Hmmm novo auto :)

Hmmm novo auto :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Faya_M5 je napisao(la):
pa ja ovu vidjam kod B8 na stupinama...ako je to ta :S...
predobro je lego xenon, zbog dobrog malog sociva, pa ne bljesti ko kod ostalih sto stavljaju na obicni far...
super autic...samo nastavi radit na njemu...

jest kod b8 ;) tu zivim :icon_smile:
 
Član
dobar motor... ma u fiat-a 1.2 benzinca sjedi isprepadas se kako ide... staces fiat je fiat najbolji i eto (za ove sto nevole fiat-e) :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
predobar motor... ma u fiat-a 1.2 benzinca sjedi isprepadas se kako ide... staces fiat je fiat najbolji i eto :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

Hahahahahhahahahha :lol:
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
dobar motor... ma u fiat-a 1.2 benzinca sjedi isprepadas se kako ide... staces fiat je fiat najbolji i eto (za ove sto nevole fiat-e) :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

ma nije da ga nevolimo...drag nam je za oko kuce:D
 
Član
@FABIA RS ne varas se vidjao si me tamo

@nodiash hmmmm koliko fiata te otreslo pa ih toliko nevolis :icon_smile::icon_smile:
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
@FABIA RS    ne varas se vidjao si me tamo

@nodiash      hmmmm koliko fiata te otreslo pa ih toliko nevolis :icon_smile::icon_smile:

za sad nijedan niti ce al javim ti ako se nemoguce ostvari:D
 
Član
hmmmm, vidio sam neki dan momka u puntu crni punto ja mislim, odavno nisam vidio da onako auto ide, neznam da li je na forumu i neznam kako se zove... malo sam uspio progovorit sa njim na semaforu, 1.4i motor ubacio turbinu od iveca, chipovo ga i neznam sta jos rece ali strahota bozija kako auto ide :icon_eek::icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top