Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
Ma kumasine dobro ispalo jos kad se uklope plastike i tapacirunzi ima da bude sex cisti :) koliko se sjecam pricali smo mi o tome onda da se moze naci alfa sjedista al sto se tice japanaca malo je to pre*ebano uklopiti narocito zadnju klupu al opet vidjeces dok se ofarba honda i sve dodje do poslednjih sitnica;)
 
Član
Edo je preskup sto se tice tapaciranja i hvali se nenormalno a da bas radi dobro i ne radi :icon_rolleyes:

Ja ga pitao za tapaciranje police kaze 100 KM za volan isto toliko :icon_eek:
Lik bi za 3 sata posla 200 KM da digne a utrosenog materijala 20 KM :icon_rolleyes:
 
Pa da, vidio sam sjedista u druga tog, inace DarkoGT sa foruma, dobro su uradjena, al nista specijalno. Prednja sjedista su skroz ok, al zasto su jednostavna, a zadnja Corradova klupa koja je vec komplikovanija ima poprilicno gresaka.

Uglavnom, zadovoljan sam jbg, opcija o upasivanju drugih sjedista u ovom slucaju nije pila vodu jer iako bi i ja najradije ,,,fabricku, pravo kozu, nisam mogao naci ni jedna bez, a da su pri tom profilisana i da jos pride nadjem skaja iste boje da se odradim tapacire i tablu.
Ima ta crx exclusive unutrasnjost, al na to je tesko naici i u Americi, a i kad naidje cijena je smijesna, po nekoliko milja samo za sjedista.
 
Član
enterijer- odličan
boja felgi- boja kake, ali pročitah da je prajmer pa je oprošteno :D
samo mi nešto fali na ovim čepovima na felgama, možda neki emblem ili nešto...
 
Znam, reko sam da je ostalo jos cepove da zavrsim. Ganjam da pravim one heksagonalne kao sa nekih modela Borbet type A.
Aj kad svi mijesaju boju prajmera sa farbom, znaci samo sam ih predobro ofarbo pa zavaravam ljude :)
 
BHT Ovisnik
tko god spomene hondu ovo ono odmah posaljem sliku Erolove, u svakom smislu mi je sami vrh sto se kaze:cool:

boja siceva mi se drama sviđa, ako ih nisi vec ubacio cim ubacis slikaj, zanima me kako leze unutra,a brembo:cool: jos nisam vidio da je ista lose uređeno u ovoj garazi kada god sam je otvorio, živi sex:cool:
 
Hehe, fala drug!
Imam jos sutra i prekosutra ispit i onda od ponedjeljka kad se bacim na radove, nema me nigdje mjesec dana, jedva cekam :)
Treba felge zavrsit, ostatak tapacira pretapacirat, sutra twingo krov postavljam, izrolat rubove, ukinut zadnje maglenke, nosace za tweetere u prednje stokove, sinoc kupio neku tubu, uvijek sam bio protivnik tuba, al ova neka mala, simpaticna i fin zvuk daje pa nisam mogo odolit, a za sicu je dobio, pa i nju treba presvuc, gepek prepravit u sredit, zadnju policu sredit, kontam i chargespeed krilo zadnje pravit, ako bog da para bude i limariju cu odradit pa je spricnut opet u Hondinu frost white, sta jos, pragove od EK-a civica, nazad metnut o crx- prednji lip i imam neke ideje kako ga prepravit da prati liniju dosta debljeg praga, izlaz na auspuhu hocu vise da izvucem i nakosim, bice nekih sitnica jos, o tom po tom :)
 
Član
ma erol se ufurao odma prvi dan kako je stavio krov :D cijeli dan se voza po gradu,nece ni da pozdravi,okrece glavu kao sunce u oci :lol::lol::lol:
 
Hahah, Edo, fala, fala!

Ma kod cure na fontelu ostel fotke, ponijet cu aparat pa danas na okupljanju isfotkat ko cojk.
Sekulice prijatelju moj, ne bi ja nikad tebi glavu okrenu, moze bit samo da sam zvjerlo okolo :)
 
Tesko brate moj, ako stignem auto zavrsit rado, ako ne morat cemo se strpit do 18. kad ti dolazis ovamo :)
imam jos puno posla na autu, al nije nemoguce. Imam 20 dana, mozda i stignem
 
Top