GOLF VI R

GOLF VI R

svaka cast za auto nema sta bas je tip top sve na njemu imo sam priliku da vozim takvog i mogu sam reci da je cudo od auta a tu nesrecu sto si imo sa mjenjacom prvi si sto cujem da ima probleme sa DSG jos u tebe je dosta jaci mjenjac od obicni DSG sto postavljaju na gti i te serije
 
Član
dado...c::: je napisao(la):
svaka cast za auto nema sta bas je tip top sve na njemu imo sam priliku da vozim takvog i mogu sam reci da je cudo od auta a tu nesrecu sto si imo sa mjenjacom prvi si sto cujem da ima probleme sa DSG jos u tebe je dosta jaci mjenjac od obicni DSG sto postavljaju na gti i te serije

jest ono to jacii i tako desilo mi se 3-4put u ovoj godini pa dok je pod garancijom neka ga pregledaju i tako su zakljucili da ce promijenit hehe :D;
 
pa vecinom s etako radi na zapadu ne zezaju se oni puno oko toga u vecim sevisim da to srede oni direktno stavljaju novo i znaju da su mirni sa tim vise.samo neznam koju imas garanciju al ako ti je jos u granci kao si reko produzi je ako imas klasicnu 2 god imas opciju 2+2 i doplatis neki 600€ i bar si jos miran 2 godine bar sam ja tako nasavjetovo par drugara i nisu se pokajali nimalo za to
 
Član
dado...c::: je napisao(la):
pa vecinom s etako radi na zapadu ne zezaju se oni puno oko toga u vecim sevisim da to srede oni direktno stavljaju novo i znaju da su mirni sa tim vise.samo neznam koju imas garanciju al ako ti je jos u granci kao si reko produzi je ako imas klasicnu 2 god imas opciju 2+2 i doplatis neki 600€ i bar si jos miran 2 godine bar sam ja tako nasavjetovo par drugara i nisu se pokajali nimalo za to

Tako je to ; pa pitao sam ja to ovdje u Svedskoj gdje ja zivim al oni te opcije nemaju da se garancija produzi pa cu pitat ponovo ako bude moglo uzeo bi ja to rado isplati se hehe :D;
 
a gle pitaj to na vise mjesta ako imas mogucnost jer ta opcija ja kako znam postoji i u njemackoj i itali jer to je radjeno na par auta mi od drugara na jednom audiju koji je kupljen u njemackoj i dobijo je odmah tu opciju 2+2 ja sam trebo to da dobijem al sam popusijo odma garanciju na pocetku
 
Član
a covjece 5200 eur, to je bruka love.. koliko je ti je bio mjenjac u doplati kao dodatna oprema?
 
Član
baki, ko da ne vozis njemacko auto :D u ovom modelu mislim da ne dodje niti koza, niti navigacija, ni komande na volanu, ni maglenke, niti neki jaci cd player,ni xenoni, ni vece felge od 18, 19 je vjerovatno nadoplata, i jos bruka stvari... DSG nikad ne dolazi sa autom, mozda samo kod a6, a8 i tog cjenovnog ranga.. Kod njemca se sve placa, zalosno, ali je tako...
 
ako je tako onda je moja greska,,onda se postavlja pitanje
koliko u konacnici dodje R sa tim nekim nadoplatama :icon_eek:
ima li neko link sa serijskom i dodatnom opremom.
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako je tako onda je moja greska,,onda se postavlja pitanje
koliko u konacnici dodje R sa tim nekim nadoplatama :icon_eek:
ima li neko link sa serijskom i dodatnom opremom.
odes na volkswagen.de, pa na konfigurator izaberes tamo golf R i vidjeces sve, serija su mu od bitnije opreme samo xenoni i 18ke, touch screen moras doplatit isto kao i kod obicnog golfa itd itd, kozu isto tako, dsg... osnovni je 37350E, znaci dobar R dodje oko 40-1-2 hiljade E... vw je to :icon_smile:
 
Član
Astra je napisao(la):
a covjece 5200 eur, to je bruka love.. koliko je ti je bio mjenjac u doplati kao dodatna oprema?

Kao dodatna oprema kostalo me je odprilike 1 500:- eura hehe :D

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Astra je napisao(la):
a covjece 5200 eur, to je bruka love.. koliko je ti je bio mjenjac u doplati kao dodatna oprema?

pa valjda u najjacem modelu R dolazi dsg bez ikakvih doplata :cool:
nije ovo tdi da doplacujes :D

doplatio sam 1 500:- €
 
Top