Golf mk3 VR6 by Jusin

Golf mk3 VR6 by Jusin

Član
LM_Hit je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Auto je od momka iz Bihaca inace mog prijatelja koji zivi i radi u Austriji,tako da nije iz Cazina :) nit cazinskog vlasnika...tamo je samo radjeno po zelji momka koji ga vozi ;) Auto je na cesti vec vise od pola godine....naravno snijega nije vidio (cuva ga garaza)... toliko od mene pozZ

P.S na autu je drukciji auspuh sada...... :icon_smile:

dosta je ironije ovdje, a procitaj prvu recenicu pa ces vidjeti da pise da je auto pripremao Nihad s. itd... a postavicu jos mocnih projekata koje je on radio ima ih dosta, pa mislim da treba bolje citati prije nego se sta napise


Ev jedan +ic


LM_Hit je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Auto je od momka iz Bihaca inace mog prijatelja koji zivi i radi u Austriji,tako da nije iz Cazina :) nit cazinskog vlasnika...tamo je samo radjeno po zelji momka koji ga vozi ;) Auto je na cesti vec vise od pola godine....naravno snijega nije vidio (cuva ga garaza)... toliko od mene pozZ

P.S na autu je drukciji auspuh sada...... :icon_smile:

dosta je ironije ovdje, a procitaj prvu recenicu pa ces vidjeti da pise da je auto pripremao Nihad s. itd... a postavicu jos mocnih projekata koje je on radio ima ih dosta, pa mislim da treba bolje citati prije nego se sta napise

Ev jedan +ic

LM_Hit je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Auto je od momka iz Bihaca inace mog prijatelja koji zivi i radi u Austriji,tako da nije iz Cazina :) nit cazinskog vlasnika...tamo je samo radjeno po zelji momka koji ga vozi ;) Auto je na cesti vec vise od pola godine....naravno snijega nije vidio (cuva ga garaza)... toliko od mene pozZ

P.S na autu je drukciji auspuh sada...... :icon_smile:

dosta je ironije ovdje, a procitaj prvu recenicu pa ces vidjeti da pise da je auto pripremao Nihad s. itd... a postavicu jos mocnih projekata koje je on radio ima ih dosta, pa mislim da treba bolje citati prije nego se sta napise

Ev jedan +ic

Sory net me zeza zato ovako ispade ;)
 
Legend
e tako to jusin radi , ima jos puno puno puno auta.....abd na proljece i moj ide na lakiranje

ko voli dobro odradjeno , po zelji odradjeno,isplati se doci ;)
 
ja mislim da u bosni nema bolje trice, sve pohvale na
autu, sve je kulturno uradjeno, uklopljeno, nemam rijeci,
kompletno auto.
 
ko da je to toliko bitno da se nabijaju postovi, jednom jedan me ispravi, ne mora sad
pola foruma pisat isto, tj ponavljati se, :icon_exclaim::spam:
 
Top