HHO Generator Usteda goriva do 60%! Istina ili fake??

HHO Generator Usteda goriva do 60%! Istina ili fake??

Član
Problem smrzavanja elektrolita se rješava na taj način da se stavi jača koncetracija oko 20%.Ne smrzava do -25,s tim da onda vuče veliku struju,ali se ograniči sa PWM-om koji je obavezan.U Americi,Japanu,Koreji se jako puno ljudi vozi na HHO,pogotovo se stavlja u kamione i radne strojeve gdje je 10-15 % uštede ogromna količina s obzirom na potrošnju tih motora
 
Član
@pišta

cekamo detaljan izvjestaj o tebe ,ako bude radilo kosto kazu i ja cu sebi narucit posto ubise ove cijene goriva unas je 1.6 eura litar ,a posto se prelazi svaki dan po 100 km najmanje to bi bila dobra inesticija , samo da neko nas dokaze i pokaze kako to lijepo radi , nemora ono meni dati snage na motoro samo nek smanji potrosnju odma narucujem 3 komda;)
 
Član
Napravio i ugradio i sad ćemo vidjeti efekat od tog,za mjesec dana pišem rezultate kakvi god bili.

Na ispitnom stolu
http://youtu.be/QYZlzSppBZI
Kako puca
http://youtu.be/9TCggTqLsZY
Ugrađen u auto
http://youtu.be/rWW3llsl1ws
 
Član
od prijatelja otac stavio u golfa4, ne znam koji je motor al je nesto malo jace jer vidio sam kako ide. kako god, kaze da golf trosi 1-2l manje. bas sam gledo video sto je ovaj snimo motor i sve te elemente
 
Član
Rezultat uz malo igranja sa količinom plina rezultiralo 20% uštede.Sa 10 l mi pala potrošnja na 8 l.S tim da imam fergazer bez ikakve elektronike na autu.Motor mirnije radi i cijelo vrijeme vozim na vrhu gasa.Recimo u 4. brzini pri 2000 okretaja brzina je blizu 100 km/h,a gas stisnem jedva 5mm.
S tim da sam malo osiromašio smjesu i malo pomaknuo paljenje.Još jedna bitna stvar za mene je da je potpuno nestalo i ono malo crnog dima iz auspuha.
Idemo dalje sa eksperimentom
 
Član
E sad vjerovao netko ili ne,baš me briga,ali meni pala potrošnja na 6,5l.Jedino sam digao sa 6A na 7,5A i ne vozim se preko 2000 okretaja
 
Član
Pa dobro, u samom opisu sistema za ugradnju kazu da treba vremena da se krene sa ustedom. Misli ima tu malo vise faktora da budemo realni, pa je zato i potrosnja pala =).
Prvi je da sada manje stisces gas nego inace jel tako ?

Pa dobro, u samom opisu sistema za ugradnju kazu da treba vremena da se krene sa ustedom. Misli ima tu malo vise faktora da budemo realni, pa je zato i potrosnja pala =).
Prvi je da sada manje stisces gas nego inace jel tako ?
 
Član
Do sada sam prešao oko 1000 km,u početku pala potrošnja za 10% pa tako dalje dok se motor očistio od naslaga.Sada koliko god turirao motor na auspuhu nema ništa,sve čisto.Naravno da mora proći vremena,jer se elektrode kondicioniraju,tj. stvara se jedan zaštitni sloj zlatno smeđe boje koja pospješuje kvalitetu plina.
Gas stiskam manje što je normalnojer se vozim na vrhu gasa,kažem od 1500-2000 okretaja,a to je u 4. brzini oko 70km/h,a u gradu se i nemogu voziti brže.
Ne nagovaram apsolutno nikoga,nego samo iznosim svoja iskustva,a i tako sam se počeo baviti sa HHO čisto iz dosade,a i imao sam većinu materijala kod kuće,pa reko da probam.Za sada zadovoljan:icon_smile:
 
Član
pišta je napisao(la):
Do sada sam prešao oko 1000 km,u početku pala potrošnja za 10% pa tako dalje dok se motor očistio od naslaga.Sada koliko god turirao motor na auspuhu nema ništa,sve čisto.Naravno da mora proći vremena,jer se elektrode kondicioniraju,tj. stvara se jedan zaštitni sloj zlatno smeđe boje koja pospješuje kvalitetu plina.
Gas stiskam manje što je normalnojer se vozim na vrhu gasa,kažem od 1500-2000 okretaja,a to je u 4. brzini oko 70km/h,a u gradu se i nemogu voziti brže.
Ne nagovaram apsolutno nikoga,nego samo iznosim svoja iskustva,a i tako sam se počeo baviti sa HHO čisto iz dosade,a i imao sam većinu materijala kod kuće,pa reko da probam.Za sada zadovoljan:icon_smile:

pišta je napisao(la):
Rezultat uz malo igranja sa količinom plina rezultiralo 20% uštede.Sa 10 l mi pala potrošnja na 8 l.S tim da imam fergazer bez ikakve elektronike na autu.Motor mirnije radi i cijelo vrijeme vozim na vrhu gasa.Recimo u 4. brzini pri 2000 okretaja brzina je blizu 100 km/h,a gas stisnem jedva 5mm.
S tim da sam malo osiromašio smjesu i malo pomaknuo paljenje.Još jedna bitna stvar za mene je da je potpuno nestalo i ono malo crnog dima iz auspuha.
Idemo dalje sa eksperimentom

Čas ide u 4. brzini na 2.000 obrtaja 70 km/h, pa onda najednom ide 100 km/h, hmmm zanimljivo.

Sad se postavlja pitanje kako vjerovati čovjeku koji u prosjeku laže za 30% a kaže da se potrošnja smanjila za 20% :icon_question:
 
Član
2FAST je napisao(la):
pišta je napisao(la):
Do sada sam prešao oko 1000 km,u početku pala potrošnja za 10% pa tako dalje dok se motor očistio od naslaga.Sada koliko god turirao motor na auspuhu nema ništa,sve čisto.Naravno da mora proći vremena,jer se elektrode kondicioniraju,tj. stvara se jedan zaštitni sloj zlatno smeđe boje koja pospješuje kvalitetu plina.
Gas stiskam manje što je normalnojer se vozim na vrhu gasa,kažem od 1500-2000 okretaja,a to je u 4. brzini oko 70km/h,a u gradu se i nemogu voziti brže.
Ne nagovaram apsolutno nikoga,nego samo iznosim svoja iskustva,a i tako sam se počeo baviti sa HHO čisto iz dosade,a i imao sam većinu materijala kod kuće,pa reko da probam.Za sada zadovoljan:icon_smile:

pišta je napisao(la):
Rezultat uz malo igranja sa količinom plina rezultiralo 20% uštede.Sa 10 l mi pala potrošnja na 8 l.S tim da imam fergazer bez ikakve elektronike na autu.Motor mirnije radi i cijelo vrijeme vozim na vrhu gasa.Recimo u 4. brzini pri 2000 okretaja brzina je blizu 100 km/h,a gas stisnem jedva 5mm.
S tim da sam malo osiromašio smjesu i malo pomaknuo paljenje.Još jedna bitna stvar za mene je da je potpuno nestalo i ono malo crnog dima iz auspuha.
Idemo dalje sa eksperimentom

Čas ide u 4. brzini na 2.000 obrtaja 70 km/h, pa onda najednom ide 100 km/h, hmmm zanimljivo.

Sad se postavlja pitanje kako vjerovati čovjeku koji u prosjeku laže za 30% a kaže da se potrošnja smanjila za 20% :icon_question:

PA kako ne znas izracunati?? to ti je 50% HAHAHAHAHa
 
Član
Meni je zanimljivo da isto auto u istoj brzini na mjenjaču i na istim obrtajima može ići različitim brzinama. A da ne pričamo o logici. Kako može manje trošiti kada ti treba dodatna energija za generator. Tu po meni jedina prednost je čist motor.
 
Član
Icealen je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
pišta je napisao(la):
Do sada sam prešao oko 1000 km,u početku pala potrošnja za 10% pa tako dalje dok se motor očistio od naslaga.Sada koliko god turirao motor na auspuhu nema ništa,sve čisto.Naravno da mora proći vremena,jer se elektrode kondicioniraju,tj. stvara se jedan zaštitni sloj zlatno smeđe boje koja pospješuje kvalitetu plina.
Gas stiskam manje što je normalnojer se vozim na vrhu gasa,kažem od 1500-2000 okretaja,a to je u 4. brzini oko 70km/h,a u gradu se i nemogu voziti brže.
Ne nagovaram apsolutno nikoga,nego samo iznosim svoja iskustva,a i tako sam se počeo baviti sa HHO čisto iz dosade,a i imao sam većinu materijala kod kuće,pa reko da probam.Za sada zadovoljan:icon_smile:

pišta je napisao(la):
Rezultat uz malo igranja sa količinom plina rezultiralo 20% uštede.Sa 10 l mi pala potrošnja na 8 l.S tim da imam fergazer bez ikakve elektronike na autu.Motor mirnije radi i cijelo vrijeme vozim na vrhu gasa.Recimo u 4. brzini pri 2000 okretaja brzina je blizu 100 km/h,a gas stisnem jedva 5mm.
S tim da sam malo osiromašio smjesu i malo pomaknuo paljenje.Još jedna bitna stvar za mene je da je potpuno nestalo i ono malo crnog dima iz auspuha.
Idemo dalje sa eksperimentom

Čas ide u 4. brzini na 2.000 obrtaja 70 km/h, pa onda najednom ide 100 km/h, hmmm zanimljivo.

Sad se postavlja pitanje kako vjerovati čovjeku koji u prosjeku laže za 30% a kaže da se potrošnja smanjila za 20% :icon_question:

PA kako ne znas izracunati?? to ti je 50% HAHAHAHAHa


Zavisno iz kojeg ugla gledaš.
Ako je istina da na tim obrtajima ide 100 km/h a on kaže da je vozio 70 onda laže "samo" 30%, a ako je istina da ide 70 a kaže da ide 100 onda se procenat penje na vrtoglavih 43% :lol:

Da napomenem da je dozvoljena granica kod nas u BiH 99% a vodi se onom narodnom da u svakoj laži ima malo istine ;)
 
Top