GOLF VI R

GOLF VI R

Član
Valjda taj novi DSG bude ok. Znam lika sa HR foruma uzeo tad peticu GTI sa DSGom, mjenjac riknuo na 20000 km, garancia, dobio novi, nije presao 15000 km rikne i motor i to mu zamjene i auto odmah u oglase nakon toga. A cuo sam jos od nekih likova da DSG hoce zezat i ako mu oni u servisu dospu malo vise ulja nego treba, odmah gluposti izvodi. Al opet, valjda su u 5+ godina uspjeli rjesiti probleme sa DSGom, jer je bilo problema na izvoz...
 
Super Moderator
dado307 je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako je tako onda je moja greska,,onda se postavlja pitanje
koliko u konacnici dodje R sa tim nekim nadoplatama :icon_eek:
ima li neko link sa serijskom i dodatnom opremom.
odes na volkswagen.de, pa na konfigurator izaberes tamo golf R i vidjeces sve, serija su mu od bitnije opreme samo xenoni i 18ke, touch screen moras doplatit isto kao i kod obicnog golfa itd itd, kozu isto tako, dsg... osnovni je 37350E, znaci dobar R dodje oko 40-1-2 hiljade E... vw je to :icon_smile:

A koji to R nije dobar? :D

Steta za mjenjac, ja iskreno nisam cuo da se to ikom desilo al eto izgleda da je bilo dosta tih problema
Golf je predobar nadam se da ubuduce neces imati problema ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako je tako onda je moja greska,,onda se postavlja pitanje
koliko u konacnici dodje R sa tim nekim nadoplatama :icon_eek:
ima li neko link sa serijskom i dodatnom opremom.
odes na volkswagen.de, pa na konfigurator izaberes tamo golf R i vidjeces sve, serija su mu od bitnije opreme samo xenoni i 18ke, touch screen moras doplatit isto kao i kod obicnog golfa itd itd, kozu isto tako, dsg... osnovni je 37350E, znaci dobar R dodje oko 40-1-2 hiljade E... vw je to :icon_smile:

A koji to R nije dobar? :D

Steta za mjenjac, ja iskreno nisam cuo da se to ikom desilo al eto izgleda da je bilo dosta tih problema
Golf je predobar nadam se da ubuduce neces imati problema ;)

Hvala hvala nadam se ija da necu imat problema vise hehe,


VR6Boki je napisao(la):
Valjda taj novi DSG bude ok. Znam lika sa HR foruma uzeo tad peticu GTI sa DSGom, mjenjac riknuo na 20000 km, garancia, dobio novi, nije presao 15000 km rikne i motor i to mu zamjene i auto odmah u oglase nakon toga. A cuo sam jos od nekih likova da DSG hoce zezat i ako mu oni u servisu dospu malo vise ulja nego treba, odmah gluposti izvodi. Al opet, valjda su u 5+ godina uspjeli rjesiti probleme sa DSGom, jer je bilo problema na izvoz...

Bas sam ija to cuo al su sad najvise imali problema sa DSG na VW caddy da izgubi snagu al eto iumene preskakao brzine pa ce mo sad vidim kako ce ova nova da radi :D
 
Član
allroad je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako je tako onda je moja greska,,onda se postavlja pitanje
koliko u konacnici dodje R sa tim nekim nadoplatama :icon_eek:
ima li neko link sa serijskom i dodatnom opremom.
odes na volkswagen.de, pa na konfigurator izaberes tamo golf R i vidjeces sve, serija su mu od bitnije opreme samo xenoni i 18ke, touch screen moras doplatit isto kao i kod obicnog golfa itd itd, kozu isto tako, dsg... osnovni je 37350E, znaci dobar R dodje oko 40-1-2 hiljade E... vw je to :icon_smile:

A koji to R nije dobar? :D

Steta za mjenjac, ja iskreno nisam cuo da se to ikom desilo al eto izgleda da je bilo dosta tih problema
Golf je predobar nadam se da ubuduce neces imati problema ;)

pogresno sam se izrazio, ako hoces DOBRO DOBROG R-a :)
 
Član
Evoo da se ija javim nisam dugo :p hehe , Evo jedan klip od prosle godine u ovo vrijeme odprilike a sad nema snijega nikako :/ samo kise ....hocu snijeg malo da se igram sa ljubimcem :p haha :D Sve najbolje za BHTUNING rajuu :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uBuN9gpPDSQ[/video]
 
Član
Evo jedan frisak videoklipp od danas 12.02.2012 nema puno snijega kao u Bosni al evo napokon je pao snijeg i ovdje u Malmö Svedskoj, hehe pa i to se mora iskoristiti na dobar nacin :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5Asy9A1pJaQ[/video]
 

rs6

Član
ti si alisin rodjak ? sljiva mi je pric'o o golfu .... premocan je ovako na slikama, mogu mislit uzivo :D
 
Član
extra klip...evo stavio sam link na fb NA VW profil...;)
http://www.facebook.com/pages/Volkswagen-BiH/190527117636619
 
Top