Golf mk3 VR6 by Jusin

Golf mk3 VR6 by Jusin

Član
predobro auto ali mislim da je cisti promasaj sto su felge ofarbane u ovu boju.. isto da su celicare na njemu, nit se primjeti falc nit koji racku, to je trebalo komplet ispolirat ;)
respekt tom majstoru iz cazina stvarno ih covjek radi vrhunski..
 
RESPECT vrhunski odradjeno,samo fele vratit u prvobitnu boju i ispolirat,pun pogodak pravac wörthersse 2011
 
Član
LM_Hit je napisao(la):
Evo momka sto je ovo sve odradio

DSCN1073.jpg

ovog momka poznajem sa sa trke iz banja luke extra momak mislim da malo ima povjrijedjenu jednu nogu svaka cast legendo
 
svaka cast momku koji je ovo odradio,nemam rijeci,vjerujem da ovakvom kvalitetom,ima posla preko glave

a trojka je prejebana,pogotovo dok su fele u prvobitnoj boji bile,i znam da ce moje sljedece auto biti mk3
 
Član
Malo me buni ovo zaokruzeno, kako znam ovakva sjedista se preklapaju idu na auta sa 2 vrata, a koji će ku*ac na ovome sa 4, i još naopako okrenuta...hahah
 
Član
stvarno ne mogu ovakvih ljudi,druze bez uvrede,ali da li si ti slozio ovakav ili slican auto:icon_question:
nasao si bezveze sitnicu neku da bi mogao da pljujes po tudjem radu,da su sjedista iz fice nebitno je,vidis li koliko je truda ulozeno u auto. Zbog takvih ko sto si ti mnogi nece ni da predstavljaju svoje projekte ovdje,zalosno stvarno
 
Član
Oprosti molim te!!!
"zbog ovakvih kao ja" , pogledaj malo moje komentare, i koliko sam aktivan.
Uostalom ja ništa nisam rekao, rekao sam samo da me bune, ništa više, niti sam rekao nešto autu.
Auto je vrh i definitivno jedan od najboljih 3-ica koje sam ikada vidio. Nisi me druže dobro shvatio

"i ni govora da pljujem po radu"
 
Jest, fakat je bezze sto su ostali ti prekidaci, iako je namjerno okrenuto da bude manje ofirno, ali mislim da se moglo zatvoriti ;), inace svaka cast majstoru, zna znanje...
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Jest, fakat je bezze sto su ostali ti prekidaci, iako je namjerno okrenuto da bude manje ofirno, ali mislim da se moglo zatvoriti ;), inace svaka cast majstoru, zna znanje...

Kada je ovakav posao odradio mislim da je mogao i to zatvoriti, to mi nikako ne ide u glavu, al et, a projekat je nad svim projektima...cista 10
 
Top