Hmmm novo auto :)

Hmmm novo auto :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
heheheheh, dobar je vozac ali je u tih vasih bemvejcica mana sto su puuno puno tezi nego ove nase kalaje i sto ste puuuno puno ubjedjeni da ste najbrzi na svijetu ;) aa mislim da ces se iznenadit fiatom... nemam nista loshe protiv tebe samo sam te pozvao da budes svjedok da "Fiat" moze da bude brzi cak i od tvog "BMW-a"...
 
Član
a uostalom isti su i motori, samo da vidis kako "kalaja" ide ispred tebe i kako pokusavajuci svim snagama nemozes da je stignes, pa onda se razocaras u svog bemvejcica u kojeg si bio tako siguran...:icon_cry::icon_cry:
 
Član
znam kako ne znam...ista takva mi je gledala stopove na auto putu do Beograda...razocaran sam bio jedino sto ih nije nakon kraceg vremena vidila vise nikako...dosadno mi bilo poslije...al ajd bit ce i od fiata nekad nesto :p
 
Član
a sad samo zamisli koliko bi dugo trajalo gledanje tih stopova da sam vozio 2.5...nemam ti sta drugo reci...da zavrsimo s ovim glupostima...hvala na laganoj raspravi..vozdrica
 
Član
ja ti nisam spominjao autoput, a i tamo bi smio sa tim tvojim bemvejcicem, 2.5 na autoputu normalno da nebi mogao, ali ti sa tim na 402 kad good hoces... eto nemora ni tako idemo tuzla-lukavac... do tebe je smijes li ili ne...
 
Član
enesss je napisao(la):
dobro dosao,fin fiaker i fele...imao sam iste,sad ih vedo kotrlja

hvala, fele su super ali jedina mana je to ako su gume ispod 215 profila nemaju zastitu okolo pa je svaka rupica ili ivicnjak jos jedan oziljak na njima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top