Hmmm novo auto :)

Hmmm novo auto :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@nodiash kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
pa ja ovu vidjam kod B8 na stupinama...ako je to ta :S...
predobro je lego xenon, zbog dobrog malog sociva, pa ne bljesti ko kod ostalih sto stavljaju na obicni far...
super autic...samo nastavi radit na njemu...

jest kod b8 ;) tu zivim :icon_smile:

e pa to je onda ta...heheh, ja sam u ljeto stalno gore na klupama na novom igralistu bio...navece, pa vidim Mareu...nema xenoni predobro izgledaju...
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
hmmmm, vidio sam neki dan momka u puntu crni punto ja mislim, odavno nisam vidio da onako auto ide, neznam da li je na forumu i neznam kako se zove... malo sam uspio progovorit sa njim na semaforu, 1.4i motor ubacio turbinu od iveca, chipovo ga i neznam sta jos rece ali strahota bozija kako auto ide :icon_eek::icon_eek:

to je celo 100%
 
Član
@Faya_M5 hvala, a znamo mi se faja ba, ja sam alen sa zonom sam prije bio stalno... kad me vidis mahni slobodno :icon_smile:
 
Član
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
hmmmm, vidio sam neki dan momka u puntu crni punto ja mislim, odavno nisam vidio da onako auto ide, neznam da li je na forumu i neznam kako se zove... malo sam uspio progovorit sa njim na semaforu, 1.4i motor ubacio turbinu od iveca, chipovo ga i neznam sta jos rece ali strahota bozija kako auto ide :icon_eek::icon_eek:

to je celo 100%

hehehe jest vjerovatno, nema kose na glavi :D:D jeli on tu negdje na forumu??
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
hmmmm, vidio sam neki dan momka u puntu crni punto ja mislim, odavno nisam vidio da onako auto ide, neznam da li je na forumu i neznam kako se zove... malo sam uspio progovorit sa njim na semaforu, 1.4i motor ubacio turbinu od iveca, chipovo ga i neznam sta jos rece ali strahota bozija kako auto ide :icon_eek::icon_eek:

to je celo 100%

hehehe jest vjerovatno, nema kose na glavi :D:D jeli on tu negdje na forumu??

nema ga al je neko stavio njegovog punta garazu
evo ti link pa pogledaj
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10445
 
Član
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

joj alene kad te ervix sa focusom otreso jbg onda,hehe

kad me otreso ervix?????? jesmo se trkali ikad?? ja se nesjecam... uostalom kod ervixa je dizel i po kilovatima nije logicno da me moze otrest a pogotovo ovako jos cccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

joj alene kad te ervix sa focusom otreso jbg onda,hehe

kad me otreso ervix?????? jesmo se trkali ikad?? ja se nesjecam... uostalom kod ervixa je dizel i po kilovatima nije logicno da me moze otrest a pogotovo ovako jos cccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

hehe,ne znam prico je on da te otreso,sad ne znam,al i on ga je natjero na 215 konja
 
Član
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

joj alene kad te ervix sa focusom otreso jbg onda,hehe

kad me otreso ervix?????? jesmo se trkali ikad?? ja se nesjecam... uostalom kod ervixa je dizel i po kilovatima nije logicno da me moze otrest a pogotovo ovako jos cccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

hehe,ne znam prico je on da te otreso,sad ne znam,al i on ga je natjero na 215 konja

laze, nikad se nismo potrkali, jesmo u zivinicama kroz grad ali bio on i ja sa curom, jos grad, lezeci, radar, guzva, tu me nije mogo otrest sigurno... to je slago.. a slago ti je i za 215 konja... u vrh glave 130 konja i to dabogda...
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

joj alene kad te ervix sa focusom otreso jbg onda,hehe

kad me otreso ervix?????? jesmo se trkali ikad?? ja se nesjecam... uostalom kod ervixa je dizel i po kilovatima nije logicno da me moze otrest a pogotovo ovako jos cccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

hehe,ne znam prico je on da te otreso,sad ne znam,al i on ga je natjero na 215 konja

laze, nikad se nismo potrkali, jesmo u zivinicama kroz grad ali bio on i ja sa curom, jos grad, lezeci, radar, guzva, tu me nije mogo otrest sigurno... to je slago.. a slago ti je i za 215 konja... u vrh glave 130 konja i to dabogda...

pa to u zivinicama,ma fabricki mu je 130 konja,al je cipovan,turbina 2,5,sdad ne znam jel 215 konja,tako on kaze
 
Član
Hehehe, celex jasta, prica mi juce da si isao za njim :D zajebavao te malo na semaforu, 1.6 je sad turbak, nije od iveca al jes dobra turbina, i chipovan kod krvoloka :D
 
Član
sta ste se uzdigli fiat-lovers.... hocete li sa mnom se trkati hehehehehe....... ili sto je sigurno sigurno sacekajte makar da stavim chip tuning.... da se u kojem slucaju ne bih obrukao :D
mada mislim da ove puntice bravice cromice tipice... tresem ko dva i dva :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top