro ide,jos samo kake felgice sa dobrim gumama:icon_biggrin:
sa srecom i da je sto prije ofarbas:cool:
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

Samo lagano druze, drago mi je da si uzeo vise i ti civica, da nas ne moris pricom honda ovo honda ono, jdm ovo jdm ono :lol::lol:

salim se naravno, nego reci nam koji je motor u ovoj, nisam to nigdje procitao..
 
RE: Honda Civic ED7

cestitam drug, da te dugo sluzi, neka si i ti sebi zelju ispunio ;)

a meni bas furka ovako neofarbana i nedovrsena, rejserski pravo, nije za sminkere :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

E ovo mi je bas extra. Boli te ko ti sta govori, radi svoje. I meni su moji x puta govorili e moj sine nisi ti normalan sto ulazes toliko u to auto i slicne stvari:D Mislim realno jest se moglo kupit bolje auto za pare koje su dosad ulozene, ali meni je npr. to moje auto jedini cejf koji sebi ispunjavam. Ova me tvoja Hondica i na sr-u pravo iznenadila kako ide. Uglvnm druze nastavi kako si poceo, all the best;)
 
RE: Honda Civic ED7

Upravo tako,jedini cejf koji si i koji me ispunjava ;)

I ja sam mogu ti rec iznenadjen,za 115 ks ide odlicno. Uglavnom hvala momci,farbanje ce svakako pricekat jos ,mozda tek poslije zime jer obrve zadnje nisam vario nove,nego poliesterom nekako prokrpio,pa kontam da ce to cim dodje u dodir sa soli probit negdje,radije sacekat onda da prodje zima pa ako izdrze ofarbat ga, ako ne popravit ih pa onda farbanje.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Lijepo predstavljanje ;) cekam da je ofarbas i kakve felgace pa da komentarisem izgled :D iako izgleda 30 put bolje sad s branicima koji stoje kako treba, ravnom limarijom itd ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

drago mi je da si ostaviro san,odlično si krenuo sa uređivanjem,i da ti dam savjet jer i ja sam imao hondu,
obrve obavezno uradi nove kod mene na preludi bilo ko utebe te i ode negdje je držalo dugo
a negdje je brzo otišlo zato je bolje uraditi kako treba sve jer te honde imaju osjeljtivu limariju naročito kod trapova
dobro je zaštiti i utegni,motori su im odlični, nek je sa srećom i želim ti puno pređeni km :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Drago mi je da je jedan dio sna ostvaren i jos mi je draze sto je to Honda! :D Zelim ti puno srece u nastavku radova, naravno i novca jer da bi se dovela u ono stanje koje zelis, treba jos ulaganja! Ali mislim da je ova honda dosla u pravo dobre ruke i da ces je srediti bas onako kako zasluzuje! Sretno!" :cool:
 
Top