Hmmm novo auto :)

Hmmm novo auto :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bulex je napisao(la):
jarane.... nije lagano bas izdrzati... temp od 60+ C a da ostanes pri zdravoj pameti :D

Brate meni samo nije jasno, za sta oni tebe zapravo placajuuu??? :D Da im ne propadne zakupljeni bandwith? :D
 
Član
ma nema limita ovdje..... deri koliko hoces..... bitno je da si prisutan... znas ono... been there, seen that, got a t-shirt....
 
Član
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

joj alene kad te ervix sa focusom otreso jbg onda,hehe

kad me otreso ervix?????? jesmo se trkali ikad?? ja se nesjecam... uostalom kod ervixa je dizel i po kilovatima nije logicno da me moze otrest a pogotovo ovako jos cccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

hehe,ne znam prico je on da te otreso,sad ne znam,al i on ga je natjero na 215 konja

laze, nikad se nismo potrkali, jesmo u zivinicama kroz grad ali bio on i ja sa curom, jos grad, lezeci, radar, guzva, tu me nije mogo otrest sigurno... to je slago.. a slago ti je i za 215 konja... u vrh glave 130 konja i to dabogda...

pa to u zivinicama,ma fabricki mu je 130 konja,al je cipovan,turbina 2,5,sdad ne znam jel 215 konja,tako on kaze

druze oko motora nista nije radjeno, kakva turbina kakav chip... lijep je fokus nema sta ali znas li ti kolko je 215 konja???? ako je njemu trkanje ono sto ide ispred mene 20 kmh onda me je mozda uzeo... ja mu skidam kapu sa glave ako ima vise od 130 konja... ;)
 
Član
bulex je napisao(la):
sta ste se uzdigli fiat-lovers.... hocete li sa mnom se trkati hehehehehe....... ili sto je sigurno sigurno sacekajte makar da stavim chip tuning.... da se u kojem slucaju ne bih obrukao :D
mada mislim da ove puntice bravice cromice tipice... tresem ko dva i dva :D

ccc :icon_mad::icon_mad: trazim sad nesto pametno za svoj motor da uradim posto mi rekose mi u SMchiptuning-u da je zafrkana elektronika u ovoj marei pa tesko chip uradit.. ali nesto ce se vec izvest ako nista krenut od auspuha filtera dizni mozda neke turbine pa nadalje... jel neko od fiat-loversa ima neku ideju ili ranije iskustvo sa ovim motorom i ovim autom???
 
Član
bulex je napisao(la):
ma sve je jarane to ok... cijenim svako auto... al je fiat krsh :D:D:D

to ja za trizexa.... fiat lovera....

sram te bilo... ako zezas trizex-a nemoj onda sirit neistine za Fiat-a ccc da si pametan i ti bi ga vozio :D:D:D:D:D:D:D
 
Član
ocigledno je da nisam pa sam se smjestio u vw i dobroo mi je do bola..... jebiga necu ni ja svoju guzicu nigdje.... vw i kozna sportska... ljepota
 
Član
Vala bule iskreno da ti kazem jarane....ja znam iz prve ruke za Daciu koja je u TZ na taxiju presla 300 hiljada za 2 god....to se zove kilometraza....i koliko svi ne mogu Logana, ja nesto ne znam da sam ikad cuo da ima recimo neku boljku, ili stalnih problema nekih itd. svi uglavnom ne mogu da svare izgled, i cinjenicu da je - Dacia.
 
Član
shta sam ja reko protiv dacie.... samo mi je ona pala prva na pamet.... odma ti po meni.... cccc.... shta sam ja to loshe ucinio....... dacia rulez :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top