GOLF VI R

GOLF VI R

Član
GOLF VI R
2.0 TSI
271hp
DSG-mjenjac


2vuigyb.jpg

f4ntag.jpg

35cld91.jpg

25r2qmo.jpg

2njbji1.jpg

2con1xh.jpg
 
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: detaljnijih slika nisam vidio svaka ti cast na autu i na slikama upravo sam se rastuzio a istovremeno odusevio autu

svaka cast na izboru i neka te dobro sluzi i da dozivis puno ljepih stvari sa njim i da ti dugo potraje

nema potrebe nista vise da pises o autu :cool:

premocan je ;)
 
Član
:icon_eek: ako stvarno imas ovo, onda si jedan veliiki sretnik :icon_biggrin:
predobro izgleda stvarno, mada neobicno mi je R da nije u svojoj standardnoj plavoj boji, al i ovako je extra

provozaj se nekad i do tuzle :D
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: detaljnijih slika nisam vidio svaka ti cast na autu i na slikama upravo sam se rastuzio a istovremeno odusevio autu

svaka cast na izboru i neka te dobro sluzi i da dozivis puno ljepih stvari sa njim i da ti dugo potraje

nema potrebe nista vise da pises o autu :cool:

premocan je ;)

hvala puno , nadam se da ce me dobro posluzit za sad sluzi predobro :D
 
Član
kavaz je napisao(la):
:icon_eek: ako stvarno imas ovo, onda si jedan veliiki sretnik :icon_biggrin:
predobro izgleda stvarno, mada neobicno mi je R da nije u svojoj standardnoj plavoj boji, al i ovako je extra

provozaj se nekad i do tuzle :D

aha standardna je boja plava al crna auta su meni najljepsa nekako hehe ako bog da ljeti u julu do tuzle idem s autom ;)

akka je napisao(la):
Ostadoh bez texta ..stvarno perfekt :cool:

Hvala :D
 
Član
Sila od auta ;) Gledao sam jednom jedna kraj drugog R i obična šestica iste boje kao da nisu isto auto...
 
Administrator
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: auuu drug odlicno auto... svaka cast... nek te sluzi bez problema... nadam se da cu ga ovog ljeta vidjeti u tz... pozdrav
 
Top