GOLF VI R

GOLF VI R

Član
druze jebeno dobra masina..samo javi dan kad budes prolazio kroz TZ da se slikam...cekat cu citav dan ako bude trebalo....jaoo jaoo glava me poce boliti gledam evo sat vremena projekat....divota....: Icon_wink:
 
Član
haha pa to se da primjetiti ali mozda lik sta nabaci na njega znas da svremenom sve dosadi pa hoce covjek nesto da promjeni...ali nemam rijeci moja zelja je da ga cujem a i vidim makar u prolazu....: Icon_smile:
 
Član
Pripremljen za zimovanje 18'' Nokian gume & AWD je tu zima proci ce bez ikakvi veci problema nadam se hehe ;),

310936_10150359179167860_526007859_7904761_1068896522_n.jpg
 
Član
definitvo za mene najbolje auto trenutno najvise mi se svidja od svih, ali ipak o ovom mogu samo da mastam,druze kad budes dolazio u bih napisi na forumu da dodjem u tuzlu da me provozes ;) sretno ;);););)
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
definitvo za mene najbolje auto trenutno najvise mi se svidja od svih, ali ipak o ovom mogu samo da mastam,druze kad budes dolazio u bih napisi na forumu da dodjem u tuzlu da me provozes ;) sretno ;);););)

hehe hocuu prodjem ja i kraj Doboja bas sam bio ove godine malo se vozao okolo hehe
 
Član
White R'
283899_10150267392072860_526007859_7284396_6704623_n.jpg


Evo da se javim imao sam nekoliko problema sa mjenjacem DSG da mi iskace iz brzine pa sam ga vozio u servis i narucili su mi novi mjenjac iz Njemacke treba da stigne za 1-2 sedmice hehe , sve je dobro dok ima garancija :)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
dobro mu stoji ovako ne diraj nista :lol:

steta to za mjenjac :icon_confused:
hehe al sve je OK dok je pod garancijom al imali su problma sa tim automatik mjenjacima DSG svako pise bas sam citao i et i da se meni desi ista stvar :/,
 
Top