Hmmm novo auto :)

Hmmm novo auto :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
DuloX_ Wrote:
@nodiash kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

heheheheh vise si nego smjesan...
 
Član
nodiash je napisao(la):
DuloX_  Wrote:
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

heheheheh vise si nego smjesan...

pa smijesan ili ne pitam te kad hoces???
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
DuloX_  Wrote:
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

heheheheh vise si nego smjesan...

pa smijesan ili ne pitam te kad hoces???

jesi se ti nabrijao.... momak al pravo.... pa ne vozis ti ferrarija... nego fiatica i to mareu... sine moj.... moras ti motor novi ubacivati pa da se tako kurchis... :D
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
DuloX_  Wrote:
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

heheheheh vise si nego smjesan...

pa smijesan ili ne pitam te kad hoces???

dijete ajd obrisi sline i idi se igraj s tim auticem garaza u pijesku...
 
Član
nodiash je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
DuloX_  Wrote:
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

heheheheh vise si nego smjesan...

pa smijesan ili ne pitam te kad hoces???

dijete ajd obrisi sline i idi se igraj s tim auticem garaza u pijesku...

haaahaaahahah kad sam uzimao mimija iz grabovice sa 2.5i mogu i tvog sa 85 kilovatica, bas si dijete, nisam dosao da se vrijedjamo samo sam te zvao da se potrkamo ali vidim da to izbjegavas a sad neznam zasto, jel sumnjas u svog bemvejcica ili u sebe???
 
Član
bulex je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
DuloX_  Wrote:
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

heheheheh vise si nego smjesan...

pa smijesan ili ne pitam te kad hoces???

jesi se ti nabrijao.... momak al pravo.... pa ne vozis ti ferrarija... nego fiatica i to mareu... sine moj.... moras ti motor novi ubacivati pa da se tako kurchis... :D

mozda vec jesam, i nekurcim se, samo sam se ponudio da tog bemvejcica koji misli da ako vozi bmw-a najbrzi na svijetu da ga malo spustim na zemlju, smio bi se sa njim u auto potrkat... tebi nista nisam rekao i molim te da se ne mijesas... on se nabrijo sa svojim bemvejcicem pa govori da ga nikad nijedan fiat nije otreso pa sam se samo ponudio da dozivi i tu satisfakciju ;););)
 
Član
neizbjegavam nista...nazalost nisam u granicama BiH ali vrlo rado bi volio stati kraj te tvoje kalajice...a to koga si ti treso iz nekih djelova grada i s kojim motorima ostavi za djece u komsiluku...sretno..
 
Član
nodiash je napisao(la):
neizbjegavam nista...nazalost nisam u granicama BiH ali vrlo rado bi volio stati kraj te tvoje kalajice...a to koga si ti treso iz nekih djelova grada i s kojim motorima ostavi za djece u komsiluku...sretno..

hehehehhe mislio sam da si iz tz, izvinjavam se, kalajica ili ne opet je brza nego taj tvoj bemvejcic... u onoj kalajici ima dovoljno konja da se tvoji iz bemvejcica prepadnu kad ih vide...
 
Član
iz tz i jesam samo na sljaci na bliskom istoku...drago mi je radi tebe...nadam se da cemo se susret jednom na cesti...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
DuloX_  Wrote:
@nodiash  kad hoces da te ja otresem sa fiatom?? nikad nije kasno za prvi put ako nijedan nije dosad...

heheheheh vise si nego smjesan...

pa smijesan ili ne pitam te kad hoces???

dijete ajd obrisi sline i idi se igraj s tim auticem garaza u pijesku...

haaahaaahahah kad sam uzimao mimija iz grabovice sa 2.5i mogu i tvog sa 85 kilovatica, bas si dijete, nisam dosao da se vrijedjamo samo sam te zvao da se potrkamo ali vidim da to izbjegavas a sad neznam zasto, jel sumnjas u svog bemvejcica ili u sebe???


by the way ima 87 "kilovatica" :D
 
Član
a to da marea otrese bengu 2.5 to si slago al jebeno il je taj "mimi" stvarno interesantan vozac...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top